IEŠKOTI

Madingos šlepetės 2022-ųjų vasarai tiesiai iš nuomonės formuotojų drabužinių!

Vasarą gatvėse karaliauja basutės ir šlepetės, o šiemet dizaineriai suteikė mums begalę įkvėpimo! Tobulo šlepečių modelio paieška gali užtrukti, todėl apžvelgsime, kokias šlepetes šiemet avi garsiausios nuomonės formuotojos. Galite būti tikros, kas šie modeliai 2022-ųjų vasarą taps bestseleriais!

Peržiūrėkite madingiausias šios vasaros šlepetes – nuo prancūzų it-merginų pamėgtų klumpių, Yeezy stiliaus šlepečių iš putų iki storapadžių šlepečių per pirštą.

Klumpės – tai odiniai batai storais mediniais padais, kuriuos septintajame dešimtmetyje avėjo Jane Birkin ir kitos prancūzų stiliaus ikonos. Kaip jau būna madoje, ratas apsisuko ir išskirtinio, olandiško stiliaus šlepetės Gucci dėka šiemet grįžo į madą.

Moteris, vilkinti balta suknele ir juodomis klumpėmis

Nuotr. Streetstyleshooters via Getty Images

Šį sezoną šlepečių su odiniu batviršiu rasite Givenchy, Salvatore Ferragamo bei Hermès kolekcijose. Pastarojo prekių ženklo modelis yra vienas populiariausių prancūzių vasaros pasirinkimų – jos jį derina su plevėsuojančiomis maxi ilgio suknelėmis ir pintas krepšiais.

Madingų šlepečių 2022-ųjų vasarai sąraše negalėjo pritrūkti modelio, kuris šiuo metu muša visus populiarumo rekordus. Storapadės šlepetės per pirštą šį sezoną privalo būti kiekvienos madistės drabužinėje. Ankstesniais metais storapadės šlepetės dažniausiai buvo derinamos prie sportinio stiliaus drabužių, tačiau šiais metais nuomonės formuotojos laužo taisykles ir renkasi jas elegantiškiems įvaizdžiams.

Moteris, vilkinti juodą suknelę ir avinti baltas storapades šlepetes

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

0000300167908, 0000300180143, 0000209947649, 5904248639204, 0000208333146

Aukštakulnės šlepetės tapo nuolatine vasaros tendencijų dalimi, o 2022-ųjų m. vasarą madingiausi yra modeliai su kvadratine nosele, aukštu plonu kulnu ir plonais dirželiais. Tai tobulas 2000-ųjų stiliaus ir sugrįžtančios minimalistinės mados derinys.

Leonie Hanne su laimo spalvos kostiumėliu ir baltomis šlepetėmis

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Aukštakulnės šlepetės yra mėgstamiausias Leonie Hanne batų modelis, ji jų turi turbūt visų įmanomų spalvų. Tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms nuomonės formuotoja renkasi dopamine dressing spalvų drabužius, kuriuos derina su minimalistinio stiliaus aukštakulnėmis šlepetėmis per pirštą.

Tarp madingų šlepečių 2022-ųjų vasarai yra ir laisvalaikio stiliaus modelių, o “nemirtingieji” Birkenstocks šį sezoną turi rimtą varžovą – šlepetes storu padu iš putų. Kultinis smėlio spalvos Yeezy prekių ženklo modelis yra vienas mėgstamiausių Kendall Jenner (ji jas derina prie sportinio stiliaus drabužių ir dažnai avi su kojinėmis) ir jos draugės Hailey Bieber pasirinkimų vasarai. Nuomonės formuotoja Sonia Lyson taip pat neatsilieka nuo tendencijų, tačiau gumines šlepetes ji avi elegantiškesniuose įvaizdžiuose, pavyzdžiui, derina su gyvūnų kailio raštu puoštomis kelnėmis, oversize stiliaus švarku ir odine Balenciaga rankine.

Sonia Lyson dėvinti gyvūnų kailio rašto kelnes, oversize švarką ir avinti šlepetes

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Jei nemėgstate vasarinės avalynės atvirais pirštais, rinkitės uždaras šlepetes. 2022-ųjų vasarą mados tendencijų formuotojų įvaizdžiuose galėjome pamatyti įvairių šio modelio variacijų – su aukštu ir žemu kulnu, plonu bei kvadratiniu, smailia ir kvadratine nosele, puoštų grandinėle ar sagtimi. Kadangi nėra vienos vyraujančios tendencijos, galite pasirinkti savo stilių atitinkantį modelį ir avėti jį kiekvieną sezoną.

Moteris dėvinti rudus odinius marškinius, baltus šortus ir avinti smėlio spalvos šlepetes

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Jus gali sudominti: Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai – panama ir šiaudinė skrybėlė yra šio sezono must have!

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News