IEŠKOTI

Nostalgiška kelionė į 90-uosius su Remain 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kampanija

Danijos prekių ženklas, kurio drabužius dėvi žymiausios Skandinavijos nuomonės formuotojos, debiutuoja MODIVO su naująja kolekcija! Naujausia Remain 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kampanija grąžina mus į 90-ųjų vasarą, kai karaliavo reivo stilius. Ryškios spalvos, odiniai elementai ir oversize stiliaus modeliai – tai šios, gyvybingumą, spontaniškumą ir laisvę puoselėjančios, kolekcijos skiriamieji bruožai.

Patikrinkite Remain 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono kolekciją ir leiskitės į spalvingą kelionę į 1990-uosius.

Remain by Birger Christensen – prekių ženklo istorija

Remain 2018-aisiais m., bendradarbiaudama su Danijos mados namais Birger Christensen, Kopenhagoje įkūrė Denise Christensen. Pirmoji kolekcija susilaukė didžiulės sėkmės tarp Skandinavijos nuomonės formuotojų, pavyzdžiui, Cristina Musacchio, Janka Polliani bei Tina Lauvli. Naujų kolekcijų pristatymai tapo nuolatine Kopenhagos mados savaitės, svarbiausio mados renginio Šiaurės Europoje, dalimi. Remain savininkė ir kūrybos vadovė Denise iš naujo interpretuoja šiuolaikinės moters drabužinę. Prekių ženklo kolekcijose susipina nepavaldi laikui klasika ir šiuolaikiški, rafinuoti, tačiau kasdieniam dėvėjimui tinkantys drabužiai. Remain skiriamasis bruožas – oda, kuri naudojama visose danų prekių ženklo kolekcijose.

Merginos, vilkinčios žalius marškinius, ilgą, rudą paltą, plačias kelnes ir baltą švarkąJanka Polliani, Tine Andrea Lauvli Storløs ir Darja Barannik 2021-ųjų m. mados savaitės pristatyme Kopenhagoje. Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Remain 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kampanija

2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezoną prekių ženklo Remain dizaineriai siūlo sugrįžti į 90-uosius, kuriuose vyravo energija, spontaniškumas ir dinamiškumas. Kopenhagos mados savaitėje vykusiame Remain kolekcijos pristatyme modeliai, pasipuošę ryškiais, spalvingais kostiumais, žingsniavo podiumu skambant techno muzikai ir nukėlė žiūrovus į audringą 90-ųjų vakarėlį. Denise Christensen įkvėpimu kolekcijai tapo poreikis išsivaduoti iš pandeminės tikrovės ir išlaisvinti naują energiją.

Visą naktį trunkančio siautulingo vakarėlio tema matoma ir Remain SS22 kampanijoje. Kolekcijoje vyrauja glamūrinis stilius, papildytas minkštais mezginiais ir oversize stiliaus elementais. Prekių ženklas vėl pasirinko ryškias spalvas ir paprastus siluetus – blizgios plačios kelnės derinamos su marškinėliais, o žalios spalvos medžiaginės ar Remain būdingos odinės kelnės – su švarkais. Naujoje kolekcijoje taip pat rasite oversize stiliaus dygsniuotų striukių, kurias labai pamėgo Skandinavijos it-merginos.

Remain kolekciją rasite MODIVO:

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News