NAUJAS SEZONAS: PAVASARIS-VASARA ’24! ATRASKITE MADOS TENDENCIJAS >>>

IEŠKOTI

Madingos rankinės 2024-ųjų metų pavasario/vasaros sezonui: 7 tendencijos tiesiai nuo podiumo

2 min.

Pristatydami madingas rankines 2024-ųjų pavasariui ir vasarai, dizaineriai stebina mus spalvų ir modelių įvairove. Šį pavasarį žymiausi mados namai daugiausia dėmesio skiria patikrintiems modeliams su originaliomis detalėmis, todėl kolekcijose pasirodė jau gerai mums pažįstamos baguette stiliaus rankinės bei odiniai lagaminėliai, puošti kutais, grandinėlėmis ar dekoratyviniais akmenukais. Mūsų aprašyti modeliai pasirodė mažiausiai keliose kolekcijose, todėl esame tikri, kad netrukus užplūs ir madingiausių pasaulio sostinių gatves. Patikrinkite 7 karščiausias 2024-ųjų m. pavasario/vasaros sezono rankinių mados tendencijas.

Džinsinės baguette stiliaus rankinės, dekoratyvinės, XXL dydžio pirkinių krepšiai – tai tik keli modeliai, kurie bus madingi 2024-aisiais.

Kaspinai, be abejonės, yra madingiausias aksesuaras 2024 m. pavasario ir vasaros tendencijose. Atlasiniai, odiniai ir net iš virvelių pagaminti kaspinai pasirodys tiesiog ant visko: plaukų, suknelių, batų ir, žinoma, rankinių. Todėl madingų šį sezoną rankinių sąrašą pradeda modeliai su kaspinais. Prekių ženklas Acne pristatė romantišką baguette stiliaus rankinę su kišenėmis ir rožiniais kaspinais. O Simone Rocha pasiūlė juodos spalvos modelį su kišenėmis, papuoštomis atlasiniais kaspinėliais. Mums tai – tendencija numeris vienas!

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasarai
Simone Rocha
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Nors mikrorankinės, į kurias telpa tik lūpdažis ir popierinės nosinaitės, vis dar yra labai populiarios, tačiau joms neatsilieka visiška priešingybė – XXL dydžio modeliai. Didelės rankinės pasirodė Max Mara, Ferragamo, Dior, Prada, Loewe ar Coach kolekcijose, todėl, be jokios abejonės, tai bus vienas populiariausių modelių šį sezoną. Kaip manote, koks didžiausias pirkinių krepšių tipo rankinių privalumas? Į jas sutalpinsite viską, ko Jums gali prireikti dienos bėgyje!

Jus gali sudominti: Pagrindinės 2024 m. pavasario-vasaros tendencijos: mada moterims >>>

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasarai
Max Mara
Photo by Pietro D’Aprano/Getty Images

Susidaro įspūdis, kad metalo atspalviai ir žvilgesys garsiausių mados namų kolekcijose įsitvirtino ilgam. Nenuostabu, kad metalic spalvų mados tendencija apėmė ir aksesuarus, įskaitant, žinoma, rankines. 2024-ųjų pavasarį ir vasarą bus madingos tiek gausiai puoštos (Dolce & Gabbana) ir žvilgančios delninukės (Gucci), tiek sidabro spalvos rankinės su kutais, kokias galėjote matyti mados namų Stella McCartney kolekcijos pristatyme.

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasarai
Stella McCartney
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Lanksčios, pagamintos iš minkštų medžiagų, šiek tiek didesnio nei įprasta dydžio rankinės – tai karšta mados tendencija, pasirodžiusi ant podiumų. Tačiau šį kartą kalbama ne apie patį rankinės modelį, o apie tai, kaip ji nešiojama. Dizaineriai, kurių priešakyje yra Prada, Ferragamo, Victoria Beckham ir Tod’s, pristato rankoje, po pažastimi nešiojamas delninukes, pirkinių krepšius ar rankines, kurios įprastai nešiojamos per petį.

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasarai
Prada
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Rankinės ant grandinėlės – tai dar viena jau kelerius metus neblėstanti mados tendencija. Tačiau 2024 m. pavasario-vasaros sezoną mados gerbėjos galėjo pamatyti kiek kitokį, atnaujintą jų dizainą. Kokį? Dizaineriai metalines grandinėles pakeitė masyviomis grandinėmis, kurios vykdo ne tik aksesuaro funkciją, bet ir yra neatskiriama rankinių per petį dalis. Aksominės rankinės ant grandinėlės iš Tom Ford kolekcijos arba minkštos Givenchy pouch bag – tai madingiausi pasiūlymai 2024-iesiems.

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasara
Givenchy
Photo by Peter White/Getty Images

2024-ųjų pavasarį madingos rankinės stebina ne tik savo formomis, bet ir… spalvomis! Dizaineriai nebuvo vieningi dėl vienos spalvos, todėl ant podiumų galėjote pamatyti visą spalvų paletę. Fendi šiam sezonui siūlo oranžines, vaisių šerbetą primenančias rankines, tuo tarpu Chanel pristatė madingiausios 2024-ųjų spalvos – Peach Fuzz – modelius. Garsiausių pasaulio dizainerių, pavyzdžiui, McQueen ir Valentino, kolekcijose taip pat rasite tendencijų formuotojų dievinamų ryškiai raudonų rankinių.

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2024 metų spalva! Institutas pristato spalvą Peach Fuzz >>>

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasarai
Fendi
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Madingiausių rankinių 2024-ųjų pavasariui ir vasarai sąrašą užbaigia apvalios rankinės. Dizaineriai puikiai supranta, kad apvalios rankinės yra geriausias būdas suteikti įvaizdžiui originalų akcentą. Prekių ženklas Altuzarra pristatė ant podiumo apvalias minkštos odos rankines per petį, Louis Vuitton – apvalią rankinę per petį su milžinišku juodai baltu logotipu, o ant Armani podiumo matėme apvalią, retro stiliaus „dėžutę”.

Madingos rankinės 2024-ųjų pavasariui ir vasarai
Giorgio Armani
Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Jus gali sudominti: Svarbiausios 2024-ųjų mados tendencijos moterims – šie drabužiai ir aksesuarai dominuos mūsų spintose! >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Pietro D’Aprano/Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News