IEŠKOTI

Madingiausi batai vyrams – 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos

Madingiausiuose 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono vyriškuose batuose derinamas novatoriškas požiūris į medžiagas, aplinkosauginis sąmoningumas ir naujausios mados tendencijos. Rankų darbo, patvarūs ir solidūs outdoor arba retro stiliaus batai pasižymi ypatingu patogumu. Nuo lengvų ir stabilumą užtikrinančių padų iki prašmatnių, minkštų ir iš kokybiškų medžiagų pagamintų batviršių – šį sezoną tikrai turėsite iš ko rinktis.

Toliau pateikiame madingų vyriškų batų 2022-ųjų m. pavasariui ir vasarai, kuriais verta papildyti savo drabužinę, sąrašą.

[Madingiausi 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono batai vyrams] balti laisvalaikio batai

Joeone / Victor Virgile via Getty Images

Joeone / Victor Virgile via Getty Images

Tai ne pirmas sezonas, kai žymiausių mados namų kolekcijų pristatymuose karaliauja klasikiniai vyriški balti laisvalaikio batai. Jie dera beveik prie visko, tačiau 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezoną vyraus sportinis arba athleisure stilius. Madingiausi balti laisvalaikio batai išsiskiria išraiškingomis formomis, masyviu padu, odiniu batviršiu ir paprastu, aštuntojo dešimtmečio pabaigos ir devintojo dešimtmečio pradžios madą primenančiu dizainu. Tokius batus galima buvo išvysti, pavyzdžiui, Joeone prekių ženklo mados šou.

[Madingiausi 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono batai vyrams] rafinuotas komfortas

Dior / Dominique Charriau via Getty Images

Dior / Dominique Charriau via Getty Images

Derinant vartotojų troškimą jausti maksimalų komfortą ir amatininkišką konstrukcinių technologijų žavesį, šį sezoną bus madingi paprasti, šlepetes primenantys batai su grubios tekstūros, rankų darbo batviršiais. Neapdorotos, natūralios medžiagos ir nusitrynę kraštai išryškinami naudojant vieną batviršio spalvą ir kontrastingus jam padus – būtent tokiu būdu sukuriamas naujas prabangos lygis. Jau antrą pavasarį iš eilės didžiųjų miestų gatves užplūdo medžiaginiai batai kamštiniais padais, primenantys šlepetes. Įkvėpimo, kaip avėti tokius modelius ir su kuo juos derinti, galite pasisemti naujosios Dior prekių ženklo kolekcijos pristatyme.

[Madingiausi 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono batai vyrams] minkšti survival stiliaus batai

LGN / Victor Virgile via Getty Images

LGN / Victor Virgile via Getty Images

Netikėtumų kupiname pasaulyje survival stilius gali suteikti mums saugumo ir komforto pojūtį. Patvarūs, solidūs batai virš kulkšnies užtikrina ryžtingą eiseną, o jų dizainas – nepaprastą patogumą. Nepašiltintas, zomšinis batviršis ir stori guminiai padai su šiek tiek užapvalintais protektoriais sukuria neįtikėtiną patvarumo, lengvumo ir minkštumo derinį. Tokio tipo vyriškų batų rasite Tod’s, LGN ar Palladium prekių ženklų asortimente.

[Madingiausi 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono batai vyrams] retro stiliaus laisvalaikio batai

Dior / Victor Virgile via Getty Images

Dior / Victor Virgile via Getty Images

Vintažinio stiliaus renesansas paskatino susidomėjimą klasikine avalyne iš praeities. Atsigręžus į 70-uosius ir 90-uosius metus, kuriami lengvi ir dailūs modeliai su aiškiai matomais protektoriais ir neįprastų, retro spalvų derinių batviršiais. Šiuolaikiški techniniai elementai integruojami subtiliai – vintažinė estetika derinama su šiuolaikišku patvarumu, našumu ir ilgaamžiškumu. Guminiai padai, zomšiniai elementai ir dominuojanti balta spalva – tai Dior kolekcijoje matomų retro stiliaus laisvalaikio batų skiriamieji bruožai.

Jus gali sudominti: 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos vyrams – kolekcijų pristatymų apžvalga >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Saviko via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News