Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

“Auksiniai gaubliai” 2024 – gražiausi garsenybių įvaizdžiai ant raudonojo kilimo

2 min.

Naktį iš 2024 m. sausio 7 d. į 8 d. Los Andžele vyko 81-oji „Auksinių gaublių” įteikimo ceremonija. Nominuotos žvaigždės, tarp kurių buvo Dua Lipa, Margot Robbie ir Rosamund Pike, kaip visada stebino įspūdingais kūriniais. Peržiūrėkite geriausius 2024 m. įvaizdžius, pasirodžiusius ant raudonojo kilimo.

Auksinių gaublių apdovanojimai – tai įspūdingas renginys, leidžiantis pasinerti į kino meną, pasigrožėti ryškiausiomis žvaigždėmis ir didžiules emocijas sukeliančiais kūriniais ant raudonojo kilimo.

festival

Dua Lipa, nominuota kategorijoje „geriausia daina” už kūrinį „Barbie”, neabejotinai išsiskyrė savo apranga šių metų „Auksinių gaublių” ceremonijoje. Dainininkė pasirinko mados namų Schiaparelli sukurtą suknelę. Viskas rodo į tai, kad Viktorijos laikų stilius grįžta ne tik ant podiumų, bet ir ant raudonojo kilimo. Smėlio laikrodžio formos juodą suknelę puošė auksiniai elementai, sudarantys skeleto formą. Mados kritikų dėmesį patraukė ir vėrinys, kilęs iš 1962 m. prekių ženklo Tiffany and Co. archyvinės kolekcijos.

“Auksiniai gaubliai” 2024 įvaizdžiai Dua Lipa
Photo by Jon Kopaloff/WireImage/Getty Images

Christina Ricci, nominuota už vaidmenį seriale „Yellowjackets”, sužibėjo vilkėdama mados namų Fendi kūrinį. Nėriniuota smėlio spalvos suknelė, atitinkanti karštą „sheer” tendenciją, gražiai pabrėžė aktorės alabastro spalvos veido odą. Įvaizdį papildė kontrastingi juodi aukštakulniai bateliai ir delninukė, taip pat juodai nudažyti nagai, kurie šiemet bus ypač madingi. Sidabras, blizgučiai ir permatomi drabužiai – vienos stipriausių pavasario tendencijų, todėl komplektuojant ateinančio sezono garderobą verta pasisemti įkvėpimo iš garsenybių stiliaus.

“Auksiniai gaubliai” 2024 įvaizdžiai Christina Ricci
Photo by Amy Sussman/Getty Images

Filmas „Barbė” sulaukė šiemet daugiausia „Auksinių gaublių” nominacijų. Švęsdama šį įvertinimą, Margot Robbie 81-ojoje apdovanojimų ceremonijoje atrodė kaip tikra Barbė! Filmo (kuris netgi sulaukė savo mados tendencijos – barbiecore) žvaigždė pasirinko žvilgantį rožinį Armani kūrinį. Suknelė įkvėpta modeliu, kurį 1977 m. vilkėjo „Superstar Barbie”. Dėl subtilaus makiažo, natūralios šukuosenos ir sauté nagų aktorė atrodė itin moteriškai.

“Auksiniai gaubliai” 2024 įvaizdžiai Margot Robbie
Photo by Lionel Hahn/Getty Images

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2024 metų spalva! Institutas pristato spalvą Peach Fuzz >>>

Baltos ir juodos spalvų derinys šį sezoną karaliauja ne tik ant podiumų, bet ir ant raudonojo kilimo. Kita filmo „Barbė” žvaigždė nusprendė įrodyti, kad ant raudonojo kilimo yra vietos ir deriniams su kelnėmis. Ariana Grennblatt pasirinko prancūzų mados namų Saint Laurent juodai baltą įvaizdį. Klasikinius baltus marškinius ji derino su aksominėmis kelnėmis aukštu liemeniu, kurių klešnės siekė žemę. Šį įvaizdį ji pagyvino daugybe papuošalų: sidabriniais žiedais beveik ant kiekvieno piršto ir prekių ženklo Chopard vėriniu.

“Auksiniai gaubliai” 2024 įvaizdžiai Ariana Greenblatt
Photo by Tommaso Boddi/Getty Images

Geriausios antraplanės aktorės nominacijoje už vaidmenį filme „Saltburn” nominuotos Rosamund Pike įvaizdis neabejotinai yra vienas gražiausių šių metų „Auksinių gaublių” įteikimo šventėje. Pike pasirinko juodą, platėjančią Dior suknelę su nėriniuotomis gėlėmis, kuri bus tikras ateinančio pavasario hitas. Vis dėlto į akis krito neįmantrus aksesuaras. Aktorė neseniai susižalojo slidinėdama, todėl jai reikėjo kažko, kas pridengtų mėlynes ant veido. Ir nors iki ceremonijos viskas užgijo, ji taip susižavėjo šiuo aksesuaru, kad nusprendė pagyvinti juo savo įvaizdį. Mūsų nuomone, tai buvo geras sprendimas, nes ji atrodė stulbinamai!

“Auksiniai gaubliai” 2024 įvaizdžiai Rosamund Pike
Photo by Steve Granitz/FilmMagic

Jus gali sudominti: Auksinės spalvos rankinės, sidabriniai aukštakulniai bateliai, auskarai su cirkoniais – patikrinkite, kokius blizgius aksesuarus renkasi tendencijų formuotojos >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Lionel Hahn/Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News