IEŠKOTI

Madingiausios 2023 m. pavasario-vasaros sezono spalvos

Madingiausios 2023 m. pavasario-vasaros spalvos įpūtė į šio sezono madą gaivos, energijos ir vilties. Jos siejasi su saule, juoduoju šokoladu, sultingomis žaliosiomis citrinomis, maudynėmis jūroje ir kvapniosiomis levandomis. Apžvelgusios kolekcijas, pasirodžiusias per Paryžiaus, Niujorko, Kopenhagos ir Milano madų šou, sudarėme madingiausių 2023 m. pavasario ir vasaros spalvų sąrašą. Norėtumėte sužinoti, kokios tai spalvos? Skaitykite toliau!

Ugninga raudona, ryški kobalto mėlyna ir visi pasteliniai atspalviai – tai tik keletas spalvų, kurios bus madingos 2023 m. pavasarį ir vasarą.

Pantone spalvų institutas kasmet išrenka spalvą, kuri vyraus mados, grožio ir interjero srityse. Svarbiausios 2023 metų spalvos titulas suteiktas atspalviui 18-1750 Viva Magenta. Ryški prigesinta raudona, kurioje susilieja šilti ir šalti tonai, simbolizuoja praeities ir ateities, fizinės ir virtualios realybės susiliejimą. Pantone 2023 metų spalva turi labai didelę įtaką madai bei žymiausių dizainerių ir nuomonės formuotojų populiarinamoms tendencijoms. Madingiausi šiuo metu yra Viva Magenta atspalvio kostiumai, rožinės suknelės bei burokėlių atspalvio rankinės. Atspalvis Visa Magenta šį sezoną vyrauja mados namų Del Core, Nensi Dojaka bei Chloé kolekcijose.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Nensi Dojaka
Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Praėjusį sezoną tarp neoninių spalvų karaliavo bottega green, kurią – kaip nurodo pats pavadinimas – išpopuliarino mados namai Bottega Veneta. Intensyvi, ryški žalia 2023-ųjų pavasarį-vasarą užleidžia vietą sultingam žaliosios citrinos atspalviui. Mados namai Givenchy pasirinko išplautą laimo atspalvį, Michael Kors ir Victoria Beckham – kanarėlių žalią, o Elie Saab bei Gestuz – šį sezoną ragina vilktis fluorescencinės žalios drabužius.

Ant podiumų netruko ir kitų neoninių spalvų. Pavyzdžiui, Sergio Hudson ir Versace kolekcijose pasirodė ryškus fuksijų atspalvis, atitinkantis barbiecore tendenciją, tuo tarpu Alberta Ferretti pristatė vieną karščiausių 2023-ųjų pavasarios-vasaros mados tendencijų – sultingos oranžinės spalvos sukneles.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Elie Saab
Nuotrauka: Dominique Charriau/WireImage
Modelis, žingsniuojantis podiumu
Versace
Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

2023-ųjų pavasarį-vasarą bus madingos ir subtilesnės spalvos. Visi įmanomi smėlio spalvos atspalviai pasirodė ir per Fendi, Burberry, Valentino bei Max Mara madų šou. Taigi, jei tokių garsiausių prekių ženklų dizaineriai į savo 2023 m. pavasario-vasaros kolekcijas įtraukė smėlio spalvą, tampa aišku, kad neutralių atspalvių įvaizdžiai bus viena iš pagrindinių ateinančių mėnesių mados tendencijų.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Valentino
Nuotrauka: Peter White/Getty Images

Jei ieškote atsakymo į klausimą, kokios spalvos bus madingos 2023 m., akivaizdu, kad viena iš jų – kobalto mėlyna. Intensyvus mėlynos spalvos atspalvis užvaldė 2023 metų pavasario-vasaros mados tendencijas – užtenka pažvelgti į mados namų Giorgio Armani, Alexander McQueen ar Akris kolekcijas.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Akris
Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Sviesto geltona – tai tipiškas skandinaviškas akcentas tarp madingiausių 2023 m. pavasario-vasaros spalvų. Vietoj saulėtos geltonos šį sezoną rinkitės spragėsiams ar avižų pienui būdingą atspalvį. Gelsvą sviesto atspalvį ypač mėgsta Kopenhagos mados tendencijų formuotojos, kurios dažnai dėvi tokios spalvos sportinius drabužius, kostiumus, paltus ar trumpas sukneles. Įkvėpimo geltoniems deriniams pasisemkite iš Gestuz, Bally bei Tory Burch kolekcijų.

Jus gali sudominti: 5 pagrindinės Kopenhagos mados savaitės 2023 tendencijos – gatvės stiliaus apžvalga >>>

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Bally
Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Vienas iš stipriausių kandidačių į madingiausią 2023-ųjų pavasario-vasaros spalvą yra šokolado ruda, kurią kai kurie vadina „naująja juoda”. Nors šis atspalvis pasirodydavo kaikuriose ankstesniųjų sezonų kolekcijose, dabar jis pasirodo praktiškai kiekvienoje. Taigi verta panaudoti tuos drabužius, kuriuos jau turite savo spintoje, arba įsigyti naują odinį rudą paltą, švarkelį bei šokoladinės spalvos suknelę, panašią į tą, kuri buvo pademonstruota per Bottega Veneta madų šou. Ruda spalva puikiai atrodo deriniuose su balta arba sviesto geltona.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Bottega Veneta
Nuotrauka: Estrop/Getty Images

2023 m. pavasario-vasaros tendencijose gausu netikėtumų, tačiau netrūksta ir gerai pažįstamos klasikos. Kalbame apie pastelines spalvas, kurias dizaineriai kasmet naudoja savo vasaros kolekcijose. 2023-ųjų sezoną vėl karaliaus madingiausia praėjusių metų spalvą – Veri Peri. Šviesūs levandų atspalviai puikiai žiūrisi ant vasarinių suknelių ir lininių kostiumėlių, o jų tikrai netrūko Cecilia Bhansen, Brandon Maxwell bei Victoria Beckham kolekcijose. Ant geriausių dizainerių podiumų taip pasirodė pudrinės rožinės, baby blue, pistacijų žalios ir sviesto geltonos spalvų drabužiai.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Brandon Maxwell
Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Modelis, žingsniuojantis podiumu
Max Mara
Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Pavasario-vasaros sezoną mados dizaineriai taip pat dažnai grįžta prie klasikos ir šiais metais siūlo rengtis True Red atspalvio drabužiais. Raudonas sukneles galima buvo išvysti Schiaparelli, Givenchy bei Carolina Herrera pasirodymuose, todėl būtent jų kolekcijose verta paieškoti įkvėpimo artėjančiam vestuvių sezonui. Savo ruožtu elegantiškus ir ypač moteriškus ugningus įvaizdžius skatina dėvėti ir Michael Kors.

Modelis, žingsniuojantis podiumu
Michael Kors
Nuotrauka: JP Yim/Getty Images

Jau žinote, kokios spalvos bus madingos 2023-ųjų pavasarį ir vasarą, todėl metas sukomplektuoti savo garderobą ateinantiems mėnesiams. Kaip visada, tai padaryti galite MODIVO!

Jus gali sudominti: Madingos suknelės 2023-ųjų vasarai: TOP 10 tiesiai nuo podiumų >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Kristy Sparow via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Tendencijos ir Patarimai
Insta News