IEŠKOTI

Nauji MODIVO prekių ženklai vyrams: Kaotiko ir Urban Classics. Kuo jie išsiskiria?

1 min.

MODIVO rūpinasi, kad kruopščiai atrinktų prekių ženklų sąrašą nuolat papildytų nauji, besivystantys ir įdomūs gamintojai iš viso pasaulio. Liepos mėnesį vyrams skirtą asortimentą papildė produktai iš Urban Classics ir Kaotiko kolekcijų. Skaitykite toliau ir sužinokite, kuo jie išsiskiria iš kitų prekių ženklų.

festival

Prekių ženklas Urban Classics į gatvės stiliaus aprangos pasaulį įžengė 2005 metais ir nuo to laiko užima svarbią vietą mados industrijoje. Urban Classics pasižymi didele produktų įvairove, tačiau turi vieną bendrą vardiklį – miesto stilių. Prekių ženklo asortimente rasite paprastų formų marškinėlių, džemperių su gobtuvu, koledžo stiliaus striukių, sportinių kelnių ir marškinių.

Vyras, vilkintis prekių ženklo Urban Classics drabužius

Nuotr. iš spaudos

Nepakartojama prekių ženklo urbanistinė atmosfera pasižymi paprastais kirpimais, kuriuos paryškina color blocking. Urban Classics – tai išraiškingas dizainas. Ne tiek svarbus pats ženklas, kiek unikalus jo stilius – klasikiniai modeliai, kurie niekada neišeina iš mados. Dizaineriai daugiausia dėmesio skiria gatvės stiliaus kirpimams, kruopščiai parinktoms spalvoms, audiniams bei aukščiausiai pagaminimo kokybei. Be prieš tai minėtų drabužių, kolekcijose rasite įvairių aksesuarų, pavyzdžiui, kepurių, šalikų, pirštinių, diržų, sportinių krepšių ir kojinių.

Vyras, vilkintis oranžiniu džemperiu, juodais šortais ir juodais batais

Nuotr. iš spaudos

Prekių ženklas Urban Classics siūlo visą spektrą vyriškų drabužių! Pagrindinius drabužius, pavyzdžiui, marškinėlius, galite rinktis ne tik iš plačios 24 spalvų paletės, bet ir iš įvairių modelių, pavyzdžiui, ilgomis rankovėmis, marškinėlių su kišenėmis, trumpomis rankovėmis, apvalia ar V formos iškirpte.

Nuotr. iš spaudos

Vyras, dėvintis Kaotiko džemperį

Nuotr. iš spaudos

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Spaudai skirta medžiaga

Tendencijos ir Patarimai
Insta News