IEŠKOTI

Paryžiaus mados savaitė: 2020-2021 m. rudens ir žiemos gatvės mada

Mados savaitės jau praėjo. Žinome, ką dizaineriai mums siūlo rinktis rudens ir žiemos sezonui. Neatsiejamas visų mados pasirodymų elementas – gatvės mada. Tinklaraštininkės ir instagramo žvaigždės, įžymybės ir redaktorės atkreipia į save tokį patį dėmesį, kaip naujausias kolekcijas pristatantys modeliai. Tuomet, kai mados pasirodymai mus inspiruoja, suteikdami įkvėpimo ateinančio sezono aprangai, gatvės stilius ragina eksperimentuoti mada čia ir dabar. Kaip šiemet atrodė Paryžiaus gatvės? Kas mus nustebino ir kokie prekės ženklai yra labiausiai pageidaujami? Štai keletas mūsų įžvalgų!

Madingiausios rankinės

Nekvestionuojamu „IT BAG“ yra Bottega Veneta modelis „pouch“ ir „cassette“. Smėlinis apsiaustas ir prancūziškas batonas rankinėje – ar gali būti dar labiau prancūziška? Šių rankinių kainos sukelia galvos skausmą, todėl inspiruokis madingiausiu modeliu ir susirask panašų internetinėje parduotuvėje https://MODIVO.lt/!

Paryžiaus gatvių spalvos

Mados pasirodymų svečiai pasirinko juodą spalvą. Matėme odinius apsiaustus, sukneles ir švarkus bei bendrą įvaizdį. Ar čia mums reikia bandyti įžvelgti gilesnę reikšmę? Ar akcentuota juoda spalva gali perteikti aktualias nuotaikas susijusias su klimato kaitos problemomis?

Vieną mes tikrai žinome – juodos neįmanoma nuvainikuoti.

Visgi nepritrūko tikros spalvų eksplozijos. Šį pavasarį jungsime neįprastus spalvų derinius. Leonie Hanne įrodo, kad violetinė su rožine formuoja ypatingai darnų duetą.

MADOS TENDENCIJA – investuok į pastelinį kostiumą. Tai bus vienas madingiausių drabužinės elementų. Pravers kasdieną į darbą ir vakaro pasimatymus.

Vokiečių tinklaraštininkė Gitta Banko savo stilizacijoje panaudojo 3 karštas mados tendencijas: moterišką, ryškios spalvos kostiumą, Bottega Veneta rankinės „cassette“ modelį, apvalius akinius ir batelius rišamus aplink kulkšnį. Gaivi ir lengvai atkartojamas aprangos derinys!

Flat white su sojų pienu

Kur kitur, jeigu ne Paryžiuje galėtume mėgautis atnaujinta ir madinga klasika? Caro Daur žino, kaip tai daryti: „oversize“ stiliaus apsiaustas, smėlinis švarkas, šviesios kelnės platėjančiomis klešnėmis ir Bottega Veneta batai kvadratiniu priekiu. Norisi sušukti: „So chic!“

PATARIMAS: Pirkdama švarką, rinkis didesnį dydį nei įprastai. Šį sezoną būtent toks fasonas yra madingiausias.

Crème de la crème – šį sezoną privaloma savo spintoje turėti smėlinį švarką. Tai kiekvienos drabužinės klasika. Pabandyk jį surišti dirželiu per juosmenį ir pamatysi, kad visa stilizacija įgauna nebanalaus charakterio.

„Oversize“ stilius ir pūstos rankovės

„Oversize“ stiliaus švarkai liks su mumis ilgesniam laikui. Idealiai tiks prie suknelės (baikerio stiliaus striukės) vietoje, tėjinių marškinėlių arba puikiai atrodys surištas dirželiu. Ši mados tendencija karaliavo mados savaičių metu ir vis dar neišnyksta iš Instagramo.

Kas pastaruoju metu jungia palaidines, sukneles, švarkus ir apsiaustus? Pūstos rankovės! Kiekvieną aprangos derinį paverčia įdomiu ir nebanaliu.

Pagrindinė nuotrauka: Photo by Christian Vierig/Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News