IEŠKOTI

Vyrų mada: kurios 2021 metų mados tendencijos bus aktualios ir 2022 metais?

Antrąjį 2021m. pusmetį vyrų madoje vyravo tokios tendencijos, kaip odinės pūkinės striukės ir paltai, raštuoti megztiniai, sodrios spalvos, kepurės su snapeliu bei trikotažinės liemenės. Jei atidžiai stebėjote šių metų tendencijas ir savo drabužinę papildėte bent keliomis iš jų, turime Jums gerų naujienų: daugelis jų išliks aktualios ir 2022 metais. Kurios? Skaitykite žemiau esančiame straipsnyje.

Dizaineriai vis daugiau dėmesio skiria ekologiniam mados aspektui, todėl, užuot kūrę kiekvieną kartą naujas tendencijas, stengiasi jas planuoti ilgesniam laikotarpiui.

  1. Sportinė elegancija

Elegantiškų drabužių derinimas su sportiniais, vadinamas “athleisure” stiliumi, yra madingas jau keletą sezonų, o 2022-ieji nebus išimtis. Drąsiai derinkite kostiumines kelnes su džemperiu arba švarką bei marškinius su sportinėmis kelnėmis.

  1. Komplektai

Stilingi komplektai, pavyzdžiui, sportinio kostiumo pavidalu arba marškinių ir kelnių, buvo populiarūs jau 2021 metų pradžioje. Tokie komplektai išliks madingi ir 2022 metais: nuo spalvingų kostiumų iki džinsinio “total look” bei uniformų.

  1. Liemenės

Liemenės šiais metais nepaliko abejingų. Jos netikėtai ir greitai įsiveržė į mados pasaulį ir šiuo metu galima rinktis iš kostiuminių, trikotažinių ar net dygsniuotų liemenių modelių. Atrodė, kad tai sezoninė mados tendencija, tačiau, mados pramonės ekspertų nuostabai, jos bus madingos ir 2022 metais. Ateinančiais metais būtina savo drabužinėje turėti bent vieną liemenės modelį!

  1. Langeliai

Nepavaldus laikui languotas raštas išliks mados tendencijose net 2022 metų pavasario/vasaros sezoną. Languoti drabužiai mums asocijuojasi su rudeniu ir žiema, tačiau juos galima dėvėti ištisus metus. Languotas kostiumas atrodo labai stilingai ir idealiai tinka įvairioms progoms, nebūtinai formalioms. Jeigu nemėgstate kostiumų, galite rinktis languotą paltą, marškinius, kelnes ar net aksesuarus.

  1. Ryškios spalvos

Nuo tada, kai ryškiai žalia spalva ją išpopuliarinusios mados namų garbei buvo pavadinta „bottega green“, o kobalto bei rugiagėlių mėlyna pasirodė esą puikiu kontrastu juodiems geometriniams komplektams, intensyvios spalvos tapo labai populiarios. Nereikia nė sakyti, kad 2022 metais ši mados tendencija išliks aktuali.

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot / via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News