Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

TOP 10 2020 m. pavasario ir vasaros sezono mados tendencijų, tinkančių nešioti į darbą

2 min.

Per praėjusias mados savaites sužinojome, kokios bus 2020 m. pavasario ir vasaros sezono tendencijos, kurioms pritaikyti prie savo stiliaus Tau gali reikėti šiek tiek daugiau laiko. Jeigu kiekvieną sezoną iš populiariausių mados hitų renkiesi tokius, kurie tinka nešioti į darbą, tuomet mes Tau mielai padėsime. Žemiau yra pateikti drabužių deriniai, atitinkantys visas artėjančio sezono tendencijas, bet ir idealiai pritaikyti prie pageidaujamo biuro aprangos kodo.

Vieni kostiumai stilizuoti pagal vyriškus neperšlampamus apsiaustus, o kiti papuošti odiniu diržu per juosmenį. Susipažink su karščiausiomis artėjančio pavasario ir vasaros mados tendencijomis.

festival

Balti marškiniai – moteriškos ir vyriškos drabužinės pagrindas. Taip susiklostė, kad popeliniai oversize tipo marškiniai patenka į 2020 m. pavasario ir vasaros sezono svarbiausių tendencijų sąrašą. Balti popeliniai marškiniai puikiai tiks prie minimalistinių drabužių derinių:

Šiek tiek vyriško kirpimo kelnės su kantu, tai vienas idealiausių aprangos elementų, tinkančių nešioti į darbą. Taip susiklostė, kad per paskutinius mados pasirodymus juos buvo galima išvysti ypač dažnai. Neatsisakė jų tokie prekės ženklai, kaip: Max Mara ir Fendi. Taigi, jeigu ieškai kelnių, kurias tiks mūvėti darbe ir savo stiliumi nenutols nuo 2020 m. pavasario ir vasaros sezono tendencijų, rinkis platesnes kelnes su kantu. Prie jų priderink minimalistinius tėjinius marškinėlius ir spalvotą kaklaskarę.

  1. Boyfriend tipo švarkas

Ar girdėjai apie vadinamąją power dressing mados tendenciją, kuri turbūt ne be reikalo karaliauja moters pozicijos stiprėjimo įvairiose gyvenimo sferose laikais? Būtent ši tendencija 2020 m. pavasario ir vasaros sezoną apdovanoja plačiais, boyfriend tipo švarkais. Juodi, pilki ir smėliniai puikiai tiks nešioti darbe, tačiau jeigu nori perlaužti tonuotą stilizaciją, rinkis pastelinių spalvų švarkus.

Atėjo laikas vienam iš madingiausių artėjančio pavasario ir vasaros laikotarpio aksesuarui – plačiam, odiniam diržui, nešiojamam ant liemens. Per Alexander McQueen mados namų pristatymą modeliai nešiojo diržus, priderintus prie suknelių. Todėl mes siūlome Tau į darbą apsirengt oversize tipo švarku ir persijuosti jį diržu. Taip atrodysi labai moteriškai ir stilingai.

Tiesūs džinsai, nukeliantys į 90-ųjų „vintage” stilių, tai mados tendencija, kuri sustiprina ekologiškas nuotaikas, vis labiau besibraunančias į mados pasaulį. Maža to, kad jie buvo mūvimi praėjusį sezoną, tai daug madingų džinsų rasi padėvėtų drabužių parduotuvėse arba…mamos spintoje. Šiuolaikiškus modelius pristato nemirtingas Levi’s prekės ženklas.

Sudėtinga surasti tokį kostiumą, kuris vienu metu padės Tau susikurti profesionalų ir seksualų įvaizdį, kuris leis Tau džiaugtis pabrėžtu moteriškumu. Kūno spalvos, t. y. smėliniai ir kreminiai, kostiumai, tai vienas stipriausių artėjančio pavasario ir vasaros mados tendencijų, tinkančių nešioti darbe. Tokio tipo kostiumą drąsiai gali papuošti pasteliniu priedu, pavyzdžiui, rankine.

Vidutinio ilgio satino sijonai, tai ne tik mados tendencija, kuri lengvai praslydo iš praėjusio sezono į artėjantį, bet ir klasės bei nesenstančios elegancijos rodiklis. Šis moteriškas drabužinės elementas atrodys nerealiai, jeigu prie satino sijono priderinsi vienodų spalvų juodą golfą ir švarką, o visumą papuoši pusmėnulio formos rankine su trumpu dirželiu.

Nuo tada, kai Pierpaolo Piccoli, atliekantis Valentino namų kūrybinio direktoriaus funkcijas, Paris Haute Couture pristatymo proga savo modelius apavė aukštakulnėmis basutėmis su ryškiais dirželiais apie kulkšnis, tokios avalynės modelis išpopuliarėjo žaibišku greičiu. Jeigu patiko ir Tau, pavasarį ir vasarą vietoje sandaletų į darbą gali apsiauti madingus, kulnus atidengiančius aukštakulnius su dirželiais apie kulkšnis.

Kartu su sugrįžusia 90-ųjų mada, 2019 m. pavasario ir vasaros sezoną sugrįžo klostuoti sijonai ir liko su mumis ilgesniam laikui. Galbūt jau anksčiau įsigijai tokį sijoną, kai 2019/20 m. rudens ir žiemos sezoną jie tapo vienu madingiausių drabužinės elementų. O jeigu jo dar neįsigijai, pats laikas tai padaryti, kadangi praėjusios mados savaitės nuotraukos pranašauja, kad klostuoti sijonai vis dar bus topų sąraše. Turbūt neturime pridurti, kad vidutiniai ilgiai idealiai tiks nešioti į darbą.

Drabužis, kuris bus madingiausiu moteriškos drabužinės elementu 2020 m. pavasario ir vasaros sezoną ir bus tinkamu vilkėti į darbą, turėtų tapti absoliučia klasika – platus smėlio spalvos neperšlampamas apsiaustas. Nesvarbu, ar peržvelgsi nuotraukas iš Kopenhagoje, Paryžiuje, Londone arba Niujorke vykusių mados savaičių, kiekvienoje aptiksi nesenstančio, pavasariško apsiausto stilizacijas.

Pagrindinė nuotrauka: Photo by Jeremy Moeller/Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News