IEŠKOTI

Svarbiausios 2023-ųjų mados tendencijos moterims – šie drabužiai ir aksesuarai dominuos mūsų spintose!

Mados tendencijos keičiasi praktiškai kiekvieną sezoną, tačiau yra ir tokių, kurios išlieka net keletą metų. Susirūpinę klimato kaita, dizaineriai vis dažniau mums pristato tuos pačius, tik šiek tiek atnaujintus modelius. 2022-ieji pasižymėjo fuksijų ir Veri Peri atspalviais, moteriškais oversize stiliaus kostiumais deriniuose su balerinomis bei permatomomis naked dress. Kurios iš šių tendencijų išliks madingos ir 2023 m.?

Nuo ypač trumpo Miu Miu sijono iki permatomų palaidinių ir suknelių – sužinokite, kokios praėjusių metų tendencijos bus populiarios ir 2023-aisiais.

[2023-ųjų mados tendencijos]: 2000-iųjų stilius

2022-aisiais karaliavo kelnės žemu liemeniu, džinsiniai drabužiai, ant kaklo rišami marškinėliai, veliūriniai sportiniai kostiumai ir korsetai. Kaip matyti iš Milano mados savaitėje pristatytų mados tendencijų 2022/2023 m. pavasario-vasaros sezonui, 2000-ųjų madai būdingi elementai išliks madingi ir 2023-aisiais.

Podiumu žengiantis modelis, dėvintis džinsinius drabužius
Diesel
Nuotr. Estrop/Getty Images

[2023-ųjų mados tendencijos]: iškirpimai

Kokį drabužį 2022 m. vakarėliams dažniausiai vilkdavosi įžymybės ir tendencijų kūrėjos? Tai neabejotinai suknelė su iškarpomis – nesvarbu, ant nugaros, pilvo ar klubų. Iš naujausių garsių mados namų kolekcijų pristatymų galime spręsti, kad ir 2023-aisiais drąsiai demonstruosime savo kūnus.

Podiumu žengiantis modelis, dėvintis juodą iškarpytą kostiumėlį
Mônot
Nuotr. Peter White/Getty Images

[2023-ųjų mados tendencijos]: ryškios spalvos

Jei 2022-aisiais Jus nustebino tokių spalvų kaip ryškiai raudonos, kobalto mėlynos ir fuksijos populiarumas, pats metas prie jų priprasti, nes ryškios spalvos niekur nedings ir 2023 m.. Kolekcijų pristatymuose ant podiumų dominavo Veri Peri atspalvio violetinė ir saulėta geltona, o sultingas žaliosios citrinos atspalvis karaliavo tendencijų formuotojų įvaizdžiuose.

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2023 metų spalva! Patikrinkite Viva Magenta atspalvio drabužius ir aksesuarus >>>

Podiumu žengiantis modelis, apsirengęs violetiniu kostiumėliu
Stella McCartney
Nuotr. Pascal Le Segretain/Getty Images

[2023-ųjų mados tendencijos]: permatomi drabužiai

Sheer trend, arba mada permatomiems drabužiams, tai puikus ilgalaikės mados tendencijos pavyzdys. 2023-aisiais ši tendencija sulauks įdomaus tęsinio, nes dizaineriai siūlo vakarines naked dress, apsiūtas žėrinčiais kristalais, iškeisti į minimalistinio stiliaus marškinėlius bei vienspalves sukneles ir dėvėti juos kasdieniuose įvaizdžiuose.

Podiumu žengiantis modelis, dėvintis permatomą suknelę
Tory Burch
Nuotr. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

[2023-ųjų mados tendencijos]: mini sijonas žemu liemeniu

2023-iųjų mados tendencijos rodo, kad mini ilgis šiais metais nedings iš gatvių. Praeitą vasarą mados namų Miu Miu pristatyti klostuoti mini sijonai tapo vienu populiariausių drabužių ir, panašu, kad ateinantį sezoną bus ne mažiau paklausūs. 2023 metais taip pat madingi bus geometriniai space age stiliaus sijonai, kuriuos pristatė JW Anderson i Loewe.

[2023-ųjų mados tendencijos]: gotiškas prašmatnumas

2023 metų pavasario-vasaros kolekciją pristatančiame Versace madų šou, modeliai podiumu žengė pasipuošę spalvingomis suknelėmis ir nuometais, kurie deriny su tamsiu makiažu priminė Timo Burtono filmų personažus. Tuo tarpu mados namai Schiaparelli pristatė korsetines sukneles su veliūriniais elementais. Kokią išvadą galime padaryti? 2023 metais ne tik dizainerių, bet ir serialo “Wednesday“ kūrėjų dėka bus madingi išraiškingi, juodi, gotiško rafinuotumo įkvėpti drabužiai.

Jus gali sudominti: Ką rengtis, jei esate karšta serialo “Wednesday” gerbėja? >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Jeremy Moeller via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News