IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki -30%

IEŠKOTI

5 pagrindinės Kopenhagos mados savaitės 2023 tendencijos – gatvės stiliaus apžvalga

2 min.

Laukiamiausia mados savaitė baigėsi! Kopenhagos mados savaitė į Danijos sostinę pritraukė begalę dizainerių, tinklaraštininkų, mados žurnalų redaktorių ir mados tendencijų formuotojų, kurie džiugino akis neįprastais įvaizdžiais. Kaip renginio metu atrodė Kopenhagos gatvės ir kokios tendencijos vyravo gatvės stiliuje? Skaitykite toliau!

Nors ant podiumų pristatomos kolekcijos yra įkvėpimo šaltinis artėjančio sezono įvaizdžiams, gatvės mada skatina eksperimentuoti čia ir dabar. Pristatome Jums 5 tendencijas, dominavusias Kopenhagos mados savaitėje.

MSS

Šių metų Kopenhagos mados savaitėje metalo spalvos drabužiai ir aksesuarai karaliavo tiek ant podiumų (žr. kolekcijas: Rotate, Gestuz, Remain), tiek tendencijų formuotojų įvaizdžiuose. Kopenhagos gyventojos rinkosi sidabro spalvos rankines, batus ir net kelnes bei paltus, kuriuos derino netikėčiausiais būdais. Tuo tarpu mūsų dėmesį patraukė sluoksniuotas įvaizdis su motociklininko striuke ir „metalinėmis” Rotate kelnėmis, kuris puikiai atspindi danų gatvės stiliaus estetiką.

Moteris, dėvinti sendintą odinę striukę ir sidabrinės spalvos kelnes
Christian Vierig/Getty Images

Negalima paneigti, kad Skandinavijos it-merginos diktuoja tendencijas ir turi savitą požiūrį į džinsus. Canadian tuxedo, arba džinsinis total look šiais metais užvaldė Kopenhagos gatves. Stilingiausios skandinavės rinkosi ilgus džinsinius sijonus, kutais puoštas oversize striukes, cargo kelnes su didelėmis kišenėmis bei platėjančius džinsus, tokiu būdu sukurdamos nerūpestingą total look.

Moteris, dėvinti juodą golfą, džinsinę striukę, džinsinį sijoną ir juodus aulinukus
Nuotrauka: Christian Vierig/Getty Images

Danės garsėja savo meile spalvoms. Vieną dieną jos dėvi monochromatinius drabužius, o kitą – ryškius, spalvingus derinius. Šių metų mados savaitė nebuvo išimtis. Iš gausybės spalvingų įvaizdžių išsiskyrė geltoni deriniai, pudros rožinės spalvos garderobo elementai deriniuose su mėlynais atspalviais bei ryškūs fuksijų spalvos įvaizdžiai, atitinkantys barbiecore tendenciją. Jei ieškote būdų išsiskirti iš minios, ši tendencija kaip tik Jums!

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2023 metų spalva! Patikrinkite Viva Magenta atspalvio drabužius ir aksesuarus >>>

Moteris, dėvinti ilgą geltoną trikotažinę suknelę ilgomis rankovėmis ir juodus ilgaaulius batus
Nuotrauka: Edward Berthelot/Getty Images

Šių metų tendencijose vyrauja 2000-ųjų mada, kuri buvo matoma ir Kopenhagos mados savaitėje. Tačiau danės rado būdą, kaip paįvairinti Y2K stiliaus elementus – cargo kelnes bei džinsus žemu liemeniu jos derina su korsetais, ilgais paltais ir oversize striukėmis. Tokį derinį pasirinko ir Emili Sindlev. Nuomonės formuotoja, kuri yra laikoma viena geriausiai besirengiančių Danijos moterų, pasirinko laisvus baggy stiliaus džinsus, spalvingus kailinius ir išraiškingus, šiam stiliui būdingus aksesuarus.

Jus gali sudominti: Svarbiausios 2023-ųjų mados tendencijos moterims – šie drabužiai ir aksesuarai dominuos mūsų spintose! >>>

Emili Sindlev, dėvinti plačius džinsus ir violetinius kailinius
Nuotrauka: Edward Berthelot/Getty Images

Iš vienos pusės, dopamine dressing tendencija, iš kitos monochromatiniai įvaizdžiai Kopenhagos merginos neseka aklai mados, naujausias tendencijas jos pritaiko savo stiliui. Šių metų Kopenhagos mados savaitė parodė, kad skandinaviškas minimalizmas vis dar yra gyvas. Daniška casual stiliaus įvaizdžio versija – tai įdomios tekstūros ir formos bei elegantiškų drabužių derinimas su sportinio stiliaus elelementais, t.y. viskas, dėl ko dieviname nerūpestingą skandinavišką eleganciją.

Moteris, dėvinti oversize platų kostiumą,  žydrus marškinius ir baltus adidas batus
Nuotrauka: Christian Vierig/Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Christian Vierig via Getty Images

Jus gali sudominti: Samsøe Samsøe – Danijos prekių ženklo, užkariavusio Europą, istorija >>>

Tendencijos ir Patarimai
Insta News