IEŠKOTI

Americanos – visiems ir kiekvienam. Atraskite naująjį MODIVO prekių ženklą

Netikite tobulumu? Tuomet rinkitės autentiškumą! Atraskite Americanos – džinsinių drabužių prekių ženklą, kuris sužavės Jus nepavaldžiu laikui stiliumi, natūraliomis medžiagomis ir universaliais modeliais! Nuosavas MODIVO prekių ženklas debiutuoja su nauja kolekcija, kurioje gausu klasikinių džinsų, minkštų džemperių, tobulai sukirptų marškinėlių ir madingų sportbačių. Kurdami produktus, Americanos dizaineriai atsižvelgia į patogumą ir ilgaamžiškumą. Jie yra įsitikinę, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir kiekvienas kūnas yra gražus!

Americanos savo klientams siūlo įvairių modelių, dydžių ir stilių džinsus.

American dream by Americanos – prekių ženklo istorija

Americanos jau daugelį metų sėkmingai konkuruoja su Amerikos džinsinių drabužių milžinėmis, pavyzdžiui, savo išraiškingomis reklamos kampanijomis ir novatoriškais sprendimais (pvz., dvipusiais džinsais).

Kam skirtas atnaujintas Americanos prekių ženklas?

Skirtingai nuo mados tendencijas besivaikančių prekių ženklų, atgimęs Americanos yra skirtas žmonėms, kurie vertina paprastumą ir dažniausiai renkasi bazinius, aukštos kokybės drabužius. Americanos klientus charakterizuoja ne jų amžius ar lytis, o gebėjimas paprastus ir patogius drabužius derinti prie savo gyvenimo būdo. Šis prekių ženklas nieko neįpareigoja ir kuria patogius bei patvarius produktus su kruopščiai apgalvotomis detalėmis.

Šiandienos Americanos patiks visiems žmonėms, kuriems mada nėra prioritetas, bet kurie siekia, kad ji derėtų su jų asmenybe ir pomėgiais. Universalių prekių ženklų, turinčių konkrečią ir originalią istoriją, gerbėjai neabejotinai ras kažką sau.

Džinsai ir ne tik – Americanos asortimentas

Džinsai neabejotinai yra atnaujinto Americanos asortimento pagrindas. Viena vertus, jie yra prekių ženklo paveldas, kita vertus, vienas pagrindinių normcore stiliaus garderobo elementų. Kaip denimo specialistas, Americanos savo klientams siūlo įvairių modelių, dydžių ir ilgių džinsus, todėl kiekvienas, nepriklausomai nuo asmeninio stiliaus ir kūno sudėjimo, išsirinks tobulą džinsų porą. Prekių ženklas turi ir unisex modelių.

Americanos asortimente taip pat rasite nepavaldžių laikui dryžuotų megztinių, džemperių ir marškinėlių. Šiuolaikinė denimo rinka ypač dėmesinga ekologiniams dizaino ir gamybos proceso aspektams, todėl kurdamas naujas kolekcijas, Americanos irgi atsižvelgia į šias tendencijas.

2022-ųjų metų pavasario/vasaros Americanos prekių ženklo kolekciją galite įsigyti MODIVO.LT!

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News