Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Black Friday 2023 – kada jis prasideda ir į kokius pasiūlymus verta atkreipti dėmesį?

2 min.

Nekantriai laukiate rudens-žiemos sezono kolekcijų išpardavimų? Turime Jums gerų naujienų! Sparčiu žingsniu artėja svarbiausia nuolaidų medžiotojų šventė. Žinoma, kalbame apie Black Friday, kuris šiais metais vyks lapkričio 24 d. Iš kur kilo šis pavadinimas ir ką verta įsigyti akcijos Black Friday metu? Plačiau apie tai sužinosite toliau pateiktame straipsnyje.

Sužinokite, kodėl Juodasis Penktadienis yra toks populiarus ir kokius produktus MODIVO internetinėje parduotuvėje akcijos Black Friday 2023 metu galite įsigyti pigiau.

festival

Jau kelerius metus lapkritis yra ypač reikšmingas nuolaidų medžiotojams ir apsipirkimo entuziastams. Visa tai dėl „Juodojo penktadienio”, specialios išpardavimų dienos, kai nuolaidos parduotuvėse siekia net iki -50%. Svarstote, kas sugalvojo šią dieną? Black Friday dienos idėja, kaip ir Helovino bei Valentino dienos, gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pirmąjį penktadienį, po Padėkos dienos, milijonams amerikiečių prasideda prieššventinis apsipirkimo sezonas ir atsiranda unikali galimybė įsigyti kalėdinių dovanų palankesnėmis kainomis.

Pirkėjų minios prie Macy's universalinės parduotuvės per Juodąjį penktadienį
Pirkėjų minios prie Macy’s universalinės parduotuvės per Juodąjį penktadienį, Niujorkas, 1992 m.
Nuotr. Donna Dietrich/ Newsday RM via Getty Images

Iš kur kilo pavadinimas „Black Friday”? Tiksliai nėra žinoma, tačiau yra keletas hipotezių. Viena iš jų teigia, kad Juodasis penktadienis yra susijęs su didžiuliu skaičiumi darbuotojų, kurie po Padėkos dienos neatvyko į darbą. Amerikiečiai norėjo pratęsti savo laisvadienius. Remiantis kita hipoteze, pavadinimas kilo nuo juodo rašalo, kuriuo anksčiau įmonės pajamos buvo įrašomos į buhalterinę apskaitą. Turbūt galite įsivaizduoti, kad pirmąjį penktadienį, po Padėkos dienos, jos buvo labai didelės. Viena iš labiausiai tikėtinų Black Friday pavadinimo atsiradimo hipotezių yra minios žmonių, vykstančių į miestų centrus apsipirkti, dėl to susidarė didžiulės spūstys, o gatvės buvo pilnos automobilių.

MODIVO ir šiais metais prisijungia prie nuolaidų akcijos, kurios metu madingus drabužius ir aksesuarus įsigysite ypač palankiomis kainomis! Svarstote, kada vyks Black Friday? Šiais metais išpardavimų pikas išpuola lapkričio 24 d., tačiau mes puikiai žinome, kad 24 valandų dažnai apsipirkimui nepakanka, todėl internetinėje parduotuvėje MODIVO išskirtiniais pasiūlymais galėsite naudotis visą mėnesį!

Juodojo penktadienio išpardavimai – tai puiki proga neįtikėtinai mažomis kainomis įsigyti aukščiausios kokybės prekių ženklų, tokių kaip Guess, Nike, adidas, Pinko, Levi’s ar New Balance, drabužių ir aksesuarų. Norite pirmieji sužinoti apie mūsų akcijas? Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!

Dar kartą nusipirkote juodą megztinį vien todėl, nes jis buvo nukainotas? Manome, kad kiekvienas iš mūsų kada nors yra pakliuvęs į išpardavimo pinkles. Akcijos Black Friday metu internetinės ir fizinės parduotuvės vilioja didžiulėmis nuolaidomis, todėl lengva įsigyti neapgalvotą pirkinį. Svarstote, ar verta apsipirkti Juodojo penktadienio metu? Žinoma, kad taip! Galvokite apie Black Friday apsipirkimą kaip apie investiciją, dairykitės aukštos kokybės drabužių, pavyzdžiui, kašmyrinio ar vilnonio megztinio, kuriuos akcijos metu įsigysite ypač patraukliomis kainomis.

Svarstote, ką verta įsigyti Juodojo Penktadienio metu? Sudarykite drabužių ir aksesuarų, kurių trūksta Jūsų spintoje ir kuriuos jau seniai svajojote įsigyti, sąrašą ir laikykitės jo apsipirkdami. Ieškote šilto palto rudeniui? Akcijos metu tikrai rasite madingų vilnonių paltų su nuolaida. Būtinai patikrinkite Black Friday pasiūlymus ir žieminėms moteriškoms striukėms. Nežinote, kokį modelį pasirinkti? Tuomet perskaitykite mūsų madingiausius viršutinius drabužius rudens/žiemos sezonui.

Dairotės kalėdinės dovanos savo draugui, vyrui, broliui ar tėčiui? Siūlome patikrinti firminių vyriškų laikrodžių asortimentą. Tuo tarpu mama ar draugė tikrai apsidžiaugs madinga Guess rankine, kurią per Black Friday akciją galite įsigyti su nuolaida. Jei Jūsų pirkinių sąraše yra batai, būtinai patikrinkite, kokie batai yra madingiausi šį sezoną.

Black Friday į Lietuvą atkeliavo iš už vandenyno ir kasmet tampa vis populiaresnis. Nenuostabu! Internetinės ir fizinės parduotuvės vilioja didelėmis nuolaidomis, o sumažintos kainos yra puiki galimybė įsigyti Kalėdines dovanas Jam ar Jai bei paruošti savo drabužinę kitam sezonui. Iš pradžių Black Friday buvo vienintelė diena, kai buvo galima pasinaudoti tokiomis sumažintomis kainomis. Tačiau didėjant Juodojo Penktadienio populiarumui, parduotuvės ėmė ilginti pasiūlymų trukmę visam savaitgaliui ar net savaitei. Iš čia ir kilo pavadinimas Black Week. Prekybininkai taip pat nepamiršo internetu apsiperkančių klientų, todėl pirmasis pirmadienis po Padėkos dienos yra vadinamas Cyber Monday ir garsėja išpardavimais, kuriuos dažniausiai siūlo internetinės parduotuvės. Šiais metais Cyber Monday vyks lapkričio 27 d.

Ar žinojote, kad apsipirkti eavalyne.lt apsimoka? Dedame visas pastangas, kad Jūsų pirkiniai pasiektų Jus kuo greičiau. Nepamirškite, kad netikus dydžiui, mūsų internetinėje parduotuvėje turite net 30 dienų grąžinimo garantiją.

Jus gali sudominti: 2023/2024 rudens-žiemos mados tendencijos: rankinės, užkariavusios garsiausių mados namų podiumus >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Denis Doyle / via Getty Images

 

Tendencijos ir Patarimai
Insta News