IEŠKOTI

Smagi MODIVO kampanija – madingi drabužiai vaikams 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezonui

“O, duok, jaunyste, man sparnus!” – norėjosi sušukti, pamačius naujausios MODIVO reklaminės kampanijos nuotraukas. Ši fotosesija sulaukė sėkmės ne tik dėl matomų joje madingų drabužių vaikams, bet ir dėl nesuvaidinto dalyvavusių joje vaikų džiaugsmo, energijos ir autentiškumo. Drabužiai jiems yra tai, kas vaikams ir turi būti: žaidimo elementas ir priemonė išreikšti save.

Dizainerių sukurti drabužiai vaikams, derinami su žaidimo ir vaizduotės galia – tai MODIVO pavasario/vasaros sezono fotosesija, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka patys mažiausieji.

Roko stiliaus mada vaikams

Everywhere I go – the kids wanna rock, vienoje iš savo dainų, įrašytų 80-aisiais, dainuoja Bryanas Adamsas. Šiandien jis tikrai užpavydėtų mūsų mažiesiems modeliams, kurie sudrebino visą fotosesiją!

Berniukas groja gitara vilkėdamas pilką Calvin Klein Jeans megztinį

Leonas groja gitara, vilkėdamas pilką Calvin Klein Jeans sportinį kostiumą.

Mergaitės ir berniukas patys išsirinko madingus drabužius iš mūsų stilisto pasiūlytų modelių. Vaizdo įraše matyti, kad jiems labai patiko eksperimentuoti su mada.

Mergaitės, vilkinčios roko stiliaus drabužius

Vaikai kūrė išraiškingus ir įdomius derinius

Maža mergaitė, vilkinti odinį švarką ir pilką sijoną

Vaikai sugeba patys pasirūpinti savo įvaizdžiu

Dizainerių kurti drabužiai vaikams – rinkitės juos kartu!

Būdami tėvai, į vaikų drabužius žiūrime labai praktiškai. Keičiantis orams tenka atnaujinti ir vaikų garderobą. Juolab dėl to, kad praėjusių metų drabužiai paprastai būna per maži. Ką galime padaryti, kad apsipirkimas būtų įdomus visai šeimai? MODIVO pavasario/vasaros kampanija įrodo, kad mažųjų įtraukimas į šį procesą yra idealus sprendimas!

MODIVO.LT asortimente rasite labai didelį firminių drabužių vaikams asortimentą, iš kurių galėsite sukurti stilingus ir originalius derinius.

Vaikas, vilkintis baltus marškinius su kaklaraiščiu, džemperį, šortus ir tampres

Balti marškiniai su kaklaraiščiu, džemperis, po šortais dėvimos tamprės su aukštomis languotomis kojinėmis ir juodi žygio batai? Vaikų kūrybiškumas neturi ribų!

Net kelerių metų vaikas gali mokytis kurti savo drabužinę. Kam apsiriboti marškinėliais, džinsais ir sportbačiais? Kartu galite rinktis neįprastus aksesuarus: diržus, papuošalus, akinius nuo saulės ir skrybėles, kuriais papildysite kasdienius derinius. Jei leisite vaikui pačiam rinktis drabužius, jis mielai juos vilkės. Tai tobulas sprendimas, ypač jei Jūsų sūnus ar dukra nemėgsta rengtis rytais, o mintis apie pasiruošimą į darželį kelia Jums galvos skausmą.

Vaikystė yra kupina spalvų….

Nenuostabu, kad klausimas apie mėgstamiausią spalvą yra toks populiarus tarp vaikų. Spalvos atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį vaikams suvokiant ir pažįstant juos supantį pasaulį. Jų įtraukimas į garderobo ir derinių kūrimą yra esminis žingsnis mokantis išreikšti save.

Marc Jacobs suknelė ir Vans Old School sportbačiai.

Janka pasirinko žalią sportinio stiliaus įvaizdį. Derinį sudaro Marc Jacobs suknelė ir Vans Old Skool sportbačiai.

Vaikai, dėvintys oranžinius drabužius

O ką manote apie energingos oranžinės ir baltos spalvos derinį?

Svarbiausia – patogumas

Patogumas vaikams yra svarbesnis už stilių. Nenuostabu, nes jie nuolat tyrinėja aplinką, šokinėja, bėgioja ir šėlsta. Todėl labai svarbu, kad drabužiai ir avalynė būtų patogūs ir užtikrintų jiems judėjimo laisvę. Tam puikiai tinka madingi sportinio stiliaus vaikiški drabužiai.

Vaikai, vilkintys spalvingus drabužius

Vienas patogiausių ir nepavaldžių laikui vaikų mados (ir ne tik) elementų, yra džinsinis audinys: iš šios medžiagos pasiūtos striukės, kelnės ir šortai tinka įvairių stilių deriniams, pavyzdžiui, roko ar laisvalaikio stiliaus.

Nežinote, kokį dydį pasirinkti? Nepamirškite, kad svetainėje MODIVO.LT galite užsisakyti drabužių visai šeimai, o netikus dydžiui, grąžinti juos per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Apsilankykite svetainėje MODIVO.LT ir patikrinkite specialius pasiūlymus vaikiškiems drabužiams.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News