Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Futuristinis gatvės stilius naujausioje Togoshi 2022-ųjų metų pavasario/vasaros kolekcijoje

1 min.

Vizionieriškas dizainas, futuristinės formos, novatoriški sprendimai – taip atrodo šiuolaikinė mada pagal Togoshi prekių ženklą. Įkvėptas japoniško gatvės stiliaus, šis prekių ženklas laužo tradicijas ir perkelia savo klientus į aukštųjų technologijų kultūrą tiek dizaino, tiek komunikacijos srityje. Naujoje Togoshi 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kolekcijoje rasite kultinių laisvalaikio batų, oversize džemperių, marškinėlių su spauda ir Y2K stiliaus drabužių moterims.

Patikrinkite Togoshi 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kolekciją ir leiskitės į naują mados pasaulį, kuriame karaliauja japoniška gatvės stiliaus apranga ir naujos technologijos.

festival

Tai naujosios kartos uniforma! Ateities žmonės, susižavėję šiuolaikinėmis technologijomis, korėjietiškais komiksais ir grupėmis Black Pink bei BTS, dėvi Togoshi. Šį prekių ženklą sukūrė eavalyne.lt, atsižvelgdama į klientų, ieškančių originalaus avalynės dizaino, poreikius. Po greitos prekių ženklo sėkmės asortimentas išsiplėtė ir į jį buvo įtraukti Korėjos ir Japonijos gatvės mados įkvėpti drabužiai, kuriuos galite įsigyti MODIVO.

Žalia Togoshi suknelė

Togoshi skirtas jaunimui, mėgstančiam gatvės stiliaus drabužius, taip pat unisex ir oversize stiliaus modelius su manga, anime ir kawaii elementais. Prekių ženklo pavadinimas kilęs iš Tokijo metro stoties pavadinimo ir atspindi prekių ženklo dvasią: dinamišką, greitą, gyvybingą, atspindinčią miesto gyvenimą, atvirą įvairovei, spalvingą ir originalią.

Ryškūs Togoshi drabužiai

Prekių ženklo asortimentą sudaro platus madingų džemperių su gobtuvais, sportinių kostiumų, marškinėlių, tinklinių suknelių ir laisvalaikio batų pasirinkimas.

Gatvės mados apžvalgininkai įsitikinę, kad Japonijos gatvės stilius padarė didelę įtaką Vakarų šalių gatvės aprangos raidai, o tokių prekių ženklų kaip Off-White, Yeezy ir Vetements dizaineriai semiasi iš jos įkvėpimo. Togoshi prekių ženklas žengia dar vieną žingsnį į priekį ir iš naujo apibrėžia gatvės stiliaus drabužių koncepciją, kurioje offline pasaulis susilieja su skaitmeninėmis ir šiuolaikinėmis technologijomis. Zuzos Krajevskos fotosesijoje, kuri primena jaunosios kartos nuomonės formuotojų Instagram paskyras ar vaizdo kamerų įrašus, pasirodė kinė Maggie Yu, žinoma dėl bendradarbiavimo su Burberry, ir japonė Jumpei Okazaki, kuri į sesiją atskrido tiesiai iš Paryžiaus mados savaitės.

Juodi Togoshi drabužiai

Balti Togoshi drabužiai

2022-ųjų metų Togoshi pavasario/vasaros kolekcijoje vyrams ir moterims vyrauja vizionieriški dizainai, futuristinės formos ir Japonijos gatvės mados stilius. Prekių ženklo kolekcijoje galima rasti klasikinių gatvės stiliaus drabužių, t.y. oversize džemperių su gobtuvais, patogių sportinių kelnių bei medvilninių marškinėlių su spauda. Netrūksta ir Tolimųjų Rytų kultūros įkvėptų raštuotų komplektų, tinklinių suknelių ir Y2K stiliaus įkvėptų trumpų marškinėlių. Kolekcijoje taip pat rasite aerodinamiškų, masyvių ir stabilių laisvalaikio batų bei normcore stiliaus basučių.

Vyras ir moterys, dėvintys Togoshi drabužius

Šį sezoną Togoshi dizaineriai pasirinko ryškias, drąsias spalvas. Kolekcijoje dominuoja ryški geltona spalva, kontrastuojanti su juoda ir pasteline levandų spalva. Tarp Y2K išvaizdai būdingų motyvų atsirado ir ypač šiuolaikiškas Tolimųjų Rytų kultūros įkvėptas dizainas. Pirmąją kolekciją įkvėpė Seulo gatvių neoninės šviesos, korėjiečių boysbandų lyderių stilius ir reivo kultūra.

Mergina, dėvinti violetinius Togoshi drabužius

Togoshi 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kolekciją rasite MODIVO!

Tendencijos ir Patarimai
Insta News