IEŠKOTI

MODIVO kampanija Celebrate Yourself – nes meilė prasideda nuo savęs!

Self love yra gražiausia dovana, kurią galite padovanoti sau Valentino dienos (ir ne tik) proga! MODIVO pristato kampaniją „Celebrate Yourself“ ir ragina į meilę pažvelgti šiek tiek plačiau. Meilė gali reikštis ne tik partnerystėje. Nuolatinis vystymasis, trūkumų priėmimas ar savo unikalumo puoselėjimas – tai įpročiai, kurie turėtų tapti kasdieniais. Puoselėti meilę sau mus įkvepė šios kampanijos herojai – Olivija, Julija, Magda, Paulius ir Jonas.

Valentino dieną rinkitės meilę sau!

Stabtelėkite akimirką ir užduokite sau klausimą: ar mylite save? Net ir šiais laikais, kai visur kalbama apie meilę sau, dažnai pamirštame apie savo poreikius ir stengiamės tenkinti kitų žmonių lūkesčius. MODIVO kampanija „Celebrate Yourself“ skatina sutelkti dėmesį į savo asmeninę laimę bei komfortą, savęs priėmimą ir leidimą sau būti tuo, kas esate iš tikrųjų.

Grupė žmonių

Olivija, Julija, Magda, Paulius ir Jonas turi savo asmeninį stilių ir nebijo jo parodyti. Spalvingi deriniai, neįprasti aksesuarai ir išskirtinė energija, su kuria jie eina per gyvenimą, gali tapti tikru įkvėpimu pradėti savo paties kelionę į savęs priėmimą, nes grožis turi daugybę atspalvių!

Meilė sau – kaip jos išmokti?

Ką reiškia meilė sau ir kaip pradėti save priimti pasiteiravome vienos iš mūsų herojų – Julijos. Fotografijos projekte „WZORY“ ji vaizduoja baltme sergančius žmones ir atskleidžia skirtingus grožio pavidalus. Trumpame interviu Julija papasakojo apie savo kelią į savęs priėmimą.

Redakcija: Julija, už ką save myli labiausiai?

Julija: Tai ganėtinai stiprus pareiškimas, bet pabandysiu atsakyti! Myliu save už tai, kad man įdomu pažinti pasaulį. Už tai, kad turiu kūną, kuris leidžia man patenkinti šį smalsumą: keliauti, vaikščioti po kalnus, sportuoti. Turiu kojas, kurios mane veda ten, kur noriu, ir pilvą, kuris leidžia man suvalgyti tiek daug skanių dalykų! Mano rankos ir akys leidžia man dirbti su fotoaparatu, o klausa man suteikė galimybę išgirsti tiek daug nuostabios muzikos.

Redakcija: Kaip manai, kuris momentas buvo lemiamas Tavo asmeniniame savęs priėmimo procese?

Julija: Sunku įvardyti konkretų momentą, bet didelę įtaką man padarė socialinė žiniasklaida, ypač Instagram. Suprantu, kad tai skamba paradoksaliai, nes daugeliui žmonių Instagram padarė nemažai žalos ir įvarė kompleksų, bet tam tikru momentu patikrinau, kieno paskyras seku ir palikau tik tas, kurios turi tam tikrą vertę bei kurios nedaro blogos įtakos mano psichikai.

Redakcija: Ar yra dalykų, kuriuos anksčiau laikei savo trūkumais, o dabar laikai privalumais?

Julija: Niekada nelaikiau savo baltmės trūkumu, bet buvo laikas, kai ne visiškai su ja susitaikydavau. Ypač pradinės mokyklos pabaigoje ir vidurinės mokyklos pradžioje – jei kas nors man būtų davęs stebuklingą vaistą, nuo kurio išnyktų baltmė, mielai būčiau jį paėmusi. Bet ne šiandien! Nenoriu, kad ji išnyktų. Šios dėmės tapo neatsiejama mano išvaizdos dalimi. Kai kurie žmonės turi strazdanų, šviesių, tamsių ar raudonų plaukų, o aš turiu dėmių. Laikau jas savo privalumu, nes dėmės leidžia man išsiskirti iš minios.

Redakcija: Kaip apibūdintum savęs priėmimo ar meilės sau esmę?

Julija: Savęs priėmimas – tai priėmimas savo išvaizdos ir to, kad kiekvienas kūnas yra unikalus ir ypatingas. Tai suvokimas, kad nėra geresnių ir blogesnių kūnų. Nesvarbu, ar turime baltmę, ar ne, ar turime didelę, ar mažą krūtinę, tiesias, ar kreivas kojas, +10 ar -10 kg – jei tai neturi neigiamos įtakos mūsų sveikatai, viskas yra gerai. Tai toks elgesys su savimi, koks būtų su geriausiu draugu.

Redakcija: Julija, nuoširdžiai dėkojame už pokalbį!

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News