IEŠKOTI

SIMPLE – grožis slypi paprastume

Paprastumas, funkcionalumas ir šiuolaikiškumas – tai vertybės, kuriomis Simple vadovaujasi nuo pat savo veiklos pradžios. Prekių ženklas, atsižvelgdamas į laikmečio dvasią, iš naujo interpretuoja savo DNR, o to rezultatus galite pamatyti MODIVO.

Viskas prasidėjo nuo moterų

Idėja sukurti šį prekių ženklą – tai steigėjų atsakas į didėjančią vietinės premium kokybės mados paklausą, ypač tarp moterų. Todėl nuo pat pradžių jos daug dėmesio skyrė lokaliam savo prekių ženklo pobūdžiui. Tuo metu jų drabužiai buvo parduodami tik nedidelėse parduotuvėse, kurių dizainu rūpinosi ir pačios kūrėjos.

Simple prekių ženklą nuo pat pradžių kūrė moterys moterims. Savo pirminį charakterį jis išlaikė puoselėdamas tas vertybes, kurias drąsiai galima vadinti prekių ženklo DNR. Šiandien MODIVO galite rasti jo produktų, kuriuose iš naujo interpretuojamos tokios vertybės kaip paprastumas, funkcionalumas ir šiuolaikiškumas.

Simple prekių ženklo moteris: šiuolaikiška minimalistė

Tikime minimalizmu, siekiame estetiško detalių grožio ir rūpinamės regima visumos pusiausvyra. Specialiai Jums atrenkame tik tai, kas geriausia. Pasiruoškite kelionei į vietą, kur nepavaldus laikui stilius dera su naujausiomis mados tendencijomis.

Moterį, kuriai skirtas Simple prekių ženklas, galima pavadinti šiuolaikiška minimaliste. Ji labai daug dėmesio skiria detalėms, kas gali būti suvokiama kaip perfekcionizmas. Ji mėgsta apsupti save gražiais daiktais ir leisti laiką įkvepiančiuose ir estetiškuose interjeruose. Net paprasčiausią derinį ji pagyvina aksesuarais, kurie aiškiai parodo, kad tam tikri įvaizdžio elementai pasirinkti neatsitiktinai. Simple prekių ženklo moteris mėgsta pabrėžti savo moteriškumą, bet ne per daug demonstratyviai, ji yra jausminga ir seksuali, bet be nereikalingų provokacijų. Madoje ji vertina paprastumą ir renkasi kapsulinį garderobą. Universalūs ir iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti drabužiai bei aksesuarai, jos teigimu, gali būti puikiai derinami tarpusavyje, todėl suteikia galimybę sukurti daugybę stilingų įvaizdžių.

Simple prekių ženklo atgimimas – ką rasite dabartiniame asortimente?

Laisvalaikio stiliaus drabužiai ir deriniai ypatingoms progoms. Nepavaldūs laikui džinsai, marškinėliai, jausmingos suknelės, platūs kostiumai… – viskas tobulai tinka minimalistiniam įvaizdžiui.

Simple prekių ženklo asortimentas – tai stilinga nuoroda į šiuolaikinį minimalizmą. Nepavaldūs laikui modeliai, subtiliai pabrėžiantys moteriškumą, santūrios spalvų gamos, apsiribojančios pagrindiniais atspalviais, taip pat kelios mados tendencijas atitinkančios spalvos – visa tai papildo aksesuarai, kurie drabužinėje išliks daugelį metų ir niekada neišeis iš mados. Taip pat verta paminėti, kad dauguma Simple drabužių puikiai atitinka net aukščiausius dalykinio aprangos kodo standartus.

Asortimente rasite:

  • kostiumus moterims;

  • sukneles;

  • elegantiškus marškinius moterims;

  • madingus sijonus;

  • įvairių modelių džinsus;

  • madingus odinius batus moterims;

  • minimalistinio, pusiau elegantiško stiliaus sportinius kostiumus.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News