NAUJAS SEZONAS: PAVASARIS-VASARA ’24! ATRASKITE MADOS TENDENCIJAS >>>

IEŠKOTI

Kampanija „MODIVO” tiesiai iš Holivudo – susipažink su Evos Longorijos vardu pažymėta kolekcija

1 min.
Šiame straipsnyje:

Didžiuodamiesi galime pasigirti mūsų bendradarbiavimu su Eva Longorija, su kuria bendrai sukūrėme naują batų kolekciją. Žvaigždės vardu pažymėta kolekcija yra prieinama tik mūsų internetinėje parduotuvėje. Evos Longorijos kolekcija tai stilingas pasiūlymas moterims, vertinančioms kokybę ir patogumą. 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje galima rasti nesenstančių raštų aukštakulnius, šlepetes ir pusbačius bei madingus snikerius. Kolekcijoje išlaikytos Evai Longorijai charakteringos elegantiškos, tonuotos spalvos, kur dominuoja smėlinė, balta, juoda ir auksinė. Evai labiausiai rūpi išlaikyti pusiausvyrą tarp kokybės ir patogumo, todėl šiai kolekcijai sukurti panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos. Žvaigždės vardu pažymėtuose ir jos asmeninio stiliaus įkvėptuose gaminiuose idealiai išlaikyta rafinuotumo ir klasikos pusiausvyra. Eva Longorija yra ne tik aktorė, bet ir prodiuserė, režisierė bei aktyvistė. Ši kolekcija skirta panašioms į ją, dinamiškoms moterims, ieškančioms pusiausvyros tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo, vertinančioms kokybės ir komforto reikšmę.

263

“Mano įkvėpėjos – drąsios, sąmoningai tikrumą atsirenkančios moterys. Mano ambicija yra įkvėpti viso pasaulio moteris tirti savo pasitikėjimą, todėl taip kūriau kolekciją, kad ji būtų stilinga ir visapusiška, tinkama profesiniame ir asmeniniame gyvenime”, – sako Eva Longorija.

Pavasario kolekcijoje bus galima rasti virš 130, Evos Longorijos vardu pažymėtų, įvairių batų modelių, iš kurių daugiau kaip 60 yra prieinamų internetinėje parduotuvėje. Sekantys sėkmingai bus pristatomi internetinėje parduotuvėje MODIVO.lt.

264

Kolekcijos premjerą lydi prekės ženklo kampanija, kurios pagrindinė ambasadorė – Eva Longorija. Prekės ženklo charakterį ir stilių perteikianti fotosesija ir vaizdo įrašas sukurtas gimtajame aktorės mieste Los Andžele. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie kolekcijos ir kampanijos kūrimo.

photo @turczynska_⁠ ⁠styling @charroxstylist⁠ ⁠hair @kenpaves⁠ ⁠makeup @beautybyelan⁠ ⁠haircolor @saintasylum⁠ ⁠production @ilmatic_x

Tendencijos ir Patarimai
Insta News