IEŠKOTI

Naujausioje „MODIVO“ kampanijoje SS20 kelias tampa tikslu

„MODIVO“ kampanijos #ModernWestern įkvėpimo motyvas – amerikietiška svajonė, siejama su apribojimų trūkumu ir pasirinkimo laisve. 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcija atspindi naujausias tendencijas ir leidžia neribojamai eksperimentuoti bei žaisti mada. Daug aukso, spalvų ir efektingų fasonų, kurie idealiai tiks vasaros susitikimų sode, naktinių vakarėlių paplūdimyje, kelionių ar pobūvio vakariniuose pajūrio baruose stilizacijoms. Galite nevaržyti savo fantazijos ir pasipuošti savotiška amerikietiško vesterno interpretacija.

#MODIVOOnTheRoad

Naujausioje „MODIVO“ kolekcijoje inspiracijos semiamasi iš Amerikos kelių beribiškumo. Amerikietiškos svajonės motyvas siejamas su galimybių begale ir keliu į laimę. Beribė erdvė ir laisva kelionė ten, kur tik širdis trokšta. 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijos kampanija akcentuoja moters individualumą ir jėgą. Ji neieško meilės. Ieško nuotykių. Nestinga jai paslaptingumo, neatskleidžia pasauliui nei savo istorijos, nei ketinimų. Apranga perteikia jos individualumą – suknelė su blizgučiais dykumoje? Tai spontaniškų sprendimų ir atsitiktinių susitikimų efektas. Sutinka vyrą, kuris naujovišku būdu interpretuoja praėjusios epochos tendencijas. Jame snaudžia 90-ųjų romantizmas ir viliojantis įžūlumas bei Jameso Dean’o atsipalaidavimas. Čia svarbiausi yra amerikietiškos svajonės savotiško stiliaus turtingi įspūdžiai ir patirtys.

Kampanijos #ModernWestern nuotraukos atrinktos saulėtoje Kalifornijoje, kultiniame Palm Springs, festivalinėje Coachelli, Los Andželo metropolijoje ir, žinoma, kelyje, kuris buvo visos šios svajonių kelionės tikslas. Nenusakomo grožio šviesa leido perteikti Laukinių vakarų aurą. Kadruose įamžinti pasteliniai saulėlydžiai, dykumos atspalviai, tropinė augalija, laisvės kultas ir maištingas požiūris į gyvenimą.

Prie kampanijos įgyvendinimo Kalifornijos pleneryje prisidėjo tokie prekės ženklai: Pinko, Versace Jeans Couture, Michael Kors, Liu Jo, Twinset, Elisabetta Franchi ir Calvin Klein. 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje „MODIVO“ pateiks daugiau kaip 30 tūkstančių naujų kategorijoje „apranga“ produktų ir beveik tiek pat kategorijoje „avalynė“ ir „aksesuarai“. Tai viena iš plačiausių rinkoje prieinamų premium mados pasiūlymų.

Modelis: Hannah Cassidy / Modelis: James Wyrick / Šukuosena:  Shlomi Hillel Makiažas: Aga Jakubowski / Stilistas: Mateusz Kołtunowicz / Produkcija: ILMATIC / Fotografė: Gosia Turczyńska

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News