IEŠKOTI

Kiekvieno vyro privalomas atributas –elegantiška piniginė

Yra aksesuarai, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras, nepriklausomai nuo propaguojamo stiliaus. Tad, be jokių abejonių reikia įvardinti vyrišką piniginę, kurioje saugomi pinigai ir dokumentai. Tam, kad ji tarnautų pagal paskirtį, privalo būti atitinkamai priderinta. Koks modelis bus geriausias?

Perkant piniginę, reikia atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus: medžiagą, dydį, užsegimą ir spalvą.

Vyriškos piniginės dažniausiai gaminamos iš dirbtinių medžiagų bei natūralios ir ekologinės odos. Pirmosios įvardintos gamybai naudojamas poliesteris arba nailonas. Tai puikus sprendimas sporto mylėtojams arba neįpareigojančio stiliaus atstovams. Dirbtinių medžiagų modeliai yra atsparūs įbrėžimams ir nutrynimams. Įprastai jos būna nedidelės, todėl lengva paslėpiamos kelnių arba striukės kišenėje.

Odinės piniginės pasižymi patvarumu, todėl jas galima nešioti pakankamai ilgai, tačiau tai būdinga tik natūralios odos piniginėms. Vis dėlto jos turi ydų – nėra atsparios smulkiems įplėšimams ir įbrėžimams. Tai nekeičia fakto, kad odinė piniginė yra nepaprastai elegantišku ir niekada nesenstančiu aksesuaru, todėl tokį privalo turėti kiekvienas kokybę vertinantis vyras.

Ar žinai, kad…?

Odinė piniginė turi specifinį kvapą, kurio beveik neįmanoma padirbti. Šis privalumas lengvai padeda atskirti nuo ekologinės, gumos kvapą primenančios odos.

Dauguma vyrų, kurie renkasi bet kokios reikmės aksesuarus, pirmiausiai vadovaujasi jų funkcionalumu. Tu vienas iš jų? Tuomet Tau svarbiausia, kad piniginėje tilptų pinigai, dokumentai, mokėjimo kortelės ir…nieko daugiau. Šiuo atveju atkreipk dėmesį į dvigubai sulankstomą piniginę. Nors tai yra kompaktiškas modelis, tokią piniginę be problemų paslėpsi kiekvienoje kišenėje.

322

Piniginėje, kurioje yra daugiau kišenėlių ir pertvarų, be problemų sudėsi pinigus, korteles ir dokumentus.

O gal Tavo ideali piniginė privalo turėti kiek įmanoma daugiau kišenėlių ir pertvarų? Tuomet Tau geriausiai tiks trigubai sulankstoma piniginė. Žinoma, jis atitinkamai didesnė, todėl patogu ją nešioti kuprinėje, krepšyje arba rankinėje, tačiau tokioje sutalpinsi visus kasdieną reikalingiausius daiktus.

Dažniausiai vyriškos piniginės yra tonuotų atspalvių, tačiau vyrai dėl to pretenzijų nereiškia. Juoda, ruda, tamsiai mėlyna arba pilka piniginė yra ne tik labai elegantiška, bet ir universali. Išvardintų atspalvių aksesuaras tinkamas nešioti tiek kasdieną, vilkint „smart casual” stiliaus aprangą, tiek ypatingoms progoms, rengiantis puošniais ar oficialiais drabužiais.

323

Ieškai universalios, bet tuo pačiu elegantiškos piniginės? Juodas modelis tai klasikų klasika!

Paskutinis svarbus aspektas – piniginės užsegimas, nuo kurio labai priklauso laikomo turinio saugumas. Populiariausias sprendimas – tradicinės spaudės, kurios ne tik apsaugo pinigus, dokumentus arba korteles, bet ir leidžia greitai ir paprastai patekti į jos turinį. Praktiškas sprendimas – magnetinis užsegimas. Yra dar vienas neblogas piniginės modelis su užtrauktuku monetoms laikyti. Šis tikrai neleis joms išbyrėti.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News