IEŠKOTI

Pagrindinės 2024 m. pavasario-vasaros tendencijos: mada moterims

Mados dizaineriai mėgsta stebinti mus. Kartais jie sukuria kažką visiškai naujo, o kartais pristato mums jau pažįstamas tendencijas visiškai nauju pavidalu. Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai primena tobulai modifikuotus, nostalgiją keliančius garderobo elementus.

Artėjantį 2024 m. pavasario-vasaros sezoną nereikės atsisakyti savo mėgstamo stiliaus, tačiau turėsime puikią galimybę šiek tiek paeksperimentuoti.

Per pastaruosius kelis sezonus džinsas labai lėtai, bet gana užtikrintai, pradėjo skverbtis į mados pasaulį. 2024 m. pavasario-vasaros sezone denimas užims svarbią vietą. Šį kartą jis pasirodys neįtikėtinai avangardiniu ir eklektišku pavidalu. Garsenybės džinsą įsimylėjo jau prieš kurį laiką. Su Bella Hadid priešakyje jos pamažu įtraukė jį į savo spintas, pradėdamos nuo plačių džinsų ir plačių striukių.

Šiandien jau žinome, kad 2024 m. pavasario vasaros tendencijose vyraus įvairiausių atspalvių džinsas nuo galvos iki kojų. Tai gali būti šviesus denimas (baby blue atspalvis), nuskalbtas indigo, tamsiai mėlynas ar pilkas.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai
Alexander McQueen
Photo by Dave Benett/Getty Images for Alexander McQueen

Štai už ką mylime madą. Mados podiumai primena meno galerijos koridorius, o drabužiai – gražius ir įkvepiančius paveikslus. 2024 m. pavasario vasaros tendencijose pasirodė metalic atspalvių batai, kurie stebina, šokiruoja, kelia nuostabą ir neabejotinai suteikia drąsos bei pasitikėjimo savimi.

Ant Bottega Veneta podiumo galėjome grožėtis puošniomis auksinės spalvos aukštakulnėmis šlepetėmis. Acne Studios pristatė metalic atspalvio pilkus ilgaaulius batus, o Milano mados savaitėje Prada sužavėjo visus blizgiais raudonais aukštakulniais bateliais. Ateinantį sezoną dizaineriai ryžosi ypač didelei įvairovei – tad pasinaudokime ja!

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai - metalinio atspalvio batai
Bottega Veneta
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

2024 m. pavasario-vasaros sezonas neabejotinai priklausys platformoms. Kai kam tai gali pasirodyti klišė, tačiau šiemet dizaineriai yra kitokios nuomonės. Pasirodo, platformos ir vėl yra vienas įdomiausių didžiųjų mados namų pavasario-vasaros kolekcijų elementų. Naujose kolekcijose vyrauja mokasinai su platforma, bet ne tik. Ne mažiau madingi bus ir klasikiniai bei jau gerai mums pažįstami batų modeliai su paaukštintu padu.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai: batai su platforma
Gucci
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

2024-ieji dar tik prasidėjo, o Pantone instituto paskelbta metų spalva – Peach Fuzz – jau užvaldė garsenybių spintas. Rihanna sužibėjo vilkėdama prigludusią persikų spalvos suknelę, Zendaya – vilkėdama ryškiai oranžinį dviejų dalių kostiumėlį, o Jessica Alba nesiskiria su pastelinės persikų spalvos ilgu paltu. 2024 m. pavasario-vasaros sezonas priklausys atspalviui Peach Fuzz!

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2024 metų spalva! Institutas pristato spalvą Peach Fuzz >>>

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai: metų spalva Peach Fuzz
Alberta Ferretti
Photo by Pietro D’Aprano/Getty Images

2024 m. pavasario/vasaros tendencijos tikrai pradžiugins minimalistus, nes naujasis sezonas taip pat bus skirtas neutralumui, ramybei ir santūrumui. Tendencijose gausu rudų, smėlio spalvos, kavos ir karamelinių atspalvių. Taip pat juodos ir baltos spalvos. Mados namai ateinantį sezoną siūlo rinktis ne tik šviesias spalvas, bet ir paprastas formas, primenančias 1990-uosius ir neįtikėtinai madingą y2k stilių.

Pamirškime kuriam laikui ryškias spalvas ir paeksperimentuokime iškreiptomis proporcijomis, audiniais ir total look įvaizdžiais. 2024 m. pavasario-vasaros sezonas priklausys nude atspalvių monochrominiam stiliui.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai: minimalistinės formos ir spalvos
Carven
Photo by Estrop/Getty Images

Kitos 2024 m. pavasario-vasaros sezono mados tendencijos istorija siekia daug toliau nei dizainerių pamėgti 1990-ieji. Trapecijos formos mini suknelė buvo dėvima dar senojo Holivudo žvaigždžių laikais. Dizaineriai su didžiuliu susižavėjimu grįžo į senuosius laikus ir trapecijos formos suknelę iškėlė ant savo kolekcijų pjedestalo.

Populiarumo rekordus šį sezoną muš pačios paprasčiausios, nieko neišsiskiriančios suknelės, pavyzdžiui, švelniai platėjančios ties klubais ir šlaunimis. Net Donatella Versace, garsėjanti ekstravagantišku stiliumi, negalėjo atsispirti paprastai mini suknelei.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai
Versace
Photo by Victor Boyko/Getty Images

2024 m. pavasario ir vasaros mados tendencijose paprastumas derinamas su drąsiais akcentais. Vienas iš jų – laisvos striukės, kurios neabejotinai pradžiugins oversize stiliaus gerbėjus. Madingos striukės naujajam vasaros sezonui stebins savo oversize formomis, plačiomis rankovėmis ir užuominomis į vintažinį stilių. Šį sezoną siūlome rinktis ypač plačius, juodos, smėlio ir rudos spalvos modelius.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai
Miu Miu
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Madoje geriausia yra tai, kad karts nuo karto į madą sugrįžta klasikiniai garderobo elementai (kai kuriems iš jų jau daugiau nei penkiasdešimt metų!). Kiekvienais metais dizaineriai pasirenka bent vieną daiktą, kurį sugrąžina į madą su „trenksmu”. 2024 m. pavasario-vasaros sezoną tai bus balti marškiniai. Madingi bus marškiniai su apykakle, oversize (nors ir ne privaloma) ir sukišti į kelnes ar sijoną.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai
Max Mara
Photo by Pietro D’Aprano/Getty Images

2024 m. pavasario-vasaros tendencijas skelbiančiose mados savaitėse podiumai tiesiog spindėjo. Jie mirgėjo blizgučiais, auksu, metalu ir sidabru. Kurdami aprangą ateinančiam sezonui, dizaineriai dažnai naudojo metalic audinius. Pavyzdžiui, ant podiumų matėme sidabrinės spalvos suknelių, atrodžiusių tarsi būtų aplietos skystu sidabru. Tokie modeliai, be kita ko, užtvindė Ralph Lauren ir Chloe podiumus.

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai
Chloe
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Prisimenate, kaip 2023 m. antroje pusėje Kendall Jenner sukėlė šurmulį, Los Andželo gatvėse pasirodžiusi su juodomis kelnaitėmis ir aptemptomis pėdkelnėmis, nešdamasi saulėgrąžų puokštę? Tuo tarpu 2023 m. Met Gala renginyje ji vilkėjo žvyneliais puoštą glaustinukę, vos dengiančią sėdmenis. 2023 m. taip pat priklausė Miuccia Prada ypač trumpiems šortams. Šie metai niekuo nesiskiria, nes 2024 m. pavasarį-vasarą bus madingi ypač trumpi šortai!

Mados tendencijos 2024-ųjų pavasariui-vasarai
Miu Miu
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Photo by Pietro D’Aprano/Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Tendencijos ir Patarimai
Insta News