IEŠKOTI

Madingos 2023-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės: 7 tendencijos tiesiai nuo podiumo

Pristatydami madingas rankines 2023-ųjų pavasariui ir vasarai, dizaineriai stebina mus spalvų ir modelių įvairove. Šį pavasarį žymiausi mados namai daugiausia dėmesio skiria patikrintiems modeliams su originaliomis detalėmis, todėl kolekcijose pasirodė jau gerai mums pažįstamos baguette stiliaus rankinės bei odiniai lagaminėliai, puošti kutais, grandinėlėmis ar dekoratyviniais akmenukais. Mūsų aprašyti modeliai pasirodė mažiausiai keliose kolekcijose, todėl esame tikri, kad netrukus užplūs ir madingiausių pasaulio sostinių gatves. Patikrinkite 7 karščiausias 2023-ųjų m. pavasario/vasaros sezono rankinių mados tendencijas.

Džinsinės baguette stiliaus rankinės, puoštos žvyneliais, XXL dydžio pirkinių krepšiai – tai tik keli modeliai, kurie bus madingi 2023-aisiais.

XX a. dešimtajame dešimtmetyje mados namų Fendi išpopuliarinta kultinė it-rankinė pastaruosius kelis sezonus išgyvena tikrą renesansą, todėl negalėjo  pritrūkti jos ir 2023-ųjų pavasario-vasaros mados tendencijų pristatymuose. Pavyzdžiui, džinsinė, pailgos formos su trumpu dirželiu baguette stiliaus rankinė pasirodė Altuzarra kolekcijoje, o Blumarine, Poster Girl bei Fendi pristatė Y2K stiliumi dvelkiančias rankines (Fendi papuošė jas žvyneliais). Ant podiumų netrūko ir modelių minimalizmo gerbėjoms. Juodų baguette rankinių rasite Stellos McCartney ir Miu Miu kolekcijose.

madingos rankinės pavasariui ir vasarai - džinsinė mėlyna rankinė
Altuzarra / Nuotrauka: Fernanda Calfat/Getty Images

Nors mikrorankinės, į kurias telpa tik lūpdažis ir popierinės nosinaitės, vis dar yra labai populiarios, tačiau joms neatsilieka visiška priešingybė – XXL dydžio modeliai. Didelės rankinės pasirodė Louis Vuitton, Altuzarra, Proenza Schouler bei Max Mara kolekcijose, todėl, be jokios abejonės, tai bus vienas populiariausių modelių šį sezoną. Kaip manote, koks didžiausias XXL dydžio rankinių privalumas? Į jas sutalpinsite viską, ko Jums gali prireikti dienos bėgyje!

madingos rankinės pavasariui ir vasarai - didelė rankinė XXL
Louis Vuitton / Nuotrauka: Peter White/Getty Images 

Susidaro įspūdis, kad metalo atspalviai ir žvilgesys garsiausių mados namų kolekcijose įsitvirtino ilgam. Nenuostabu, kad metalic spalvų mados tendencija apėmė ir aksesuarus, įskaitant, žinoma, rankines. 2023-ųjų pavasarį ir vasarą bus madingos tiek gausiai puoštos (Simone Rocha) ir žvilgančios delninukės (Fendi), tiek minimalistinės sidabro spalvos rankinės su trumpu dirželiu, kokias galėjote matyti mados namų Valentino kolekcijos pristatyme.

Jus gali sudominti: 5 pagrindinės Kopenhagos mados savaitės 2023 tendencijos – gatvės stiliaus apžvalga >>>

madingos rankinės pavasariui ir vasarai - sidabro spalvos rankinė
Valentino / Nuotrauka: Peter White/Getty Images

Paskutiniais metais mados pramonė (pagaliau) pradėjo skirti daugiau dėmesio ekologijai bei gamtos apsaugai, o tai pasireiškia, pavyzdžiui, ankstesnių sezonų tendencijų atkartojimu ir skatinimu pirkti kokybiškus bei nepavaldžius laikui daiktus. Todėl 2023-ųjų pavasario-vasaros kolekcijose matome tiek daug klasikinių, iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintų rankinių ant peties. Tai tobulas pasirinkimas moterims, kuriančioms kapsulinį garderobą. Nepavaldžių laikui juodų, rudų ar baltų rankinių galite rasti tokių prekių ženklų kaip Coach, Hermes ir Prada kolekcijose.

madingos rankinės pavasariui ir vasarai
Tod’s / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Getty Images

Rankinės ant grandinėlės – tai dar viena jau kelerius metus neblėstanti mados tendencija. Tačiau 2023 m. pavasario-vasaros sezoną mados gerbėjos galėjo pamatyti kiek kitokį, atnaujintą jų dizainą. Kokį? Dizaineriai metalines grandinėles pakeitė masyviomis grandinėmis, kurios vykdo ne tik aksesuaro funkciją, bet ir yra neatskiriama rankinių per petį dalis. Pusmėnulio formos rankinės iš Stella McCartney kolekcijos arba minkštos Jil Sander pouch bag – tai madingiausi pasiūlymai 2023-iesiems. 

madingos rankinės pavasariui ir vasarai - rankinė ant peties su grandinėle
Stella McCartney / Nuotrauka: Peter White/Getty Images 

2023-ųjų pavasarį madingos rankinės stebina ne tik savo formomis, bet ir… spalvomis! Dizaineriai nebuvo vieningi dėl vienos spalvos, todėl ant podiumų galėjote pamatyti visą spalvų paletę. Fendi šiam sezonui siūlo pudrines, vaisių šerbetą primenančias rankines, Louis Vuitton – žydrus ir raudonus modelius, tuo tarpu Bottega Veneta pristatė madingiausios 2023-ųjų spalvos – Viva Magenta – rankines. Garsiausių pasaulio dizainerių kolekcijose taip pat rasite tendencijų formuotojų dievinamų žalių rankinių

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2023 metų spalva! Patikrinkite Viva Magenta atspalvio drabužius ir aksesuarus >>>

madingos rankinės pavasariui ir vasarai - rožinė delninukė
Fendi / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Getty Images

Madingiausių rankinių 2023-ųjų pavasariui ir vasarai sąrašą užbaigia universali, klasikinė ir neįtikėtinai madinga lagaminėlio tipo rankinė. Paprastus, kvadratinės formos lagaminėlius pristatė Louis Vuitton, Prada bei Moschino. Dizaineriai puikiai supranta, kad šio stiliaus rankinės yra lengviausias būdas suteikti įvaizdžiui vintažinio prašmatnumo.

madingos rankinės pavasariui ir vasarai - ruda rankinė
Louis Vuitton / Nuotrauka: Peter White/Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Jacopo Raule/Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News