IEŠKOTI

Madingi aksesuarai 2024-iesiems – mados tendencijų apžvalga

Paprastai ir diskretiškai jie pabrėžia įvaizdį, o kartais jį net užvaldo – tokie aksesuarai bus madingi 2024 m.. Ateinančiais metais vyraus preppy stiliaus kaklaraiščiai, odinės pirštinės, masyvios netaisyklingų formų apyrankės bei diržai ant klubų. Peržiūrėkite mūsų mikrotendencijų tiesiai nuo podiumų apžvalgą ir sužinokite, kokius aksesuarus verta turėti 2024 m.

Kai kurie aksesuarai, kurie bus madingi 2024 m., mados tendencijose pasirodo jau ne pirmą kartą, tačiau ateinančiais metais rasime ir naujienų. Visus juos pamatysite toliau.

Tarp madingų aksesuarų 2024 m. pirmauja žiedai. Kokie žiedai? Ant Chanel podiumo modelių rankas puošė minimalistiniai žiedai su perlais. Tuo tarpu Givenchy mados namuose perlus pakeitė cirkoniai. Modeliai mūvėjo po kelis žiedus. Taigi jei mėgstate nešioti daugiau nei vieną žiedą, drąsiai maukitės du ant vieno piršto. Mados namų kolekcijose matėme ir sidabrinių, ir auksinių papuošalų, todėl, kad ir kurį pasirinktumėte, atitiksite dabartines tendencijas.

Madingi žiedai 2024
Givenchy – Photo by Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images

Ant Valentino podiumo modeliai priminė stilingas moksleives. Moksleiviško įvaizdžio tendencija buvo pastebima ir kitų mados namų, pavyzdžiui, Dior ir Rodarte, kolekcijose. Kas žino, galbūt dizainerius įkvėpė tokie populiarūs serialai kaip „Sex Education” ir ” Euphoria”. Schoolgirl stiliaus įvaizdžiai ant podiumų dažnai buvo papildyti kaklaraiščiais, kuriuos neabejotinai galime priskirti prie madingiausių 2024 m. aksesuarų. Derinkite jį su baltais marškiniais ir kardiganu.

Madingi kaklaraiščiai
Valentino – Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

2023/2024 m. rudenį/žiemą neapsieisite be didelių, raktikaulį siekiančių auskarų. Iš kur tai žinome? Pavyzdžiui, iš Simone Rocha ir Valentino kolekcijų pristatymų. Šiuos blizgius, ilgus auskarus galite nešioti ne tik vakare, bet ir panašiai kaip modelis Kaia Gerber, derinti juos prie baltų marškinių ir džinsų. Kokius dar ausų papuošalus pristatė dizaineriai? Modeliai, žingsniavę Fendi podiumu, segėjo apskritimo formos auskarus, o Dior kolekcijoje netrūko mažų, minimalistinių perlų auskarų.

madingi auskarai
Valentino – Photo by Marc Piasecki/WireImage/Getty Images

Į rudens ir žiemos kolekcijas dizaineriai taip pat įtraukė aksesuarus, atkeliavusius tiesiai iš 7-ojo dešimtmečio. Ne mažiau dėmesio už kaklaraiščius sulaukė ir trumpos moteriškos pirštinės. Pastarųjų buvo galima pamatyti įvairių variacijų. Versace pristatė jaukiai apgaubiančius trikotažinius modelius, o Saint Laurent – klasikines odines pirštines. Svarstote, kaip dėvėti tokius aksesuarus? Kurdamos kasdienius įvaizdžius, derinkite jas su šį sezoną ypač madingu viršutiniu drabužiu – elegantišku ponču. Tuo tarpu, norėdamos atkurti modelių iš madų šou įvaizdžius, pirštines derinkite su tiesia maxi suknele.

trumpos odinės pirštinės
Saint Laurent – Photo by Peter White/Getty Images

Sugrįžta 2000 m. tendencijos ir populiarėja tokie aksesuarai kaip išraiškingi diržai, nešiojami ne ant liemens, o ant klubų. Įkvėpimo ieškokite pas tokias stiliaus ikonas kaip Bella Hadid, kuri tobulai interpretuoja tūkstantmečio pradžios madą. Tuo tarpu toliau pateiktoje nuotraukoje – įvaizdis iš Miu Miu madų šou. Drabužiai, batai ir aksesuarai iš mados namų kolekcijos atspindi preppy ir Y2K stilių derinį.

moteriški diržai
Miu Miu – Photo by Estrop/Getty Images

Per kolekcijų pristatymus ateinantiems metams ant podiumų karaliavo sunkios, netaisyklingos, mažesnės ir didesnės rankogalių tipo apyrankės. Dizaineriai į 2024 m. kolekcijas įtraukė daugybę riešų papuošalų. Mados namai Schiaparelli pristatė kampuotas, auksinės spalvos apyrankes, o Saint Laurent – poliruotus modelius. Šie aksesuarai geriausiai atrodo derinami su daugybe žiedų.

masyvios auksinės apyrankės
Schiaparelli – Photo by Peter White/Getty Images

Be tradicinių čokerių, ant podiumų buvo demonstruojami futuristiniai pusapvaliai vėriniai, kurie nors ir atrodė tarsi ne iš šio pasaulio, tačiau buvo derinami su klasikiniais garderobo elementais. Šie kaklo papuošalai pasirodė tokių mados namų kaip Paco Rabanne, Versace ir Jil Sander kolekcijose. Su jais idealiai papildysite minimalistinio stiliaus įvaizdžius.

auksinis vėrinys
Paco Rabanne – Photo by Francois Durand/Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Francois Durand/Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Tendencijos ir Patarimai
Insta News