IEŠKOTI

Kaip išsirinkti moteriškus džinsus pagal figūros tipą? Atraskite idealų modelį!

Kaip sakė Yves Saint Laurent – „(…) džinsai yra įspūdingiausi, praktiškiausi ir neįpareigojantys. Jie yra išraiškingi, kuklūs, seksualūs ir paprasti“. Be to, jie niekada neišeina iš mados. Vienintelis sunkumas yra tinkamai priderinti džinsus prie figūros. Kaip tą padaryti? Vadovaudamiesi mūsų patarimais lengvai atrasite tobulai Jums tinkantį modelį!

Tinkamai parinktos kelnės padeda pabrėžti figūros stipriąsias puses ir paslėpti trūkumus. Viskas, ko Jums reikia, tai žinoti, kuris modelis Jums tinka!

Žingsnis: Kaip išsirinkti tinkamą moteriškų džinsų dydį?

Džinsai džinsams nelygūs. Vieni modeliai maskuoja pilvo šonus ir atidengia liemenį, o kiti vizualiai trumpina kojas. Prisiminkite vieną dalyką: nėra nei gerų, nei blogų figūrų, yra tik netinkamai parinkti drabužiai. Pradėkime nuo pagrindų. Kaip pasirinkti tinkamą džinsų dydį? Parduotuvėse dažniausiai susiduriame su S-XL dydžiais arba atitinkamai – 36, 38, 40, 42 dydis. Prekių ženklai, kurie pagrinde specializuojasi džinsų gamyboje (pvz. Levi`s arba Wrangler) pateikia tikslesnius parametrus. Paprastai jie remiasi dvigubu žymėjimu: W (waist) liemuo bei L (Length) – ilgis.

Prieš įsigyjant džinsus, verta išmatuoti savo parametrus su siuvėjo metru. Išmatuokite juosmens apimtį, o po to padalinkite rezultatą iš 2,54 (colio ilgis centimetrais). Tokiu būdu gausite pirmąjį matmenį, t. y. liemens (W). Tą patį turite atlikti matuodami ilgį.

Pavyzdžiui: Jei Jūsų liemens apimtis yra 79 cm, padalinę iš 2,54 gausite 31,1 (apvaliname iki 31). Jeigu nenorite gaišti laiko skaičiavimams, siūlome pasinaudoti praktiška dydžių lentele MODIVO.lt, kurią galite rasti prie atskirų produktų.

Wrangler džinsų prieinami dydžiais

Žingsnis: Kaip priderinti džinsus prie figūros?

Misija: padailinti figūrą

Siekiant optiškai padailinti figūrą ir paryškinti liemenį, verta rinktis džinsus aukštu liemeniu. Tiesios arba platėjančios klešnės leis subalansuoti proporcijas tarp plačių klubų ir siaurų kojų. Pamirškite modelius, priglundančius prie kūno (skinny) ir džinsus žemu liemeniu – tai modeliai, kurie lengvai išryškina figūros trūkumus.

671

Tamsūs tiesūs džinsai aukštu liemeniu optiškai padailina kūno formas. Nuotraukoje: JEANSY PINKO

Misija: padailinti kojas

Moterys, turinčios stambesnes blauzdas, turėtų vengti ¾ ilgio kelnių ir kelnių modelių, kurių ilgis siekia blauzdos vidurį. Akcentas ties plačiausia vieta yra dažna stiliaus klaida. Norint papildomai padailinti kojas, verta rinktis boot-cut tipo džinsus, t. y. modelį, kuriame klešnės pradeda platėti nuo kelių. Tinkamais modeliais taip pat bus boyfriend tipo džinsai bei populiarūs mamos džinsai.

672

REGULAR FIT GUESS DŽINSAI

Misija: pailginti kojas

Lengviausias būdas optiškai pailginti kojas yra su tinkamai parinkta avalyne. Apsiavus aukštakulnius, Jūsų kojos (o ir užpakaliukas) atrodys lieknesnės ir stangresnės. Be to, rinkitės džinsus aukštu liemeniu ir ilgomis klešnėmis – jos tikrai optiškai pridės kelis trokštamus centimetrus.

Misija: paryškinti sėdmenis

Norėdamos išryškinti sėdmenų formą, ieškokite modelio su didelėmis kišenėmis (pakreiptomis į vidų). Stilistai teigia, kad kelnės be galinių kišenių optiškai plokština užpakaliuką. O norėdamos užmaskuoti apvalesnes formas, rinkitės tamsius džinsus su kišenėmis arčiau viena kitos arba uždenkite klubus laisva tunika.

673

SLIM FIT LEE MOTERIŠKI DŽINSAI

Žingsnis. Kokybė yra svarbi!

Atsiminkite, kad be tinkamo dydžio ir modelio pasirinkimo svarbų vaidmenį atlieka ir džinsinių kelnių kokybė. Venkite džinsų, kurių sudėtyje yra daug poliesterio (daugiau nei 30%) bei dirbt https://MODIVO.lt/p/lee-jeansy-skinny-fit-scarlett-high-l626phqs-tamsiai-melyna-skinny-fit inių, džinsus primenančių medžiagų. MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje rasite kelnių tiek iš 100% medvilnės, tiek ir su leocel pluošto bei elastano priemaišomis. Išsirinkite sau tinkamiausią porą!

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News