IEŠKOTI

Baltas moteriškas švarkas – minimalistinio stiliaus pagrindas. Kaip jį derinti?

Baltas švarkas yra vienas iš dažniausių nepavaldaus laiko bei minimalistinio stiliaus gerbėjų pasirinkimų. Tendencijų formuotojos jį derina prie laisvų suknelių, džinsų, elegantiškų kelnių ar vienspalvių šortų. Baltas švarkas gali pagyvinti kiekvieną įvaizdį ir suteikti jam elegantišką atspalvį. Kokį baltos spalvos švarką pasirinkti 2022-aisiais ir kaip jį derinti? Skaitykite toliau.

Mados ekspertai teigia, kad balta spalva – tai “nauja juoda”. Atrodo, kad baltas švarkas bus viena stipriausių ateinančio sezono tendencijų.

Planuojate įsigyti baltą švarką, bet nežinote, koks modelis yra madingas 2022-aisiais? Viskas priklauso nuo to, kokį stilių mėgstate. Jei stengiatės neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų, galite rinktis iš dviejų variantų: trumpo 2000-ųjų stiliaus balto švarkelio arba vyriško, laisvo balto švarko. Minimalizmo ir nepavaldžių laikui kapsulinių drabužinių gerbėjos gali rinktis dvieilius, pavyzdžiui, lininius švarkus. Lengvas baltas švarkas pasiteisins Jums daugelį metų.

Moteris dėvinti baltus drabužius

Edward Berthelot via Getty Images

Nors paprastai, siekiant regimai padailinti figūrą, rekomenduojama tamsesnius drabužius dėvėti ant šviesesnių, šių laikų mada – tai drąsūs eksperimentai ir pasirinkimo laivė. Todėl drąsiai vilkitės baltą švarką ant juodų drabužių ir kurkite stilingus, kontrastingus įvaizdžius. Ką dėvėti po baltu švarku – suknelę, kombinezoną ar kelnes? Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų! Tokį derinį rekomenduojame papildyti stilingais akiniais nuo saulės.

Moteris dėvinti ilgą baltą švarką

Claudio Lavenia via Getty Images

Nežinote, ką apsivilkti prie aukso spalvos suknelės, kelnių ar kombinezono? Prie tokių drabužių neabejotinai tiks laisvai krentantis baltas švarkas. Rinkitės ilgesnį, nepriglundantį prie kūno modelį.

Moteris dėvinti baltą švarkelį ir auksines kelnes

Christian Vierig via Getty Images

Baltas total look puikiai tinka minimalistiniams įvaizdžiams. Tokį sukurti galite iš švarko, ilgesnių ar trumpesnių marškinėlių, golfo, kelnių, šortų bei sijono. Nebijokite derinti įvairių baltos spalvos atspalvių drabužių – atrodysite dar originaliau!

Moteris dėvinti baltą kostiumą

Edward Berthelot via Getty Images

Jus gali sudominti >>> Madingos 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono rankinės: 5 tendencijos tiesiai nuo podiumo

Pagrindinė nuotrauka: Edward Berthelot via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News