Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

TOP 10 2020 m. pavasario ir vasaros sezono mados tendencijų, triumfuojančių per mados savaites

3 min.

Įvyko visos mados savaitės, praūžusios nuo Kopenhagos, Paryžiaus, Londono ir Niujorko iki reguliariai organizuojamos Milane. 2020 m. pavasario ir vasaros sezono tendencijos atskleistos, todėl galima drąsiai teigti, kad mada krypsta į ekologišką dvasią, nes didelė jų dalis atėjo iš praėjusio sezono. Iš jų išrinkome 10, kurios dažniausiai kartojosi per mados pristatymus ir turi didžiausią tikimybę tapti artėjančio pavasario ir vasaros hitais. Susipažink su jomis žemiau!

Batai kvadratiniu priekiu, dideli taškai, baltos suknelės, antikinio stiliaus bižuterija arba pūstos rankovės, tai tik dalis karštų mados tendencijų, kurias buvo galima pamatyti 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijose.

festival

Praėjusį sezoną karaliavo parisian chic stilius, o kartu su juo gatvėse masiškai ėmė rastis tipiška prancūzėms spauda: smulkūs taškai ir taškeliai. 2020 m. pavasario ir vasaros sezonas pristato mums naują tokios tendencijos įvaizdį – didesni, retro stiliaus taškai. Juos buvo galima pamatyti Moschino arba Michael Kors prekės ženklų mados pristatymuose, siūlančiuose kontrastines versijas, pabrėžtas baltomis ir juodomis arba juodomis ir raudonomis spalvomis.

Ar žinomas Tau skandinaviškas Totême prekės ženklas, kuris nuo kelių sezonų yra labai populiarus tarp mados mėgėjų ir tendencijų sekėjų? Batai kvadratiniu priekiu (square toe), ypatingai sandaletai ir mules stiliaus šlepetės, tai yra jos atpažįstamumo ženklas. Tokio tipo avalynė pasiekė mados tendencijų viršūnę, sėkmingai pereinanti iš vieno sezono į kitą ir, tikriausiai, taps 2020 m. pavasario ir vasaros mados hitu. Taigi, jeigu dar Tavo drabužinėje nėra tokių batų, laikas užpildyti spragas!

Stambi, auksinė bižuterija, primenanti tokią, kokią nešiojo antikos dievaitės, dabar tapo artėjančio sezono naujienų tendencija. Stilizacijas papildantys iš tolo matomi auksiniai auskarai ir vėriniai sublizgėjo Dolce & Gabbana, Alberta Ferreti, Chloe ar Elie Saab pasirodymuose. Jie labai gerai atrodys prie (taip pat madingų) baltų suknelių ar plačių džemperių ir slouchy tipo kelnių. Jessica Mercedes išsirinko giminingos pasaulėvokos prekės ženklo Misbehave variantą:

Haute couture mados savaitės Paryžiuje metu Chanel prekės ženklas perkėlė mus į vienuolynų sodo pasaulį, kuriame manekenės judėjo vilkėdamos drabužių derinius, primenančius kuklių mokinukių aprangą. Vienu iš jų elementu buvo plačios apykaklės, užbaigtos raukiniais. Iš tiesų tereikia žvilgtert į Instagramą, kad suprastume, jog tokios apykaklės yra 2020 m. pavasario ir vasaros sezono karščiausia detalė. Derink jas prie tvido, baltų pėdkelnių ir juodų mokasinų arba, kaip pateiktoje Pernille Teisbaek nuotraukoje, naujoviško įvaizdžio suteikiančių odinių kelnių.

Legendinių Alexander McQueen mados namų pasirodymuose išvydome labai daug baltų, vidutinio ilgio, glotnių suknelių pūstomis rankovėmis. Akivaizdžiai norėta joms suteikti šiek tiek naujoviškumo, pabrėžti kilmės charakterį, todėl visi modeliai turėjo užsidėję plačius, odinius, juodos spalvos diržus. Tenka pripažinti, kad šiuo atveju kontrasto taisyklė veikė aukščiausiame lygmenyje. Pagal savo stilių šią tendenciją prisisavino Joanna Horodyńska, kuri prie baltos suknelės derina ne odinį diržą, o sunkius, juodus, Bottega Veneta stiliaus batus.

Power dressing arba, kitaip vadinama aprangos stiliaus tendencija, siekianti suteikti moterims „galios” įveikti kasdienines užduotis, išgyvena savo įkarštį. Nieko nuostabaus, juk boyfriend stiliaus kostiumai idealiai tinka tokiems iššūkiams. Taigi, jeigu turi tokį nuo praėjusio pavasario, turime Tau gerų žinių – nešiodama 2020 m. pavasario ir vasaros sezoną toliau atrodysi madingai. Madingiausi kostiumai nudažyti tipiško biuro gyvenimo spalvomis: pilkos, tamsiai mėlynos, juodos ir pasteliniais atspalviais. Tendencijų sekėja Olivia Kijo, kurios stilizaciją galima apžiūrėti žemiau pateiktoje nuotraukoje, pasirinko pirmą variantą.

Einant koja kojon su ekologišku judėjimu, besiskverbiančiu į mados pasaulį, „Mados” paktą pasirašiusių stambiausių prekės ženklų dėka, palaidinės pūstomis rankovėmis buvo madingos praeitą sezoną, tačiau ir šį neišeina iš naujausių tendencijų aukštumų. Taigi, jeigu tokį drabužį jau įsigijai praėjusiais metais, be abejonės tai buvo puiki investicija, nes ir vėl galėsi jį įpinti į drabužių derinius. Labiausiai universalios yra baltos spalvos, pagražintos folkloriniais siuvinėjimais (pavyzdys pateiktas nuotraukoje).

Boho stiliaus elementai retkarčiais mus pasitinka pavasario ir vasaros kolekcijų kaubojiškų batų arba, šiuo 2020 m. pavasario ir vasaros sezono atveju, džinsinių sijonų pavidalu. Madingiausi yra ilgi arba vidutinio ilgio, pieštuko formos sijonai. Skiltukas per vidurį išryškina kojas ir, nepaisant džinsinės medžiagos savybių, suteikia joms lengvumo. Mūsų patarimas? Būtinai įsigyk sijoną ir derink jį prie prigludusių golfų ir ilgaaulių batų, o pavasarį ir vasarą junk su tėjiniais marškinėliais ir mules stiliaus šlepetėmis su kulnu.

Didelės, pinto rašto odinės delninės, tai šio sezono hitas, kurį išpopuliarino šiuo metu viena madingiausių prekės ženklų Bottega Veneta. Tokio tipo rankinė prisiduos kiekvienai progai: vakarėliui arba kasdienai. Joje sutalpinsi reikalingiausias smulkmenas. Pažiūrėk, kaip ją nešioja Joanna Horodyńska:

Atrodė, kad šis momentas niekada neateis, tačiau laikas atsisveikinti su juoda oda, kuri pastaraisiais metais buvo privalomu kelių sezonų akcentu. 2020 m. pavasario ir vasaros sezoną pakeitė spalvotos odos drabužiai. Jie gali tapti vienu dominuojančiu visos aprangos elementu, priderintu, pavyzdžiui, prie juodos spalvos, arba tarpusavyje jungtis, kaip žemiau pavaizduotoje nuotraukoje.

 

Pagrindinė nuotrauka: Photo by Christian Vierig/Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News