IEŠKOTI

Išrinkta Pantone 2023 metų spalva! Patikrinkite Viva Magenta atspalvio drabužius ir aksesuarus

 

Kaip ir kasmet, Pantone spalvų institutas išrinko spalvą, kuri taps pagrindine tendencija mados, grožio ir interjero srityse. Svarbiausios 2023 metų spalvos titulas suteiktas atspalviui 18-1750 Viva Magenta. Ryški prigesinta raudona, kurioje susilieja šilti ir šalti tonai, simbolizuoja praeities ir ateities, fizinės ir virtualios realybės susiliejimą. Kaip tiksliai atrodo Viva Magenta ir kodėl ji išrinkta svarbiausia 2023 m. spalva? Skaitykite toliau!

Pantone 2023 metų spalva turi labai didelę įtaką madai bei žymiausių dizainerių ir nuomonės formuotojų propaguojamoms tendencijoms. Pažvelkite, kaip šį atspalvį dėvi populiarios it-merginos!

Pantone metų spalvos – pagal ką jos renkamos?

Spalvų ekspertas Pantone Color Institute™ jau daugiau nei 20 metų renka spalvą, kuri karaliaus tam tikrais metais. Amerikos institutas šią tradiciją pradėjo 1999 m.. Tuomet, norėdamas pažymėti naujojo tūkstantmečio pradžią, ateinantiems 2000-iesiems jis išrinko Cerulean Blue spalvą. Iki šiol šią garbę pelnė tokios spalvos kaip: Ultimate Grey, Illuminating, Classic Blue, Very Peri arba Rose Quartz, taip pat žinoma kaip Millennial Pink. Kaip renkamos metų spalvos? Pantone instituto ekspertai nuodugniai analizuoja mados, kultūros, meno, dizaino bei kulinarines tendencijas, taip pat socialinius pokyčius ir aktualius pasaulio įvykius. Tuo remdamiesi jie pasirenka spalvą, kuri ne tik atspindi pasaulyje vyraujančias tendencijas, bet ir tam tikra prasme jas kuria. Pantone metų spalva turi didelę ne tik mados dizainerių, bet ir kitų sričių specialistų darbams.

2023 metų spalva: Viva Magenta

Kaip atrodo 2023 metų spalva? Viva Magenta 18-1750 yra ryžtinga, bet ne agresyvi, ji simbolizuoja drąsą, optimizmą ir džiaugsmą. Ji šiek tiek panaši į 2002 metų spalvą True Red, bet visiškai neprimena 2022 metų spalvos Very Peri. Leatrice Eiseman, Pantone spalvų instituto vykdomoji direktorė, paaiškino šį pasirinkimą tokiais žodžiais:

Technologijų amžiuje įkvėpimo stengiamės semtis iš gamtos ir to, kas tikra. PANTONE 18-1750 Viva Magenta yra kilusi iš raudonų spalvų šeimos, ji įkvėpta košenilio raudonos, vieno vertingiausių ir ryškiausių pasaulyje žinomų natūralių dažiklių. PANTONE 18-1750 Viva Magenta atkuria ryšį su pirmaprade materija. Sužadindama gamtos jėgas, Viva Magenta suteikia energijos mūsų dvasiai, padeda mums puoselėti vidinę stiprybę.

Visa Magenta spalvos drabužiai ir aksesuarai

1. Švarkas ONLY

2. Suknelė Marella

3. Rankinė Versace

4. Aukštakulniai bateliai CAFèNOIR

Metų spalva išrinkęs Viva Magenta, Pantone institutas skatina mus eksperimentuoti ir nevaržomai išreikšti save. Šis gyvybingas atspalvis pranašauja džiaugsmingą laiką, ypač atsižvelgiant į pastarųjų metų įvykius.

2023 metų spalva madoje – Viva Magenta atspalvio drabužiai ir aksesuarai

Viva Magenta atspalvis it-girls įvaizdžiuose

Nors Pantone metų spalva išrinkta vos prieš kelias dienas, žinomos nuomonės formuotojos, kurios kaip niekas kitas išmano mados tendencijas, jau dėvėjo šio atspalvio drabužius ir aksesuarus šių metų Mados savaitėse. Pažvelkite, į kokius įvaizdžius tendencijų kūrėjos įpina šį atspalvį.

 

 

 

 

Viva Magenta atspalvio drabužiai ir aksesuarai internetinėje parduotuvėje MODIVO

Stengiatės neatsilikti nuo mados tendencijų? Specialiai Jums atrinkome madingus Viva Magenta atspalvio drabužius bei aksesuarus iš internetinės parduotuvės MODIVO asortimento.

Rožinė Pinko striukė

Pūkinė striukė Pinko

Rankinė Guess

Diržas Guess

Rožinis Rage Age megztinis

Vilnonis megztinis Rage Age

Rožinė suknelė

Suknelė Rinascimento

Rožinis sportinis kostiumas

Sportinis kostiumas G-Star Raw

Rožinis šalikas

Šalikas Mango

Jus gali sudominti >>> Madingos spalvos 2022/2023-ųjų rudens-žiemos sezonui – šie atspalviai dominuos ateinančio sezono tendencijose

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot / Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News