IEŠKOTI

Gražiausios 2022 metų Valentino dienos dovanos Jai

Svarstote, ką padovanoti mylimajai artėjančios Valentino dienos proga? Gražiausias Valentino dienos dovanas Jai galite rasti MODIVO.lt . Patarsime, ką vertėtų įsigyti, kad Jūsų antroji pusė tikrai apsidžiaugtų! Žemiau rasite Valentinos dienos dovanų apžvalgą.

 

Mūsų elgesys, veiksmai, meilūs žodžiai ir palaikymas, kuriuos kasdien rodome vienas kitam santykiuose, tikrai yra svarbiausi santykių akcentai. Tačiau įsimylėjėlių diena yra dar viena proga parodyti, kad žmogus, su kuriuo kuriame santykius, mums rūpi. Mums patinka klausytis įkvepiančių meilės istorijų. Už mados namų durų irgi slypi daugybė istorijų, kurios gyvuoja iki šių dienų. Paskutinis vyras, kurį mylėjo Gabrielle Chanel, buvo be galo talentingas Paulas Iribe’as. „Gyvenimas su juo buvo šampano skonio“, – po metų sakė prancūzų mados namų kūrėja. Visiškai nesvarbu, ar esate Valentino dienos šalininkas, bet Jūsų mylimajai bus beprotiškai malonu tą dieną gauti dovaną. Vasario 14-oji sparčiai artėja, todėl verta pradėti ieškoti unikalios dovanos savo antrajai pusei. Patariame, ką įsigyti!

Šis straipsnis gali Jus sudominti: Geriausios 2022 Valentino dienos dovanos Jam. Patiks kiekvienam vyrui!

Valentino dienos dovana Jai – papuošalai

Papuošalai visada yra gera dovanos idėja Valentino dienos proga. Tokia dovana įsimins ilgam ir primins Jūsų mylimajai apie… Jus! Subtilūs vėriniai yra nesenstanti dovana, kuri tikrai bus įvertinta. Jie derės prie visko ir Jūsų partnerei nekils sunkumų derinant jų prie kasdienių stilizacijų. Be to, moterys mėgsta papuošalus, o gražių daiktų nebūna per daug, tiesa? Todėl suteikite savo antrajai pusei džiaugsmo ir padovanokite jai elegantišką vėrinį iš MODIVO.lt. Jei Valentino dienos proga norite padovanoti prabangesnę dovaną, įsigykite stilingą papuošalų rinkinį! Tory Burch asortimente galima rasti puikų komplektą – vėrinį ir auskarus.

2022 metų Valentino dienos dovanų idėjos – rankinė

Rankinė yra nepakeičiamas kiekvienos moters stiliaus atributas. Yra didelė tikimybė, kad ir Jūsų mylimoji yra rankinių mėgėja ir laiko jas esminiu stiliaus elementu. Galite diskretiškai jos paklausti, kokie aksesuarai jai patinka (jei dar nežinote). Taip pat pravartu pasikonsultuoti su mylimosios sese ar geriausia drauge. Paaiškėjo, kad Jūsų mylimoji iš tikrųjų yra rankinių mėgėja? Puiku! Dabar belieka išsirinkti modelį, atitinkantį jos stilių. Rekomenduojame rinktis klasikinį variantą – rankinę per petį, kuri idealiai tiks kiekvienam deriniui – ir kasdieniam, ir labiau elegantiškam.

Kokią dovaną rinktis Valentino dienos proga? Klasikinis megztinis visada yra puiki dovanos idėja!

Dovanoti drabužius Valentino dienos proga yra ganėtinai rizikinga. Bet iš kitos pusės – kas geriau pažįsta Jūsų antrąją pusę, nei Jūs? Universali dovana įsimylėjėlių dienos proga yra geros kokybės megztinis, kuris ilgai tarnaus Jūsų mylimajai. Raudona spalva suteikia žavesio ir yra įsimylėjėlių dienos simboliu, todėl tiesaus kirpimo Boss megztinis bus puikus pasirinkimas. Jeigu Jūsų antroji pusė yra minimalistė, ją tikrai nudžiugins to paties prekių ženklo vilnonis megztinis. Minkštas ir šiltas golfas – tai klasikinis pasirinkimas, kuris idealiai papildys jos žiemos derinius.

Valentino dienos dovanos Jai – patogi ir stilinga namų apranga

Dėl kilusios pandemijos daugelis iš mūsų pakeitė savo įpročius, o mūsų spintose atsirado daugiau sportinių kostiumų. Mes juos dėvime ne tik treniruočių metu, bet ir einant pasivaikščioti ar dirbant iš namų. Todėl Jūsų mylimoji tikrai apsidžiaugs patogiu ir stilingu sportiniu kostiumu. Mūsų internetinėje svetainėje rasite platų šiltų džemperių ir sportinių kelnių asortimentą, kurie nustebins Jus ne tik patogumu, bet ir stiliumi.

Visus produktus galite rasti internetinėje parduotuvėje MODIVO.lt.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News