IEŠKOTI

School girl tendencija grįžta į madą! Sužinokite, su kuo šį rudenį derinti klostuotą sijoną

Mokyklinius metus ar net mokyklinę uniformą primenantys drabužiai – tai tipiško amerikietiško preppy stiliaus kvintesencija. Šio stiliaus pagrindą sudaro klostuotas sijonas, kuris dar visai neseniai buvo dėvimas tik “gerų mergaičių” įvaizdžiuose, o dabar šiek tiek modernizuotas grįžta į madą Dior bei Versace kolekcijose. Priderintų drabužių ir galvajuosčių vietą užėmė mini sijonai, oversize stiliaus bomber striukės ir sunkūs, masyvūs batai iki kelių. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip derinti klostuotą sijoną, kad Jūsų įvaizdžiai atitiktų naujausias tendencijas.

School girl stilius – tai neįtikėtinai populiari tendencija garsiausių Instagramo ir viso pasaulio mados savaitėse besilankančių nuomonės formuotojų tarpe. Atraskite originaliausius įvaizdžius su klostuotu sijonu.

Klostuotas sijonas, sniego baltumo marškiniai, mokasinai, kojinės iki kelių ir… spalvingi kardiganai su V formos iškirpte – tai pagrindiniai šį sezoną vėl išpopuliarėjusio school girl stiliaus elementai. Svarstote, iš kur atsirado ši tendencija ir kodėl ji tapo tokia populiari? Mielai atsakysime. Pirmosios uniformos Anglijos mokyklose atsirado 1960-aisiais, tačiau tik 1996 m. pradėjus jas dėvėti Amerikos vidurinėse mokyklose, klostuoto sijono ir baltų marškinių derinys sukėlė perversmą. Kai kurie mokiniai skundėsi, kad uniforma varžo jų individualų stilių, todėl norėdami pagyvinti ją, prie uniformos derino sunkius, masyvius batus, originalius papuošalus ar oversize stiliaus megztinius. Toks įvaizdis nuo mokyklinių suolų greitai persikėlė į filmus ir televizijos serialus, tokius kaip „Spinsters” ir „Gossip Girl”, o pačią tendenciją perėmė garsiausi mados namai.

Ant laiptų sėdinčios merginos, dėvinčios languotais sijonais ir baltais marškiniais

Nuotr. James Devaney via Getty Images

Pirmosios mokyklinės uniformos interpretacijos pasirodė 2013 metais ant Moschino podiumo, o 2018 m. šiuo įvaizdžiu įkvėptus drabužius į savo kolekciją įtraukė Versace. Mokyklinę atmosferą kūrė tokios detalės kaip aukštos kojinės derinamos su aukštakulniais, mini sijonai su oversize stiliaus megztiniais ar oversize stiliaus marškiniai, dėvimi po trikotažinėmis liemenėmis. Šį sezoną school girl stiliaus įvaizdžiai pasirodė Versace, Miu Miu, Chanel bei Dior kolekcijų pristatymuose.

Svarstote, su kuo ateinančiais mėnesiais derinti klostuotą sijoną? Specialiai Jums atrinkome originaliausius tendencijų formuotojų, kurios vaikščiojo Paryžiaus ir Kopenhagos gatvėmis, įvaizdžius. Skaitykite toliau!

Balti marškiniai ir klostuotas sijonas – nepavaldus laikui derinys

Nors nesenstantis klostuoto mini sijono ir baltų marškinių derinys gali būti dėvimas ištisus metus, tačiau šių metų mados savaitėse dalyvavusios nuomonės formuotojos pasiūlė šiuolaikišką šio įvaizdžio interpretaciją. Pažvelkite į Amalie Gassmann school girl derinį, kuriuo apsivilkusi po Dior madų šou ji vaikščiojo Paryžiaus gatvėmis. Klasikinį klostuotą mini sijoną ji iškeitė į kniedėmis puoštą modelį, kurį suderino su tamprėmis ir kardiganu. Įvaizdį pagyvino juodu kaklaraiščiu bei masyviais batais.

Amalie Gassmann, vilkinti klostuotu sijonu, megztiniu, kaklaraiščiu

Nuotr. Edward Berthelot vis Getty Images

Kaip dėvėti klostuotą sijoną rudenį? Sluoksniuokite

Norėtumėte klostuotą sijoną dėvėti rudenį, bet net nenutuokiate, su kuo ji derinį? Šiuolaikinis school girl stilius paremtas sluoksniais, todėl drąsiai galite eksperimentuoti. Derinkite languotą ar dryžuotą sijoną su baltais marškiniais su apykakle bei oversize stiliaus megztiniu su V formos iškirpte. O kaip dėl batų? Tokio tipo įvaizdis geriausiai atrodo su sunkiais, masyviais batais, todėl siūlome pasižvalgyti po Dr. Martens batų asortimentą. Dvi elegantiškai apsirengusios moterys

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Klostuotas sijonas ir bomber striukė – preppy stiliaus duetas

Mokyklinės uniformos estetiką atspindintis įvaizdis negali apsieiti be bomber striukės. Kaip prie jos derinti klostuotą sijoną? Priklausomai nuo aplinkybių, tokį komplektą galite derinti keliais būdais. Jei kuriate laisvalaikio stiliaus įvaizdį, mikromini sijoną derinkite su golfu ir atlasine bomber striuke. Jei siekiate atkartoti Kopenhagos gatvių stilių, rinkitės klostuotą sijoną žemu liemeniu ir derinkite prie jo trumpus marškinėlius bei oversize stiliaus odinę bomber striukę.

Moteris, dėvinti klostuotu sijonu ir bomber stiliaus striuke

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Kokie batai tinka prie klostuoto sijono?

Tendencijų formuotojos, rinkdamosios batus prie klostuoto sijono, daugiausia dėmesio skiria aukščiui. School girl įvaizdžiuose puikiai atrodys storapadžiai mokasinai, suvarstomi kerzai, aulinukai ar spalvoti aukštakulniai bateliai – būtinai deriny su kojinėmis. Avalynė turi traukti akį ir papildyti įvaizdį.

Moteris, dėvinti smėlio spalvos klostuotu sijonu, aukštomis kojinėmis ir juodais mokasinais

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Jus gali sudominti: Ką dėvėti 2022/23-ųjų rudenį ir žiemą? Madingiausių striukių moterims apžvalga >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News