IEŠKOTI

Sprandi prekių ženklas įrodo, kad sportas gali būti gyvenimo būdu! Patikrinkite naujausią 90-ųjų ir gatvės stiliaus įkvėptą kolekciją

Sprandi – tai prekių ženklas, kuris įrodo, kad sportinis gyvenimo būdas yra prieinamas kiekvienam kasdienį komfortą vertinančiam žmogui. Populiariausias prekių ženklo produktas – minkšti sportiniai kostiumai, įkvėpti 90-ųjų mados. Naujoje 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono Sprandi kolekcijoje, kurią jau galima įsigyti MODIVO.LT, svarbų vaidmenį atlieka athleisure stilius, t.y. laisvalaikio ir sportinio stiliaus derinys, netrūksta joje ir drabužių, įkvėptų gatvės stiliumi.

Naujoji Sprandi kolekcija tai patogumo ir gatvės stiliaus derinys. Šis prekių ženklas, anksčiau garsėjęs vintažiniais laisvalaikio batais, keičiasi ir papildė savo asortimentą sportinio stiliaus laisvalaikio apranga.

Sprandi sėkmingai konkuruoja su geriausiais sportinio-lifestyle stiliaus prekių ženklais, tokiais kaip Champion, New Balance ar Ellesse. Šiuolaikiškos technologijos ir klasikinis dizainas, naudojami gaminant batus, atitiks išrankiausių sportbačių gerbėjų lūkesčius, o naujausias tendencijas atitinkantys drabužiai pritraukia mados mylėtojų dėmesį. Sprandi kolekcijose moterims ir vyrams pagrinde rasite sportinio stiliaus laisvalaikio drabužių: patogių sportinių kostiumų, marškinėlių su spauda ir unisex džemperių su gobtuvais.

Moteris ir vyras, dėvintys Sprandi drabužius

Nuolat besikeičiančių tendencijų pasaulyje Sprandi daugiausia dėmesio skiria nepavaldžiam laikui minimalizmui. Naujoji prekių ženklo kolekcija skirta… visiems! Ji patiks patogaus laisvalaikio stiliaus ir athleisure mados, t.y. stiliaus, kuriam būdingas elegantiškų drabužinės elementų derinimas su sportine apranga, gerbėjams. Neliks abejingi ir 9-ojo dešimtmečio dizaino mylėtojai.

Mergina, dėvinti rožinę Sprandi glaustinukę

Sprandi prekių ženklo asortimentą sudaro aukštos kokybės sportiniai kostiumai, minkšti medvilniniai marškinėliai, oversize stiliaus džemperiai su gobtuvais ir madingi gatvės stiliaus aksesuarai vyrams ir moterims. Naujoji kolekcija suteikia galimybę derinti šiuos skirtingus elementus ir kurti Jūsų stilių atitinkančius komplektus. Nors Sprandi dažniausiai siejamas su sportine avalyne, jis negamina tipinių batų ir drabužių sportui. Sportas Sprandi yra labiau gyvenimo būdas, o patogumas yra tvirtai įsitvirtinęs prekių ženklo DNR.

Vyras, dėvintis mėlyną Sprandi džemperį ir trumpus baltus šortus

Nors Sprandi įkvėpimo sėmėsi iš gatvės stiliaus mados, 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kolekcija išsiskiria rafinuotu minimalizmu. Joje rasite džemperių su gobtuvais ir prekių ženklo logotipu, minkštų sportinių kostiumų ir medvilninių, ryškių spalvų, oversize stiliaus marškinėlių. Gatvės stiliaus gerbėjams tikrai patiks dygsniuotos liemenės, sportinės suknelės ir apatinio trikotažo komplektai su prekių ženklo logotipo juosta.

Žmonės, dėvintys Sprandi drabužius

Kolekcijoje vyrauja smėlio, balta ir pilka spalvos, tačiau yra ir gatvės stiliaus madai būdingų spalvų: oranžinės, žalios ir rudos. Šį sezoną Sprandi dizaineriai daugiausia dėmesio skiria kokybei, patogumui ir šiuolaikiškiems kirpimams. Patogumas, estetika ir iš medvilnės pagaminti sportiniai drabužiai atitinka naujausias mados tendencijas. Sprandi drabužiai ir avalynė puikiai atrodys laisvalaikio ar gatvės stiliaus įvaizdžiuose.

Mergina, dėvinti sportinius Sprandi drabužius

Prie prekių ženklo avalynės tinkantys gatvės stiliaus drabužiai gerai atrodys tiek vienspalviuose, tiek ryškesniuose deriniuose. Sprandi produktai – tai kruopščiai apgalvotas, 9-uoju dešimtmečiu spinduliuojantis dizainas, puikios kokybės trikotažas ir vintažinis stilius.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News