IEŠKOTI

Svarbiausios 2023-ųjų m. pavasario-vasaros sezono mados tendencijos moterims

Mados dizaineriai mėgsta stebinti. Kartais jie sukuria kažką visiškai naujo, o kartais pristato mums šiek tiek atnaujintas, bet jau gerai pažįstamas mados tendencijas. Taip ir 2023-ųjų pavasario-vasaros tendencijos dvelkia tobulai modifikuotais, nostalgiškais garderobo elementais.

Artėjantį 2023 m. pavasario-vasaros sezoną neprivalote atsisakyti savo mėgstamų stilių, tačiau žvelgiant į dizainerių modifikacijas, galėsite su jais šiek tiek paeksperimentuoti.

Žvelgdami į keletą pastarųjų metų, galime padaryti išvadą, kad džinsinys audinys mažais, bet užtikrintais žingsneliais skverbėsi į TOP`us. 2023-ųjų pavasarį ir vasarą džinsas visiškai užvaldys madą. Šį kartą jis žavės mus avangardine ir eklektiška versija. Žvaigždės pamilo džinsą jau seniai. Su Bella Hadid priešaky, plačius džinsus ir oversize džinsines striukes ne vienos įžymybės įvaizdžiuose galėjome pamatyti jau prieš kelis sezonus. 

A.W.A.K.E modelis, žingsniuojantis podiumu
A.W.A.K.E
Photo by Richard Bord/Getty Images
Diesel modelis, žingsniuojantis podiumu
Diesel
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Blumarine modelis, žingsniuojantis podiumu
Blumarine
Photo by Estrop/Getty Images

Dabar jau žinome, kad 2023-aisiais džinsiniais drabužiais galima rengtis nuo galvos iki kojų. Bus madingi įvairių atspalvių modeliai – šviesūs (baby blue), nuskalbto indigo, tamsiai mėlyni ir net pilki.

Madingus džinsinius įvaizdžius kurkite su prekių ženklu ONLY, kuris turi ypač platų įvairių džinsinių drabužių asortimentą. Nebijokite eksperimentuoti su denimu, jis šią vasarą užvaldys madingiausių pasaulio moterų garderobus!

Štai už ką dieviname madą. Kai kurie madų šou primena meno galerijos koridorius, o drabužiai – meno kūrinius. 2023-ųjų pavasarį-vasarą bus madingi netipiški ir originalūs kulnai, kurie kai kuriuos tikrai nustebins ar net šokiruos, bet, be jokio abejonės, suteiks pasitikėjimo savimi ir drąsos eksperimentuoti. 

Batai su originaliu kulnu
Balmain
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Batai su originaliu kulnu
Dries Van Noten
Photo by Dominique Charriau/WireImage
Batai su originaliu kulnu
Ferragamo
Photo by Justin Shin/Getty Images

Balmain kolekcijos pristatyme modeliai avėjo batus su neįtikėtinai aukštomis platformomis, Ferragamo Paryžiaus mados savaitėje pristatė apvalų kulną, o Dries Van Noten sužavėjo bateliais su lenktais kulnais. Ateinantį sezoną vyraus įvairovė, todėl išdrįskite paeksperimentuoti su įvaizdžiais ir Jūs!

2023 m. pavasario-vasaros sezoną neabejotinai karaliaus gėlės. Nors gal daug kam tai atrodo kičas, šį sezoną dizaineriai laikosi kitokios nuomonės. Gėlės dar vienus metus iš eilės yra vienas įdomiausių didžiausių mados namų pavasario-vasaros kolekcijų elementų. Kūrybos direktoriai pirmenybę teikė gėlėtoms suknelėms, bet ne tik.

Modelis, dėvintis raudoną suknelę. žingsniuoja podiumu
Loewe
Photo by Peter White/Getty Images
Modelis, žingsniuojantis podiumu
Ludovic de Saint Sernin
Photo by Peter White/Getty Images
Modelis, žingsniuojantis podiumu
Carolina Herrera
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Šį sezoną bus neįtikėtinai madingos mažos gėlių puokštės, kurios kadaise buvo nešiojamos ant riešo ar segamos į plaukus. Šiek tiek atnaujintos puokštės šį sezoną pasirodė trimatėje, autonominėje versijoje ir puošė sukneles, cargo kelnes bei švarkus

Ši tendencija jau 2022 m. buvo sutinkama daugelio žvaigždžių aprangoje. Pavyzdžiui, Saint Laurent vakarėlyje Anja Rubik apstulbino visus originalia, juoda Anthony Vaccarello suknele su gobtuvu. Tuo tarpu Margot Robbie, žengdama raudonu kilimu, vilkėjo Pieter Mulier suknelę – priešingai nei Rubik, ji pasirinko subtilių pastelinių spalvų modelį su gobtuvu.  

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Saint Laurent
Photo by Dominique Charriau/WireImage
Modelis, žingsniuojantis podiumu
Alberta Ferretti
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Modelis, žingsniuojantis podiumu
Saint Laurent
Photo by Francois Durand/Getty Images

Šie praktiški, galvą apgaubiantys elementai karaliavo ant Paryžiaus (Saint Laurent) bei Milano (Alberta Ferretti) podiumų. Jei nemėgstate gobtuvų, 2023-ųjų pavasarį-vasarą galite drąsiai nešioti stilingas skaras.

2023-ųjų pavasario-vasaros mados tendencijos tikrai pradžiugins minimalistes, nes šį sezoną bus madingos neutralios, ramios ir subtilios spalvos, pavyzdžiui, ruda, smėlio, kavos ir karamelės. Netruks ir pudrinės rožinės bei baltos spalvos. Garsių mados namų kolekcijos pasižymėjo ne tik šviesiomis spalvomis, bet ir paprastomis formomis, primenančiomis 90-ųjų metų madą bei dabar ypač madingą Y2K stilių.

Max Mara modelis, žingsniuojantis podiumu
Max Mara
Photo by Pietro D’Aprano/Getty Images
Peter Do modelis, žingsniuojantis podiumu
Peter Do
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Miu Miu modelis, žingsniuojantis podiumu
Miu Miu
Photo by Estrop/Getty Images

Pamirškite akimirkai ryškias spalvas ir šį pavasarį kurkite monochromatinius nude atspalvio įvaizdžius.

Neatsitiktinai naujausios MODIVO kampanijos žvaigžde tapo prekių ženklas ONLY, kurio asortimente atsispindi visos naujausios 2023 m. pavasario-vasaros sezono mados tendencijos. Nuo džinsinio audinio iki minimalistinių formų – rinkitės iš smėlio spalvos šortų ir sijonų bei demisezoninių kavos, karamelės ar šokolado atspalvių striukių.

Kitos 2023 m. pavasario-vasaros sezono mados tendencijos istorija siekia kur kas toliau nei dizainerių dievinami 90-ieji. Kolonos formos suknelės buvo madingos dar senojo Holivudo laikais, pavyzdžiui, jas dėvėjo Grace Kelly “Oskarų” įteikimo ceremonijose bei Audrey Hepburn filme “Pusryčiai pas Tifani”. 

Saint Laurent modelis, žingsniuojantis podiumu
Saint Laurent
Photo by Francois Durand/Getty Images
Givenchy modelis, žingsniuojantis podiumu
Givenchy
Photo by Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images
Versace modelis, žingsniuojantis podiumu
Versace
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Šio sezono kolekcijų pristatymuose populiarumo rekordus mušė ilgos suknelės, kurios net vilkosi žeme. Ne per daug prigludusios, šiek tiek klostuotos ties klubais, liemeniu ir krūtine. Tokiai suknelei neatsispyrė net ekstravagantiško stiliaus gerbėja Donatella Versace.

2023 m. pavasario ir vasaros tendencijose paprastumas yra derinamas su drąsiais akcentais. Vienas iš jų – odinės striukės. Šį sezoną bus madingi oversize modeliai, primenantys vintažinį stilių. Bet madingiausiai atrodys striukės, primenančios Formulės 1 lenktynininkų aprangą – galite rinktis ne tik juodus, bet ir smėlio ar net raudonos spalvos modelius.

Chanel modelis, žingsniuojantis podiumu
Chanel
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images 

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News