IEŠKOTI

Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės: 5 tendencijos tiesiai nuo podiumo

Naujasis 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezonas jau prasidėjo, todėl verta apžvelgti svarbiausias sezono mados tendencijas. Tarp madingiausių rankinių, pasirodžiusių žymiausių prekių ženklų madų šou, yra daug mums visoms gerai žinomų modelių. Šį pavasarį dizaineriai daugiausia dėmesio skiria patikrintiems modeliams su originaliomis detalėmis, pavyzdžiui, kutais, pynimais, grandinėlėmis ir papuošalais. Patikrinkite 5 karščiausias 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono rankinių tendencijas.

Svarstote, kokios rankinės bus madingos šį pavasarį ir vasarą? Peržiūrėkite 5 modelius, kurie sužibėjo geriausių dizainerių pasirodymuose.

[Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės]: Bucket bag

Kibirėlio formos rankinės madingos jau kelis sezonus, tačiau 2022-aisiais m. jas nešiosime su viskuo. Rinkitės lygios ar faktūrinės odos modelį, pavyzdžiui, Michael Kors ir Chloe, rankinę su stora grandine iš Versace kolekcijos arba pintą boho stiliaus Alberta Ferretti prekių ženklo rankinę. Pastarasis modelis puikiai dera su vasarinėmis nėriniuotomis suknelėmis ir kaubojiško stiliaus batais – mėgstamiausio it-merginų modelio.

Michael Kors – Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Michael Kors – Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Įkvėpimo semkitės iš romantiško Michael Kors šou, kuriame modeliai nešėsi pintus ir odinius kibirėlius, pripildytus ką tik nuskintų gėlių. Tai puikus pasirinkimas pirmosioms vasaros dienoms!

[Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės]: XXL dydžio

Salvatore Ferragamo – Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Salvatore Ferragamo – Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Nors mikrorankinės, į kurias telpa tik lūpdažis ir popierinės nosinaitės, vis dar yra labai populiarios, tačiau joms neatsilieka visiška priešingybė – XXL dydžio modeliai. Didelės rankinės pasirodė Miu Miu, Chloe, Etro, Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo ir kitų dizainerių kolekcijų pristatymuose. Juodi lygios odos modeliai puikiai tinka darbui ir laisvalaikio deriniams, o talpūs pinti pirkinių krepšiai puikiai tiks į paplūdimį – juose sutalpinsite viską, ko Jums gali prireikti.

[Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės]: Paprastos formos

Prada – Pietro D’Aprano via Getty Images

Prada – Pietro D’Aprano via Getty Images

Tarp madingiausių 2022-ųjų m. pavasario/vasaros rankinių gausu ir minimalistinių modelių. Maži ir vidutinio dydžio portfeliai primena elegantiškas rankines, kurios į darbą buvo nešiojamos 90-aisiais. Jų galima rasti šių metų Coach, Prada, Burberry bei Saint Laurent naujausiose kolekcijose – tiek klasikinių juodų, dalykinio stiliaus modelių, tiek spalvingų kvadratinių bei stačiakampio formų. Pastarieji puikiai derės prie stilingo trenčo.

[Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės]: Su kutais

Luisa Spagnoli – Pietro S. D’Aprano via Getty Images

Luisa Spagnoli – Pietro S. D’Aprano via Getty Images

Rankinės su kutais vėl grįžta į madą! Tai įrodo žymiausių mados namų, tokių kaip Isabel Marant ar Luisa Spagnoli, kolekcijų pristatymai. Geidžiamiausi 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono modeliai tai rankinės per petį su kutais bei pusapvalės boho stiliaus rankinės. Ši mados tendencija neabejotinai patiks tiek hipių stiliaus, tiek vesterno gerbėjams. Rankinė su kutais puikiai derės prie kaubojiško stiliaus batų, platėjančių džinsų ir odinės striukės.

[Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės]: Ant grandinėlės

Rankinių su grandinėlėmis populiarumas neblėsta, o šį sezoną jas galėjome pamatyti ir žymiausių dizainerių pasirodymuose. Mados namai Balmain ir Givenchy pristatė lygias rankines su storomis grandinėlėmis, kurios paprastoms formoms suteikia originalumo, o Versace ir Lanvin pristatė modelius su kristalais. Rankinės su grandinėlėmis yra puikus kasdienis aksesuaras, papildantis tiek laisvalaikio stiliaus derinius, tiek vakarinius, pavyzdžiui, prie mini suknelės ar prigludusio kombinezono.

Jus gali sudominti: 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos moterims – kolekcijų pristatymų apžvalga

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Jacopo Raule via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News