IEŠKOTI

Madingi vyriški džinsai – svarbiausios 2021 metų pavasario – vasaros sezono mados tendencijos

2 min.

Madingi vyriški džinsai tai garderobo pagrindas. Kokie modeliai karaliaus įsibėgėjusio 2021 metų pavasario – vasaros sezono metu? Patikrinome, kokius džinsus šiais metais siūlo dizaineriai ir stilistai bei patariame, kaip juos dėvėti. Žemiau rasite madingiausių džinsų modelių apžvalgą!

festival

Dizaineriai išlaisvino savo vaizduotę ir, viena vertus, sukūrė kelnes su meniška nata, o, kita vertus, susijusias su patogumu. Net didžiausi vizionieriai suvokė, kad mada turi būti funkcionali – ir graži, ir patogi tuo pačiu metu. Pandemijos metu supratome, kad kokybiškos medžiagos, universalūs kirpimai ir patogumas yra svarbiausios drabužių savybės. Todėl jų netrūko didžiausių mados namų kolekcijų pristatymuose. Viena iš į madą grįžusių medžiagų yra džinsai. Štai kodėl pavasario – vasaros kolekcijose nepritrūko ne tik džinsinių total look, bet ir atskirų elementų. Kokie vyriški džinsai karaliaus pavasario – vasaros 2021 sezoną? Patikrinkite žemiau. Mados tendencijas atitinkančius modelius rasite MODIVO.lt.

Jums gali patikti: Tendencijos: vyriška 2021 pavasario – vasaros sezono mada >>>

Plačios klešnės ir modeliai aukštu liemeniu užkariavo podiumus bei įsiskverbė į vyrišką madą. Savo kolekcijose juos pristatė: Dsquared, Gucci, MSGM, Patrizia Farzaneh bei Kenzo. Tačiau kiekvienas iš minėtų prekių ženklų modelių yra skirtingas. Vieni vyriški džinsai turi prailgintas, apačioje besiraukšlėjančias klešnes, kiti pasižymi pažemintu juosmeniu ir yra dekoruoti diržu su prekių ženklo logotipu, o treti – tai klasikiniai baggy stiliaus džinsai, t.y. platūs džinsai, kurie puikiai paslepia visus figūros trūkumus. Pastarieji bus madingi viso sezono metu. Iš hip hop kultūros kilę, į mada jie grįžo praeitą sezoną. Ir, atrodo, išsilaikys ilgai. Plačios klešnės ties klubais ir aukštas liemuo modeliuoja figūrą ir puikiai užmaskuoja trūkumus, pvz. plačius klubus. Dėvėkite baggy stiliaus džinsus su džinsine striuke ir klasikiniais trumparankoviais marškinėliais arba, kaip siūlo Kenzo prekių ženklas, su skiautiniais megztiniais.

JW Anderson, BOSS ir Valentino puikiai žino, kad grožis slypi paprastume. Tiesios klešnės ir vidutinio aukščio liemuo yra skiriamieji madingiausio 2021 metų pavasario – vasaros sezono modelio ženklai.

Minimalistinės kelnės – tai amžina klasika, todėl tikrai verta į jas investuoti. Stilistai rekomenduoja jas derinti su oversize stiliaus marškiniais arba patogiais džemperiais (geriausiai baby blue atspalvio – įkvėpti JW Anderson kolekcijos) bei į kelnes sukištais trumparankoviais marškinėliais. Toks derinys ne tik suteiks Jums patogumo, bet ir bus vienu madingiausių ateinančio sezono metu. Nepamirškite jo papildyti laisvalaikio batais ar mėgstamais sportbačiais.

Prancūzijos prekių ženklas Balenciaga semiasi įkvėpimo iš 90-ųjų. Štai kodėl kūrybos direktorius Demna Gvasalia 2021 metų pavasario – vasaros sezonui atkūrė tipišką daddy look. Kas yra būdinga šiam stiliui? Sukišti į kelnes languoti marškiniai, tiesūs vyriški džinsai pažemintu liemeniu, kurie lengvai raukšlėjasi apačioje bei mėgstami sportbačiai. Jei ir Jūs dievinate 90-uosius, tikrai turėtumėte investuoti į tokį džinsų modelį. Jie puikiai derės ne tik su marškiniais, bet ir stlingu oversize trenču bei plačiu megztiniu ar 90-ųjų stiliaus džemperiu.

Tendencijos ir Patarimai
Insta News