IEŠKOTI

Niujorko gatvės stiliaus įvaizdis: Irina Shayk pasipuošė Rage Age prekių ženklo suknele!

Kai supermodelis Irina Shayk ką nors apsivelka, galima tikėtis, kad moterys visame pasaulyje norės tai turėti savo drabužinėse. Šį kartą Niujorko gatvėmis vaikštinėjanti mados ikona dėvėjo juodą lenkų prekių ženklo Rage Age suknelę. Kokį modelį ji pasirinko ir su kuo jį derino? Skaitykite toliau!

Irina Shayk jau daugelį metų savo kasdienius įvaizdžius kuria derindama nišinių prekių ženklų gaminius su garsių dizainerių, kurie, beje, dažnai yra jos draugai, kuriamais drabužiais. Supermodelio stilius pagrįstas paprastais, moteriškais drabužių siluetais, kuriuos ji pagyvina neįprastais deriniais ar aksesuarais. Šį kartą paparacai įamžino ją Niujorko gatvėse, vilkinčią lenkų prekių ženklo Rage Age suknelę.

Irina pasirinko paprastą juodą suknelę iš Rage Age asortimento – prekių ženklo, kurio gaminius galima įsigyti tik MODIVO. Siekdama pagyvinti savo įvaizdį, prie suknelės ji priderino baltas kojines ir masyvius, odinius chunky stiliaus štibletus. Toks paprastas ir nepavaldus laikui įvaizdis puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui.

Irina Shayk dėvinti juodą Rage Age suknelę ir juodus batusIrina Shayk dėvinti juodą Rage Age suknelę ir juodus batusIrina Shayk dėvinti juodą Rage Age suknelę ir juodus batus

Juoda Rage Age prekių ženklo suknelė

Rage Age suknelę, kurią dėvėjo Irina Shayk, įsigysite spustelėję čia.

Jei norite atkurti visą Irinos įvaizdį, labai panašių chunky stiliaus storapadžių batų rasite šių prekių ženklų asortimente:

Nepamirškite aukštų baltų kojinių, kurias mūvėjo modelis:

Na, ir, žinoma, juodų akinių nuo saulės, su kuriais įžymybės paprastai nesiskiria:

Jus gali sudominti >>> Maksimalistams ir tendencijų formuotojams skirtas prekių ženklas – atraskite Rage Age 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kampaniją su Irina Shayk ir Jon Kortajarena

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News