IEŠKOTI

Susikurkite 4 madingiausius vasaros derinius su MODIVO produktais

Ką dėvėti 2022-ųjų vasarą? Drąsius, spalvingus ir 2000-ųjų madą primenančius drabužius. Šiuo metu vyrauja dopamine dressing tendencija (t. y. drabužiai, kurie suteikia jėgos ir galios), kurią įkvėpė kultiniai, šiek tiek kičiniai XXI a. pradžios įvaizdžiai. Vis dėlto teorija yra viena, o praktika – kita. Taigi radome 4 madingiausius 2022-ųjų m. vasaros įvaizdžius, iš kurių galite pasisemti įkvėpimo ir šiek tiek paįvairinti savo garderobą.

Madingiausia 2022-ųjų vasaros mažos juodos suknelės versija tai modeliai su asimetriškais ir originaliais iškirpimais arba įdomiomis detalėmis – raišteliais, permatomais elementais ir pan.. Galite rinktis midi ilgio arba labai trumpą mini su rankovėmis arba petnešėlėmis. Svarbu, kad suknelė išsiskirtų iš minios ir šiek tiek atidengtų kūną.

Moteris, dėvinti juodą suknelę

Edward Berthelot via Getty Images

Toliau pateiktame įvaizdyje derinamos trys tendencijos: baltas total look, smailianosiai bateliai su žemu kulnu bei sijonas žemu liemeniu. Šis, atrodytų, praeities mados reliktas, pabrėžiantis klubų išlinkimus, 2022-ųjų m. vasarą yra nepaprastai madingas. Viskas dėl to, kad į madą grįžta drabužiai, kurie buvo madingi XXI a. pradžioje.

Moteris, apsirengusi baltai

Edward Berthelot via Getty Images

2022-ųjų vasarą atsinaujino ir paryžietiškas stilius, kurio pagrindą sudarė gėlėtos vintažinės suknelės. Šį sezoną drąsiai galite jį derinti su gyvūnų kailio rašto arba kitais motyvais.

Derinys su mėlyna gėlėta suknele ir gyvūnų kailio rašto rankine

Christian Vierig via Getty Images

Derinate ryškias spalvas su dar intensyvesniais atspalviais? 2022-ųjų vasarą tokiems įvaizdžiams sakome TAIP! Visa tai – dėl pagreičio įgaunančios dopamine dressing tendencijos. Paprastai tariant, ši tendencija grindžiama spalvomis, suteikiančiomis stiprybės ir energijos.

Derinys su žalia suknele, žalia rankine ir rožinėmis basutėmis

Christian Vierig via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News