IEŠKOTI

Trečiasis „Emilija Paryžiuje“ sezonas – su kokiais garderobo elementais nesiskiria Lily Collins?

Serialas „Emilija Paryžiuje“ tai tikra šventė šiuolaikinės paryžietiškos elegancijos gerbėjams. Nepavaldūs laikui pagrindinės herojės vadovės ir draugės deriniai puikiai kontrastuoja su spalvinga ir drąsia amerikietės apranga. Kokiais įvaizdžiais Emilija Cooper žavėjo trečiajame sezone? Skaitykite toliau ir sužinokite.

Atrinkome keletą mėgstamiausių pagrindinės herojės garderobo elementų, kuriuos galite panaudoti atkurdami serialo „Emilija Paryžiuje“ įvaizdžius. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus!

“Emilija Paryžiuje” – kas naujo 3-ajame sezone

Serialas „Emilija Paryžiuje“ Netflix platformoje debiutavo 2020 m. spalio 2 d. ir greitai užkariavo prancūziško stiliaus gerbėjų simpatijas. Amerikietės Emilijos, kurią vaidina Lily Collins (dainininko Philo Collinso dukra), nuotykius stebi milijonai žiūrovų visame pasaulyje. Trečiasis “Emilija Paryžiuje” sezonas Netflix platformoje pasirodė 2022 m. gruodžio 21 d.

Antrojo sezono finalas paliko mums keletą neatsakytų klausimų. Ar Emilija ryšis tęsti karjerą reklamos agentūroje „Savoir“, nors ją paliko visi darbuotojai Prancūzai? Ar amerikietė liks Paryžiuje, o gal grįš į savo gimtąją šalį? Ir galiausiai – ar Emilija ir Gabrielius taps pagaliau pora? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite trečiajame „Emilija Paryžiuje“ sezone!

Serialo „Emilija Paryžiuje“ įvaizdžiai – šiuolaikiškas french chic stilius

Pagrindinės herojės Emilijos ir jos draugių – Mindy (Ashley Park), Camille (Camille Razat) ir Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) įvaizdžiai nuo pat pradžių sulaukė kontroversiškų vertinimų. Taip yra dėl to, kad už pirmųjų dviejų „Emilija Paryžiuje“ sezonų veikėjų aprangą buvo atsakingos stilistė Patricia Field (ji taip pat rengė “Seksas ir miestas” heroję Carrie Bradshaw) ir kostiumų dailininkė Marilyn Fitoussi. Field siekė, kad serialo herojės apranga būtų artima klasikiniam, nepavaldžiam laikui Audrey Hepburn stiliui, tačiau su tam tikru nerūpestingumo dvelksmu, kurį galima įžvelgti serialo „Seksas ir miestas“ herojės aprangoje. Šis neįprastas derinys pasirodė esąs šūviu į dešimtuką!

Rožinė gėlėta suknelė, sidabrinės spalvos rankinė ir aukštakulniai

Įsigykite šį derinį:

Custommade suknelė

Rage Age rankinė

Guess aukštakulniai

Meller akiniai nuo saulės

Trečiajame “Emilija Paryžiuje” sezone visa atsakomybė už herojų aprangą pereina į kostiumų dizainerės Marylin Fitoussi rankas. Nors Emilijos stilius vis dar labai skiriasi nuo to, kuris yra matomas Paryžiaus gatvėse ar Camille įvaizdžiuose, trečiajame sezone Paryžiuje gyvenanti amerikietė labai daug eksperimentuoja su savo garderobu. Nors jos apranga yra rafinuotesnė, tačiau išlieka spalvinga ir neįprasta. Spalvingi raštuoti megztiniai, metalo spalvos batai iki kelių ir suknelės su pūstomis rankovėmis puikiai atspindi evoliucionavusį serialo herojės stilių. Ką dar rasime Emilijos spintoje?

Kokių drabužių ir aksesuarų rasime Emilijos spintoje?

1. Spalvotas paltas

Koks yra skiriamasis Emilijos Cooper ženklas? Spalvos! Fitoussi akivaizdžiai siekė paįvairinti juodai-baltas Paryžiaus gatves ir paskatinti moteris eksperimentuoti su ryškesnėmis spalvomis. Ar jai pavyko? Serialas tapo neįtikėtinai populiarus, todėl galime spėti, kad taip! Lily Collins vaidinama herojė dažnai dėvi spalvingus paltus, raštuotus ryškių spalvų švarkus ar sijonus, kas yra nebūdinga tikroms paryžietėms.

2. Beretė

Mąstant apie prancūzių garderobą, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą yra beretė. Emilija, norėdama bent šiek tiek pritapti prie naujos aplinkos, užsideda ją jau pirmoje serialo serijoje, dėl ko Sylvie nuolat žvilgčioja į amerikietę smerkiančiu žvilgsniu. Pagrindinė herojė turi didelę įvairių spalvų berečių kolekciją, pavyzdžiui, raudoną, geltoną, rožinę, todėl tikrai turi iš ko rinktis. Tačiau tai ne vienintelis galvos apdangalas, užkariavęs Lily Collins vaidinamos herojės širdį. Emilija taip pat mielai dėvi raštuotas bucket kepures bei backer boy kepures, kurios akivaizdžiai skiriasi nuo stereotipinio prancūziško stiliaus.

3. Mini sijonas

Emilija dievina sukneles ir mini sijonus, o prie jos mėgstamiausių, be jokios abejonės, galime priskirti languotą A formos modelį. Kaip sukurti stilingą įvaizdį? Trumpus sijonus amerikietė nešioja be pėdkelnių ir derina juos su oversize viršutiniais drabužiais bei aukštakulniais bateliais, ilgaauliais batais arba aulinukais!

4. Batai su platforma

Kalbant apie batus, Emiliją Cooper dažniausiai galime pamatyti avinčią spalvotus batelius su platforma arba aukštakulnius ilgaaulius batus. Jos meilę aukštakulniams galima palyginti tik su Carrie Bradshaw. Kaip ir „Sekso ir miesto“ herojė, Emilija aunasi juos bet kokia proga: į pasimatymą, darbą, susitikimą su draugais ar net kelionę!

5. Raštuoti drabužiai

Languoti, dryžuoti, taškuoti, su gėlių ar gyvūnų kailio rašto motyvais… Išraiškingo stiliaus gerbėja kaip niekas kitas sugeba derinti iš pažiūros nesuderinamus garderobo elementus, todėl jei ieškote idėjų spalvingiems įvaizdžiams, pasisemkite įkvėpimo iš Lily Collins aprangos!

Jus gali sudominti: Ką rengtis, jei esate karšta serialo “Wednesday” gerbėja? >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Pascal Le Segretain via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News