IEŠKOTI

Pristatome 2022-ųjų metų vasaros hitą – rankinę-krepšelį! Pažvelkite, kaip jas nešioja tendencijų formuotojos!

Nors krepšelio formos rankinės madingos jau keletą sezonų, šį sezoną jos sugrįžta Loewe ir Jacquemus prekių ženklų dėka. Garsiausios nuomonės formuotojos dievina XXL dydžio pintas rankines, todėl derina jas prie visko – lengvų boho stiliaus suknelių, oversize stiliaus kostiumų, paplūdimio įvaizdžių ir net odinių drabužių.

Paplūdimio krepšiai sėkmingai įsiliejo į miesto madą, o tendencijų formuotojos jas nešioja ištisus metus – ne tik vasarą.

Madingiausia 2022-ųjų metų vasaros rankinė: pinta rankinė-krepšelis

Kibirėlio formos pintas krepšys išgarsėjo dar 1970-aisiais Jane Birkin dėka, kuri jį derino prie elegantiškų suknelių, laisvalaikio stiliaus įvaizdžių su džinsais, boho bei minimalistinio stiliaus drabužių. Birkin nesiskyrė su savo mėgstamiausiu krepšiu net žiemą! Britų stiliaus ikona pramynė kelią šiuolaikinėms tendencijų formuotojoms ir įrodė, kad paplūdimio krepšys nebūtinai turi būti skirtas tik vasaros kelionėms.

Dvi moterys žiūri į išmanųjį telefoną

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Apie tai, kad pintas kibirėlio formos krepšys yra populiariausias 2022-ųjų metų modelis, liudija pastaruoju metu Instagramą užplūdę garsiausių nuomonės formuotojų, ypač prancūzų it-merginų, įvaizdžiai. Svarstote, kaip derinti šį madingą aksesuarą ir kokį modelį pasirinkti, kad galėtumėte džiaugtis juo kelis sezonus? Specialiai Jums paruošėme įdomiausių MODIVO modelių apžvalgą.

Rankinė-modelis – kokį modelį pasirinkti? MODIVO asortimento apžvalga

Neabejotini lyderiai tarp 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono rankinių yra pinti, XXL dydžio Loewe pirkinių krepšiai, apvalūs pinti krepšeliai bei geometrinių formų Prada mini rankinės. Gera žinia ta, kad panašių modelių – už prieinamą kainą – galite rasti MODIVO! Patikrinkite Nobo, Monnari bei Patrizia Pepe prekių ženklų kolekcijas.

Kaip nešioti rankinę-krepšelį? Pasisemkite įkvėpimo iš nuomonės formuotojų įvaizdžių

Daugelis moterų mano, kad rankinė-krepšelis tinka tik paplūdimio arba boho stiliaus deriniams, tačiau it-merginos įrodo, kad jos puikiai tinka atostogų Prancūzijos Rivjeroje arba athleisure stiliaus deriniams. Su kuo derinti paplūdimio krepšį kasdieniuose įvaizdžiuose? Pasisemkite įkvėpimo iš toliau pateiktų pavyzdžių.

Moteris, vilkinti baltą suknelę ir rožinį švarką laiko pintą krepšelį

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Į pintą rankinę-krepšį tilps visi būtiniausi daiktai, todėl ji puikiai pasiteisins kasdieniuose miesto stiliaus įvaizdžiuose. Derinkite ją su trikotažine, balta suknele arba lengva ažūrine ir papildykite spalvingu švarku, kuris puikiai pagyvins minimalistinį stilių. Kokią spalvą pasirinkti? Rinkitės karščiausią sezono tendenciją, t. y. rožinį švarką, kuris karaliavo šių metų Valentino mados šou. Tokį derinį galėsite dėvėti praktiškai ištisus metus, modifikuodamos jį įvairiais aksesuarais – akiniais nuo saulės, batais ar viršutiniais drabužiais.

Moteris dėvi pilką suknelę ir laiko kibirėlio formos pintą krepšelį

Nuotr. Jeremy Moeller via Getty Images

Jei ieškote nedidelio krepšelio, rinkitės karoliukais ar kriauklėmis puoštą modelį, kuris stilingai papildys vasaros įvaizdžius. Pinta rankinė derės prie šifoninių suknelių, lininio kimono ir kitų, iš natūralių audinių pagamintų drabužių. Derinius papildykite patogiomis odinėmis šlepetėmis, plačiu diržu ir bucket hat skrybėle. Norėdamos paįvairinti įvaizdį, ant galvos užsiriškite spalvingą skarelę – tai viena stipriausių šio sezono tendencijų.

Moteris, dėvinti juodus drabužius, laiko pintą XXL dydžio krepšį

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Rankinė-krepšelis rudeniniame įvaizdyje? Kodėl gi ne? Tendencijų formuotojos jau įrodė, kad pintus pirkinių krepšius galima derinti su odiniais drabužiais ir masyviais batais. Derindamos iš pažiūros nesuderinamus drabužius ir aksesuarus atrodysite ypač originaliai, todėl tikrai neliksite nepastebėta!

Jus gali sudominti >>> Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės: 5 tendencijos tiesiai nuo podiumo

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Mathis Wienand via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News