IEŠKOTI

Kaip derinti megztinį prie sijono? Pasisemkite įkvėpimo iš tendencijų formuotojų įvaizdžių

Pavasarį, vėsiomis vasaros dienomis ar šiltomis rudens dienomis puikiai pasiteisins 50/50 deriniai, t.y. tokie, kurie dalį kūno atidengia, o kitą dalį pilnai uždengia, taip išlaikydami šilumą ir suteikdami stilingo kontrasto. Megztinio ir sijono derinys puikiai atitinka šią tendenciją. Bet kaip tą daryti stilingai? Atsakymo į šį klausimą ieškojome mados sostinių gatvėse. Toliau rasite įdomių pavyzdžių, iš kurių galite pasisemti įkvėpimo.

Megztiniai trumpomis rankovėmis, dėvimi su A formos sijonais, golfai ir pieštuko formos sijonai bei oversize stiliaus kardiganai su džinsiniu sijonu – tai tik keletas sijono-megztinio derinio pavyzdžių.

Prigludę megztiniai, dėvimi su džinsiniais sijonais, ypač midi ar maksi ilgio modeliais, yra tendencija, atkeliavusi iš 90-ųjų. Taigi, jei mėgstate vintažinį stilių, šis derinys Jums tikrai patiks! Siekdamos išlaikyti tinkamas proporcijas, prie ilgo sijono derinkite kuo labiau prigludusį megztinį.

Moteris, dėvinti vidutinio ilgio džinsinį sijoną ir prigludusį juodą megztinį

Jeremy Moeller via Getty Images

Tai, kad satininiai midi ilgio sijonai šį sezoną yra labai madingi, turbūt jau žinote. Kokius megztinius prie jų derinti? Rinkitės oversize stiliaus ir spalvingus modelius, arba vienspalvius ir prigludusius variantus, pavyzdžiui, golfą.

Moteris, vilkinti žydru atlasiniu sijonu ir spalvingu megztiniu

Edward Berthelot via Getty Images

Dievinate golfus? Dėvėkite juos prie ryškių trumpų sijonų. Tokie kontrastingi deriniai šiuo metu yra labai madingi. Drąsiai derinkite juodą spalvą su ryškia geltona, žalia, rožine ar violetine. Jei tokiems įvaizdžiams pasiryžta Bottega Veneta, išdrįskite ir Jūs pagyvinti savo garderobą!

Moteris, vilkinti trumpu ryškiai geltonu sijonu ir juodu golfu

Edward Berthelot via Getty Images

Neabejotinai matėte dabar jau kultiniais tapusius Chanel prekių ženklo tvido kostiumėlius. Pastaruoju metu tvidą pakeitė minkšti trikotažiniai drabužiai, o šio tipo drabužiai yra pasirenkami ne tik dalykiniam, bet ir laisvalaikio stiliaus įvaizdžiams.

Modelis, vilkintis Chanel kostiumėlį

Edward Berthelot via Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Jeremy Moeller via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News