Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Kalėdinių dovanų idėjos vyrui

2 min.

Kalėdos sparčiai artėja, todėl verta jau dabar sudaryti pirkinių sąrašą – netempkite iki paskutinės akimirkos, kad netektų pirkti atsitiktinių dovanų! Kuris vyras norėtų gauti dar vieną kalėdinį puodelį ar paskubomis pirktą kosmetikos rinkinį? Rasti tobulą dovaną dažnai tampa misija neįmanoma, todėl siekdami palengvinti Jums šią užduotį, paruošėme kalėdinių dovanų gidą. Jame rasite išskirtinių dovanų, atitinkančių Jūsų artimo žmogaus pomėgius ir charakterį, sąrašą. Patikrinkite stilingiausių dovanų vyrams pasiūlymus!

Ieškote tobulos kalėdinės dovanos antrajai pusei, tėčiui ar broliui, kuris jau viską turi? Žvilgtelėkite į mūsų paruoštus kalėdinių dovanų pasiūlymus ir užsisakykite juos MODIVO jau šiandien!

festival

Nerimaujate, kad dar viena piniginė nėra pati geriausia dovanos idėja, tačiau nežinote, ką dar galima padovanoti elegantišką stilių vertinančiam vyrui? Klasikos gerbėjui tikrai patiks vilnonis golfas arba kašmyro megztinis. Rinkitės vienspalvį, santūrių spalvų modelį, pavyzdžiui, juodą, smėlio spalvos, tamsiai mėlyną, kurį bus lengva derinti kūriant įvaizdžius į darbą ir ne tik.

Platų tokio tipo megztinių pasirinkimą rasite prekių ženklo Selected Homme asortimente. Tokie aksesuarai kaip odinis diržas su sagtimi ar kostiumo nosinaitė yra nepavaldūs laikui, todėl irgi tobulai tinka dovanai. Norite nustebinti savo mylimąjį ir parodyti jam, koks jis Jums svarbus? Elegancijos gerbėjas neabejotinai apsidžiaugs, gavęs dovanų stilingą laikrodį su odiniu dirželiu bei odines pirštines.

Elegantiškai apsirengęs vyras
Photo by Edward Berthelot/Getty Images

Norite paskatinti savo mylimąjį išpildyti naujametinius pažadus? O gal padėti jam susiruošti žygiui į kalnus? Tai puiki proga padovanoti jam dovaną, atspindinčią jo pomėgius!

Sporto gerbėjas tikrai apsidžiaugs nauja kuprine, geros kokybės žinomo prekių ženklo sportiniais marškinėliais, dviratininko šalmu arba slidinėjimo akiniais. Jei Jūsų mylimasis arba brolis domisi naujosiomis technologijomis, padovanokite jam išmanųjį laikrodį su sudegintų kalorijų ir žingsnių skaičiavimo funkcijomis.

Jūsų tėtis arba draugas mėgsta sportinius automobilius ir aistringai stebi Formulės 1 varžybas? Tuomet ilgai negalvokite ir nustebinkite lenktynių gerbėją žiniomis apie jo pomėgius – padovanokite džemperį ar beisbolo kepuraitę su BMW logotipu. Taip pat neprašausite padovanojusios sportinius batus Ferrari arba raudonus marškinėlius su logotipu. Ką padovanoti vyrui, kuris jau viską turi? Kuprinę su Ferrari logotipu!

Dizaino ir logotipų gerbėjas vertina originalius daiktus, kurie pabrėžia jo išskirtinį stilių, bet kartu yra praktiški ir aukštos kokybės. Jei ieškote išskirtinės dovanos vaikinui, kuris mėgsta išsiskirti iš minios, dar viena kojinių pora ar kvepalai 99,99% jį nuvils.

Pamirškite visas banalias dovanas. Padovanokite madingus, žinomo prekių ženklo marškinėlius, stilingą diržą arba auksinės spalvos laikrodį su apyranke. Išraiškingo stiliaus gerbėjai dievina aksesuarus, todėl apsidžiaugs gavę rankinę ant juosmens su logotipu arba žinomo dizainerio akinius nuo saulės.

Kalėdinės dovanos vyrams
Photo by Edward Berthelot/Getty Images

Patyrusio keliautojo ir adrenalino gerbėjo tikrai nesužavės po eglute rastos kojinės. Šiuo atveju turite labiau pasistengti. Parodykite jam, kad suprantate, su kuo jam tenka susidurti kelionių metu.

Nustebinkite jį praktiškais aksesuarais, pavyzdžiui, kelioniniu krepšiu, ausinių dėklu, akiniais nuo saulės, lengva ir vandeniui atsparia vyriška kosmetine arba patogiais žygio batais. Turėdamas tokius daiktus, jis neabejotinai dar iki Kalėdų suplanuos naują kelionę! O jei norite padovanoti vyrui patogių drabužių kelionėms, atkreipkite dėmesį į prekių ženklą Jack&Jones asortimentą.

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams
Photo by Mehdi Taamallah/NurPhoto via Getty Images

Nuoširdžiai tikimės, kad šis kalėdinių dovanų gidas padėjo Jums rasti tobulą kalėdinę dovaną artimam žmogui. Daugiau dovanų idėjų rasite internetinėje parduotuvėje MODIVO. Pasinaudokite lapkričio mėnesio BLACK FRIDAY išpardavimu ir įsigykite dovanas dar mažesnėmis kainomis!

Jus gali sudominti >>> Kaip apsirengti Kūčių vakarienei? Kalėdiniai įvaizdžiai vyrams

Tendencijos ir Patarimai
Insta News