IEŠKOTI

Mada vyrams: 2024-ųjų pavasario-vasaros tendencijos tiesiai nuo podiumų

2 min.

2024 m. pavasario-vasaros mada vyrams – tai elegancijos ir laisvalaikio derinys arba grįžimas prie 90-ųjų stiliaus. Kokios tendencijos vyraus ateinantį sezoną? Žymiausių dizainerių kolekcijose vyrauja „quiet luxury” bei dalykinis stilius su šiuolaikine interpretacija. Specialiai dėl Jūsų apžvelgėme mados namų pasirodymus, kad sužinotume, kas šį sezoną turi būti vyriškame garderobe.

Patikrinkite mūsų paruoštą mados tendencijų apžvalgą 2024-ųjų metų pavasariui-vasarai ir sužinokite, kuo papildyti savo drabužinę.

festival

2024-ųjų pavasarį-vasarą vyrų laisvalaikio stiliaus madoje tikrai pajusite gaivaus oro gūsį, nes į madą ateina drabužiai su spalvingais raštais. Ant podiumų dominavo retro stiliaus raštuoti marškiniai, dėvimi su vienspalvėmis kelnėmis (Hermes) bei gėlėti raštai ir aplikacijos (Dolce&Gabbana). Viena yra aišku – spalvoti marškiniai 2024-aisiais turi būti kiekvieno vyro garderobe!

raštuoti marškiniai vyrams
Dolce&Gabbana
Photo by Victor Boyko/Getty Images

Niekam nereikia priminti, kad diskretiškos prabangos filosofija paremta tendencija praėjusiais metais užvaldė mados pasaulį. Ant podiumų taip pat pasirodė ir „tyliosios prabangos” stiliaus drabužiai, skelbiantys 2024 m. pavasario ir vasaros vyrų mados tendencijas. Tačiau šį kartą dizainerių kūriniai įgavo laisvesnį atspalvį. Todėl elegancijos karalius Giorgio Armani siūlo dėvėti šį sezoną karamelinės spalvos dvieilius švarkus, derinamus su plačiomis pilkomis kelnėmis ir mokasinais. Tuo tarpu Ralph Lauren pristatė kupranugario kailio spalvos kostiumus, kuriuos pagyvino žydrais marškiniais. Apibendrinant: pilka ir karamelinė spalvos bus geriausias pasirinkimas nepavaldžios laikui elegancijos gerbėjams.

quiet luxury vyrams
Giorgio Armani
Photo by Pietro S. D’Aprano/Getty Images

Vienas dažniausiai ant podiumų pasirodžiusių drabužių buvo berankoviai marškinėliai. Dolce & Gabbana pasiūlė baltus marškinius be rankovių dėvėti solo su elegantiškomis kelnėmis, taip pat ant prigludusių ilgarankovių marškinėlių. Medvilniniai ir trikotažiniai marškinėliai taip pat pasirodė Hermes, Burberry ir Valentino kolekcijose.

berankoviai marškinėliai vyrams
Dolce&Gabbana
Photo by Victor Boyko/Getty Images

Pasirinkę smart casual stilių, t. y. sportinę eleganciją, jausitės neįtikėtinai stilingai, ir patogiai. Dizaineriai dievina šį stilių, todėl 2024-ųjų pavasario-vasaros kolekcijose gausu tokio tipo derinių pasiūlymų vyrams, pavyzdžiui, laisvalaikio stiliaus švarkas ir polo marškinėliai su laisvomis kelnėmis bei beisbolo kepuraite. Kur semtis įkvėpimo tokio stiliaus įvaizdžiams? Įdomiausių inspiracijų rasite Armani ir Paul Smith kolekcijose.

Sportinė elegancija
Giorgio Armani
Photo by Pietro S. D’Aprano/Getty Images

2024 m. pavasario-vasaros vyrų madoje gausu prislopintų, subtilių spalvų, tačiau dizaineriai stengėsi į naujausias kolekcijas įtraukti ir spalvingų akcentų. Viena iš pagrindinių šio sezono spalvų – kobalto mėlyna, pasirodė beveik visuose madų šou, skelbiančiuose vyrų mados tendencijas 2024-iesiems. Mūsų dėmesį atkreipė ryškių spalvų kostiumai, taip pat vyriški deriniai iš šortų, džemperių ir liemenių. Dizaineriai nepamiršo ir pastelinių spalvų, kurios įpūtė gaivaus oro gūsį į pavasario/vasaros kolekcijas. Savo silpnybę spalvotiems drabužiams, be kita ko, pademonstravo Valentino, Loewe ir  Marine Serre.

Vyriški drabužiai
Loewe
Photo by Estrop/Getty Images
Vyriški drabužiai
Valentino
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Pastaraisiais metais biuro aprangos kodas buvo gerokai sušvelnintas, o 2024 m. pavasarį ir vasarą madingiausias vyriškos mados elementas bus šortai. Tačiau dėvėsime juos šiek tiek kitokiu pavidalu nei per atostogas. Dizaineriai populiarina dalykinio stiliaus medžiaginius šortus. Ant Valentino podiumo matėme derinį su klasikiniais baltais marškiniais ir juodomis kelnėmis iki kelių. Prie jo buvo priderintos juodos kojinės ir mokasinai. Tuo tarpu Louis Vuitton pristatė derinį su trumpais tamsiai mėlynais chino šortais, kardiganu ir švarku.

Vyriškas įvaizdis
Valentino
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Praėjusiais metais ant podiumų puikavosi 2000-ųjų stiliumi įkvėpti įvaizdžiai, tarp kurių vyravo džinsiniai drabužiai nuo galvos iki kojų. Tačiau 2024 m. pavasario ir vasaros mados tendencijos vyrams rodo, kad Y2K įvaizdį pakeis 90-ųjų estetika – klasikiniai džinsai ir vienspalviai marškinėliai bei laisvalaikio batai. Šį sezoną dizaineriai taip pat skatina dėvėti biuro stiliaus įvaizdžius. Ant podiumų galėjome išvysti kostiumus su šiek tiek platesnėmis kelnių klešnėmis, klasikinius detektyvinio stiliaus trenčus, taip pat portfelius.

Vyriški įvaizdžiai
Boss
Photo by Pietro S. D’Aprano/Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Pietro D’Aprano/Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News