IEŠKOTI

Suknelės x Black Friday – kuriuos modelius verta įsigyti didžiausios metų akcijos metu?

Juodasis penktadienis, visame pasaulyje žinomas kaip Black Friday, yra viena didžiausių nuolaidų kampanijų, kurios vartotojai laukia visus metus. Tūkstančiai prekių ženklų ir parduotuvių ženkliai sumažina savo produktų kainas, todėl atsiranda galimybė apsipirkti labai palankiomis sąlygomis. Šiais metais prie Black Friday akcijoje dalyvaujančių prekių ženklų prisijungia ir MODIVO. Kurias sukneles iš mūsų asortimento verta įsigyti šį sezoną? Žemiau rasite patarimų, kaip sumaniai papildyti savo garderobą.

Gerai suderintame moteriškame garderobe turėtų būti bent viena suknelė. Black Friday yra puiki proga papildyti savo drabužinę Jums tinkančia svajonių suknele ir taip pat sutaupyti.

Black Friday MODIVO – kas, kur, kada ir kaip?

Juodasis penktadienis yra didžiausia metų akcija. Kaip ir kasmet, MODIVO šia proga paruošė išskirtinių pasiūlymų. Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolaidomis galėsite pasinaudoti lapkričio 12-29 dienomis, o produktų kainos bus sumažintos net iki -60%! Tai yra puikus metas papildyti savo drabužinę klasikiniais modeliais arba populiariausiais sezono drabužiais. Pageidaujate gauti naujausią informaciją apie akcijas? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kuris suteiks Jums išankstinę prieigą prie specialių pasiūlymų bei -15% nuolaidą pirmam apsipirkimui*

*Daugiau informacijos rasite https://modivo.lt/b/taisykles-newsletter

Black Friday – suknelės: taikiny maža juoda

Maža juoda suknelė, juoda kaip Juodasis Penktadienis, yra puiki investicija, jei norite papildyti savo drabužinę nepavaldžiu laikui suknelės modeliu. Visi žinomi stilistai, mados redaktoriai, tendencijų kūrėjai, modeliai ir garsenybės puikiai žino, kad šią, atrodo, paprastą suknelę lengva priderinti įvairioms progoms. Kiek moterų, nežinančių, ką apsirengti, ji išgelbėjo? Kurį juodos mažos suknelės modelį verta įsigyti akcijos Black Friday metu? Trumpa tiesi juoda suknelė – tai jau daug kartų pasiteisinęs klasikinis modelis, kurio stilių galima lengvai papildyti aksesuarais. Minimalizmo sekėjos mėgsta prigludusias ir kelius siekiančias juodas megztas sukneles, tačiau jei esate karštų mados tendencijų gerbėja, pasisemkite įkvėpimo iš naujausių garsių prekių ženklų kolekcijų pristatymų. Kalbame apie “mažą juodą suknelę 2.0”, t.y. vidutinio ilgio juodą suknelę su įdomiomis iškirptėmis neakivaizdžiai matomose vietose.

Black Friday – suknelės: trikotažinės

Dėl įvykusios pandemijos, dizaineriai pradėjo ieškoti patogesnių mados sprendimų. Namų apranga, t. y. drabužiai, kuriuos galėtume patogiai dėvėti namuose, labai išpopuliarėjo. Dėl to 2021/2022 m. rudens/žiemos mados pristatymuose galėjome matyti daugybę patogių trikotažinių suknelių. Rinkitės laisvą, primenantį platų megztinį modelį ir dėvėkite jį su ilgaauliais arba jojiko batais. Nesuklysite pasirinkusios ir vidutinio ilgio trikotažinę suknelę su aukšta arba pusiau aukšta apykakle, kuri puikiai derės prie chunky stiliaus štibletų bei aulinukų kvadratiniu priekiu.

Black Friday – suknelės: laikas paryžietiškai elegancijai

Ne veltui vidutinio ilgio suknelės su sagomis, taškeliais ar smulkiomis gėlėmis mums asocijuojasi su paryžietišku prašmatnumu. Romantiškiausio pasaulyje miesto gyventojos renkasi šias vintažinio stiliaus sukneles ir… atrodo tobulai. Neįpareigojantis jų stilius yra tikra atgaiva dinamiškai besikeičiančioms tendencijoms. Taigi, jei ieškote moteriškos, subtilios suknelės, kurią galėtumėte įsigyti akcijos Black Friday metu, rinkitės dvelkiančią Paryžiaus elegancija. Tokią suknelę galėsite dėvėti ištisus metus: vasarą ir pavasarį – su basutėmis, espadrilėmis ar paprastais laisvalaikio batais, o rudenį ir žiemą jos puikiai atrodys deriny su natūralios odos ilgaauliais ar aulinukais.

Tai gali Jus sudominti >>> Rankinės x Black Friday – modeliai, kuriuos verta įsigyti didžiausios metų akcijos metu

 

 

 

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News