IEŠKOTI

Birgitte Herskind MODIVO: atraskite šiuolaikiškoms moterims skirtą skandinaviškąjį prekių ženklą!

Birgitte Herskind kaip niekas kitas moka derinti klasiką ir šiuolaikiškumą. Šiam prekių ženklui vadovaujanti drabužių dizainerė jau daugelį metų įkvepia skandinaviško stiliaus, paprastumo ir minimalizmo gerbėjas. Susipažinkite su prekių ženklo istorija ir naujausia 2022 m. pavasario/vasaros sezono kolekcija, kurią jau galite įsigyti MODIVO!

Paprastumas, kokybė ir šiuolaikiškumas – tai vertybės, kuriomis vadovaujasi minimalistų ir skandinavų nuomonės formuotojų pamėgto prekių ženklo dizainerė.

Birgitte Herskind – kas tai per prekių ženklas?

Prekių ženklą 2017 m. Kopenhagoje įkūrė dizainerė Birgitte Herskind. Birgitte 30 metų dirbo mados industrijoje ir tai padėjo jai įgyvendinti vaikystės svajonę – sukurti nuosavą prekių ženklą, kuris gamintų išskirtinės kokybės drabužius. Jos kūriniai skirti moterims, kurios vertina minimalizmą ir kapsulinį garderobą. Paprastus, bet rafinuotus drabužius, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, galima lengvai derinti tarpusavyje, todėl galėsite sukurti daugybę skirtingų įvaizdžių.

Dvi moterys - viena vilki suknelę, kita - megztinį ir sijoną

Nuotr. iš pranešimo spaudai

Koks yra pagrindinis Birgitte Herskind įkvėpimo šaltinis? Vienas iš svarbiausių – tai jos mylimas miestas Kopenhaga. Danijos sostinės estetika, jos spalvos, architektūra ir gyventojų gyvenimo būdas – visi šie elementai iki smulkiausių detalių atsispindi prekių ženklo produktų dizaine. Birgitte Herskind sėkmingai derina klasikinį stilių su šiuolaikiškuoju ir eleganciją su laisvalaikio stiliumi.

Moteris su  akiniais ir paltu

Moteris su akiniais ir paltu

Nuotr. iš pranešimo spaudai

Birgitte Herskind drabužius pamėgo viso pasaulio nuomonės formuotojos. Prekių ženklo kolekciją rasite internetinėje parduotuvėje MODIVO:

Svarbiausia – kokybė ir tvari mada

Birgitte Herskind kokybė yra didžiausias prioritetas. Prekių ženklas naudoja itališką tekstilę ir pažangius gamybos metodus, kuriais siekiama sumažinti žalingą drabužių gamybos poveikį aplinkai. Dauguma Danijos prekių ženklo drabužių gaminami Europoje, naudojant draugiškas gamtai medžiagas, pavyzdžiui, ekologišką medvilnę, LENZING™ ECOVERO™ viskozę arba perdirbtas medžiagas.

Jus gali sudominti: Tvarios medžiagos madoje – išsamus draugiškų gamtai audinių ir drabužių vadovas >>>

Moteris vilkinti  juoda palaidine ir sijonu

Nuotr. iš pranešimo spaudai

Birgitte Herskind drabužiai turi FSC sertifikatą, kuris patvirtina, kad iš medienos celiuliozės, pavyzdžiui, viskozės ar bambuko, pagaminti audiniai yra iš tvariai tvarkomų miškų arba perdirbtų medžiagų.

2022-ųjų m. pavasario/vasaros kolekcija – skandinaviškas minimalizmas

Birgitte Herskind prekių ženklas nesivaiko nuolat besikeičiančių tendencijų ir siūlo nepavaldžius laikui modelius, kurie tikrai patiks minimalistėms ir skandinaviško stiliaus gerbėjoms. Ribota pagrindinių spalvų gama su keliais madingais atspalviais, paprastos ir elegantiškos formos su originaliais akcentais ir aukštos kokybės medžiagos – štai kuo išsiskiria Birgitte Herskind 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono kolekcija.

Dvi moterys dėvinčios marškinėliais ir šortais

Nuotr. iš pranešimo spaudaiMoteris, dėvinti baltu bikiniu

Nuotr. iš pranešimo spaudai

Naujoje kolekcijoje prekių ženklas daugiausia dėmesio skyrė nepavaldiems laikui drabužiams, kurie mūsų garderobe gali išlikti ilgus metus. Kolekcijoje rasite oversize stiliaus švarkų su kelnėmis, kasdienių ir kokteilinių suknelių su originaliomis detalėmis, bazinių, aukštos kokybės marškinėlių bei jausmingų glaustinukių su iškarpomis.

Dvi moterys - viena vilki juodą kostiumėlį, kita - smėlio spalvos kostiumėlį

Nuotr. iš pranešimo spaudai

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News