IEŠKOTI

Atraskite naujus MODIVO prekių ženklus vyrams: s.Oliver, Criminal Damage, Tom Tailor, Kaotiko!

Pavasario ir vasaros sandūra bei artėjantys išpardavimai – tai puikus metas papildyti savo garderobą būtiniausiais drabužiais ir aksesuarais. Kaip visada, MODIVO yra pasirengusi padėti! Specialiai dėl Jūsų nuolat pildome savo asortimentą geriausiais prekių ženklais iš viso pasaulio, kurie išsiskiria originaliu dizainu ir aukščiausia kokybe. Patikrinkite naujus prekių ženklus MODIVO internetinėje parduotuvėje ir apsipirkite jau šiandien!

Ieškote smart casual stiliaus drabužių? O gal labiau žavitės gatvės mada? Viską, ko ieškote, rasite s.Oliver, Criminal Damage, Tom Tailor bei Kaotiko prekių ženklų asortimente!

S.Oliver vyriška mėlyna striukė

Nuotr. iš spaudos

S.Oliver yra ilgametes tradicijas puoselėjantis Vokietijos prekių ženklas. 1969 m. Rotendorfe įkurta bendrovė šiuo metu turi parduotuvių beveik 30 pasaulio šalių, įskaitant Lenkiją, Austriją, Šveicariją ir Italiją. S.Oliver yra puikus universalaus prekių ženklo pavyzdys, kurio kolekcijose kiekvienas ras kažką tinkamo sau – nuo raštuotų marškinėlių, laisvalaikio stiliaus marškinių ir bazinio stiliaus megztinių iki madingų laisvalaikio batų. Dizaineriai deda daug pastangų, kad kuriami drabužiai būtų aukščiausios kokybės ir atitiktų kasdienius vartotojų poreikius. Gera žinia ta, kad s.Oliver drabužiai tikriausiai niekada neišeis iš mados, o derinami su tinkamais aksesuarais ir batais suteiks Jūsų kasdieniams įvaizdžiams išskirtinumo.

Vyras, dėvinti baltą Kaotiko džemperį

Nuotr. iš spaudos

Criminal Damage yra 1991 m. Londone įkurtas prekių ženklas. Jo drabužiai – tai sportiško laisvalaikio ir rokenrolo stiliaus derinys, todėl jie puikiai tinka vyrams, kurie drabužiais išreiškia savo gyvenimo būdą. Criminal Damage asortimente rasite iš minkštos medvilnės pasiūtų džemperių, marškinėlių ir sportinių kelnių, papuoštų daugybe raštų, spaudiniais ar antsiuvais. Būtent dėl jų britų prekių ženklo drabužiai puikiai tinka gatvės stiliaus įvaizdžiams ir pasiteisina kasdieniame gyvenime ar susitikimuose su draugais. Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį į Criminal Damage batus, ypač žemus ir aukštus laisvalaikio batus, kurie puikiai papildo kasdienius derinius.

Tom Tailor – tai dar vienas vokiškas prekių ženklas, papildęs MODIVO asortimentą. Šis prekių ženklas buvo įkurtas 1962 m. ir turi kelias drabužių linijas, įskaitant TOM TAILOR CASUAL ir TOM TAILOR DENIM, kurių pagrindą, žinoma, sudaro džinsiniai bei kiti laisvalaikio, sportiniai miesto stiliaus drabužiai. Tom Tailor asortimentas patenkins tiek jaunų ir energingų, tiek šiek tiek vyresnių žmonių, kurie vertina nepavaldžius laikui klasikinius laisvalaikio stiliaus drabužius, poreikius. Internetinėje parduotuvėje MODIVO galite įsigyti polo marškinėlių, trumparankovių marškinėlių su spauda, džinsinių ir medžiaginių laisvalaikio stiliaus šortų bei batų.

Nuotr. iš spaudos

Kaotiko prekių ženklas buvo įkurtas 1999 m. Barselonoje kaip atsakas į žmonių, kuriems drabužiai yra daugiau nei drabužiai, o gyvenimo būdas, poreikius. Prekių ženklo dizainas yra įkvėptas Ispanijos gatvių, o jo asortimentas pagrinde skirtas Z kartai ir 15-30 metų žmonėms. Kaotiko džemperius ir marškinėlius puošia taro kortų iliustracijos, planetų atvaizdai ir kiti astronominiai piešiniai. Prekių ženklo įkūrėjai skatina atsakingą vartojimą, todėl pagrindinis jų tikslas – didinti tvariai gaunamų medžiagų kiekį ir palaikyti vietinę gamybą.

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Spaudai skirta medžiaga

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News