IEŠKOTI

Ką dėvėti vietoj kostiumo, kad per vestuves atrodytumėte stilingai?

Vien nuo minties, kad reikės rengtis kostiumą subjursta nuotaika? Ne Jums vienam! Patikrinkite, kuo galite jį pakeisti. Konjako spalvos švarkas ir grafito spalvos chinos kelnės – tai tik vienas iš 5 mūsų pasiūlymų. Sužinokite, ką dėvėti per vestuves vietoj kostiumo ir atrodyti elegantiškai!

Kostiumas nėra vienintelis drabužis, kurį galite dėvėti per vestuves. Nors šios šventės aprangos kodas nustato tam tikrus reikalavimus, šiame straipsnyje papasakosime, kaip jų laikytis.

Ką dėvėti per vestuves vietoj kostiumo?

Puikiai tiks medžiaginės kelnės ir švarkas. Šiais metais į madą vėl grįžo įvairių dydžių langeliai, todėl jei norite atrodyti ne tik elegantiškai, bet ir madingai – rinkitės languotą švarką. Derinkite jį su baltais marškiniais ir lašišos spalvos chinos kelnėmis. Jei mėgstate pagyvinti savo įvaizdžius originaliais aksesuarais, įsigykite raštuotą peteliškę ir prie jos derančią kišeninę nosinaitę.

Vyrai, apsirengę proginiais drabužiais

Ką rengtis į vestuves vietoj kostiumo? Languotas švarkas ir medžiaginės kelnės – tai šūvis į dešimtuką!

Prieš tai minėtas pasiūlymas Jums yra per drąsus? Nesijaudinkite, juk kiekvienas turi savo skonį! Jei mėgstate paprastumą ir minimalizmą, antrasis mūsų pasiūlymas Jums tikrai patiks. Puikiu pagrindu tokiam įvaizdžiui bus pilkas švarkas. Derinkite prie jo kontrastingas šviesias kelnes (geriausia smėlio spalvos) ir baltus marškinius – tokiu būdu sukursite paprastą, bet išraiškingą įvaizdį. Aprangą papildykite natūralios odos diržu ir laikrodžiu su apvaliu ciferblatu.

Vyras, dėvintis pilką švarką ir smėlio spalvos kelnes

Pilkas švarkas ir smėlio spalvos kelnės – paprastas ir stilingas derinys!

Vis dar neradote, ko ieškote? Siūlome Jums tarpinį variantą – tradicinį, bet labai originalų. Ką dėvėti vestuvėse vietoj kostiumo? Konjako spalvos švarkas ir grafito spalvos kelnės – tai labai stilingas derinys, kurį dažnai dėvi įžymybės. Norėdami atrodyti elegantiškai, papildykite šį įvaizdį šviesiais marškiniais ir suvarstomais proginiai batais.

Stilisto patarimas

Eidami į vestuves venkite marškinių trumpomis rankovėmis. Jie skirti vasarai, o ne oficialioms šventėms.

Vyras, dėvintis konjako spalvos švarką ir grafito spalvos kelnes

Trečiasis pasiūlymas – konjako spalvos švarkas ir grafito spalvos kelnės.

Atskirkite kostiumo dalis ir išplėskite savo galimybes!

Daugeliui vyrų kyla klausimas, ar galima skaidyti kostiumą. Mūsų atsakymas – o kas Jus sustabdys? Ruošdamiesi vestuvių šventei, apsimaukite kostiumines kelnes, o viršutinę dalį palikite spintoje. Vakarinei šventės daliai rinkitės odinius laisvalaikio batus, su kuriais galėsite šokti visą naktį.

Vyras, dėvintis žydrus marškinius ir tamsias kelnes

Kostiumas susideda iš dviejų dalių – kurkite įvaizdžius naudodami kiekvieną iš jų atskirai!

Jei įvaizdis su kostiuminėmis kelnėmis Jums nepatiko, gal pabandysite paeksperimentuoti su švarku? Paskutinis mūsų pasiūlymas – tai kostiuminio švarko ir tamsiai mėlynų chinos kelnių derinys. Norėdami atrodyti originaliai, apsivilkite atsegamą megztinį su V formos iškirpte, o po juo – vyšninės spalvos marškinius su geometriniu raštu. Įvaizdį papildykite zomšiniais pusbačiais.

Vyras, dėvintis tamsiai pilką švarką ir tamsiai mėlynos spalvos chinos kelnes

Tamsiai mėlynos spalvos chinos kelnės puikiai atrodo su pilkais batais.

Dabar žinote, ką galima dėvėti per vestuves vietoj kostiumo. Maišydami stilius ir eksperimentuodami su mada tikrai atrasite stilingo įvaizdžio receptą!

Jus gali sudominti: 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos vyrams – kolekcijų pristatymų apžvalga

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News