Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Striukė su kutais – su kuo ją derinti? Pasisemkite įkvėpimo iš populiarių nuomonės formuotojų!

2 min.

Apibendrinant pavasario/vasaros mados savaites galima drąsiai teigti, kad dizaineriai vėl susižavėjo kutais. Jais puošiamos ne tik rankinės, bet ir striukės, suknelės ar sijonai. Ant Isabel Marant, Prada ar Versace podiumų galima buvo pamatyti kutus iš zomšos, lygios odos ir sidabrinių karoliukų. Taigi jei šį sezoną norite papildyti savo įvaizdžius aksesuaru su kutais, siūlome tam rinktis striukę. Su kuo derinti ją? Žvilgtelėkite į madingus it-merginų, pamėgusių šį garderobo elementą, įvaizdžius.

festival

Atraskite geriausius populiarių nuomonės formuotojų įvaizdžius su striuke su kutais.

Šį sezoną baikerių stiliaus striukė su kutais įgyja naują pavidalą. Galite dėvėti trumpą arba ilgą modelį, su pūstomis rankovėmis, asimetrišku užtrauktuku arba didelėmis sagomis – svarbiausia, kad ji kažkuo išsiskirtų. Klasikinę juodą striukę iškeiskite į vieną madingiausių šio sezono spalvų: ryškią kobalto mėlyną, Viva Magenta atspalvio rožinę ar žolės žalią.

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2023 metų spalva! Patikrinkite Viva Magenta atspalvio drabužius ir aksesuarus >>>

Moteris, dėvinti mėlyną oversize odinę striukę su kutais ir trumpus gėlėtus marškinėlius

Giulia De Lellis, dėvinti odinę striukę su kutais – Edward Berthelot via Getty Images

Vieną įdomesnių įvaizdžių su striuke su kutais sukūrė Giulia De Lellis. Modelis ir nuomonės formuotoja apsivilko kobalto mėlynos spalvos baikerių stiliaus striukę su kutais, kurią suderino su plačiomis kelnėmis ir trumpais marškinėliais. Odinių drabužių deriniai su romantiško stiliaus akcentais puikiai tinka pavasariniams įvaizdžiams.

Moteris, dėvinti džinsinę striukę su kutais, džinsus ir juodas odines pirštines

Nuotrauka: Edward Berthelot via Getty Images

Sprendžiant iš it-merginų įvaizdžių šių metų Mados savaitėse, džinsinis total look yra viena karščiausių šio sezono mados tendencijų. Tokių derinių pagrindas gali būti džinsinė striukė su kutais. Derinkite prie jos mom fit arba boyfriend tipo džinsus ir vienspalvius marškinėlius, o įvaizdį pagyvinkite aukštakulniais aulinukais ir spalvota mini dydžio rankine. Džinsinę striukę su puošniais kutais drąsiai galite vilktis ant suknelės – geriausiai ant subtilios satininės arba sportinio stiliaus modelio.

Moteris, dėvinti ilgą rudą oversize striukę su kutais ir juodus ilgaaulius virš kelių

Olivia Palermo, dėvinti zomšinę striukę su kutais – Christian Vierig via Getty Images

Etniniai raštai ir boho stiliaus drabužiai – tai viena iš populiariausių mados tendencijų pavasario-vasaros sezonui. Amerikiečių modelis ir nuomonės formuotoja Olivia Palermo pasirinko rudą striukę su kutais, puoštą actekų raštu, prie kurios priderino aulinukus virš kelių su masyvia platforma. Iš it-merginos įvaizdžio galima spręsti, kad boho stilius tai ne tik lengvos suknelės ir skiautiniai marškiniai, bet ir griežtesni drabužiai, pavyzdžiui, zomšinė striukė su kutais.

Gitta Banko, apsirengusi marškinių stiliaus striuke su kutais – Isa Foltin via Getty Images

Ji pasižymi oversize forma, madinga šį sezoną detale, praktiškomis kišenėmis ir vyriškus marškinius primenančia apykakle. Marškinių tipo striukė su kutais – tai vienas madingiausių striukių modelių pavasario sezonui. Su kuo derinti ją? Oversize modelį derinkite su mini suknele ir ilgaauliais batais su plačiu aulu. Tuo tarpu trumpą striukę – su prigludusiais džinsais ir gyvatės odos raštu puoštais aulinukais. Pasisemkite įkvėpimo iš nuomonės formuotojos Gitta Banko aprangos ir paprastus įvaizdžius pagyvinkite originaliais aksesuarais, pavyzdžiui, minkšta rankine ar apvaliais akiniais nuo saulės.

Jus gali sudominti: Madingiausios 2023-ųjų pavasario striukės moterims – šie modeliai užkariaus Jūsų širdis! >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News