IEŠKOTI

Rotate by Birger Christensen MODIVO. Susipažinkite su nuomonės formuotojų sukurtu Danijos prekių ženklu ir patikrinkite naujausią 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kolekciją

Kai 2018-aisiais metais Kopenhagos mados savaitėje Rotate pristatė savo pirmąją kolekciją, jos sėkmė jau buvo akivaizdi. Jeanette Madsen ir Thora Valdimars sukūrė nepriekaištingo kirpimo sukneles, kurias labai pamėgo Skandinavijos it-merginos, o grotažymė #makeitrotate užvaldė Instagramą.

Sužinokite, kas slepiasi už šių neįprastų modelių ir susipažinkite su Rotate prekių ženklo 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono kolekcija.

Rotate by Birger Chistensen

Prekių ženklas Rotate – tai Danijos mados namų Birger Christensen, mados dizainerių ir nuomonės formuotojų Jeanette Madsen ir Thora Valdimars bendradarbiavimo rezultatas. Asmeniniame gyvenime moterys yra ne tik bendradarbės bei prekių ženklo kūrybos vadovės, bet ir draugės. Jos atsakingos už visus Rotate prekių ženklo projektus. Madsen ir Valdimars pasiryžo kurti tobulas sukneles vakarėliams, nes būtent jų trūko merginų drabužinėje. Moterys daugelį metų dirbo mados pasaulyje ir, derindamos įgytas žinias su originaliu ir drąsiu Kopenhagos stiliumi, sukūrė neįprastas sukneles.

Rotate prekių ženklo įkūrėjos, vilkinčios rudus odinius drabužius

Jeanette Madsen ir Thora Valdimars 2022-ųjų metų rudens/žiemos sezono Kopenhagos mados savaitėje. Nuotr. Christian Vierig via Getty Images.

Populiariausios Rotate Birger Christensen suknelės MODIVO internetinėje parduotuvėje

Jeantte ir Thora pasinaudojo savo dideliu pasiekiamumu Instagrame ir prieš 2018-ųjų m. Kopenhagos mados savaitę paskelbė savo sekėjams apie prekių ženklo Rotate Birger Christensen pristatymą. Tuomet su dizainerėmis susisiekė Lisa Aiken, tuometinė Net-a-Porter pardavimų direktorė, kuri pasiūlė merginoms prekiauti šioje svetainėje. Suknelės buvo išparduotos labai greitai, jas pamėgo ne tik danės, bet ir moterys iš viso pasaulio.

Pirmąją Rotate kolekciją sudarė septynios, tobulai pasiūtos, vakarinės suknelės. Pirmasis modelis vadinosi Kim. Suknelė turėjo būti trumpa, bet kartu išraiškinga, todėl ją puošia platūs, pūsti pečiai. Suknelė Kim tapo tikru bestseleriu ir tebėra juo iki šiol. MODIVO internetinėje parduotuvėje rasite skirtingų spalvų šio modelio versijų.

Žalia Rotate suknelė Kim su gyvatės odos raštu

Rotate Kim suknelės modelis – prekių ženklo bestseleris su gyvatės odos raštu.

Jus gali sudominti: 5 madingiausi 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono batų modeliai moterims >>>

It-merginos dėvi Rotate drabužius

Įvedusios į Instagramo paieškos laukelį grotažymę #makeitrotate, pamatysite, kokie populiarūs yra šie drabužiai. Juos dėvi tiek mados ekspertės, tiek stilistės. Tarp prekių ženklo gerbėjų taip pat yra originaliu stiliumi išsiskiriančių nuomonės formuotojų. Kokius drabužius jos renkasi? Cristina Musacchio renkasi rožinį dirbtinės odos švarką iš naujausios 2022 m. pavasario/vasaros kolekcijos, o Janka Polliani – midi suknelę pūstomis rankovėmis. Tuo tarpu Darja Barannik pirmenybę teikia violetiniam Rotate odiniam paltui, kurį vilki didžiausiuose mados industrijos renginiuose.

Mergina, vilkinti violetinį Rotate paltą, baltą palaidinę ir juodas kelnes

Darja Barannik, pasipuošusi Rotate paltu 2021-ųjų m. Kopenhagos mados savaitėje. Nuotr.

Raimonda Kulikauskiene via Getty Images

Naujoji Rotate kolekcija – spring/summer 2022

Danijos prekių ženklo populiarumas kasmet vis auga, o 2022-ųjų m. pavasario ir vasaros sezonui skirtoje kolekcijoje derinamas rafinuotumas ir laisvalaikio stilius. Kampanijos nuotraukų fone vaizduojami retro stiliaus automobiliai, kurie suteikia jai išskirtinumo. Modelis, kuri, kaip ir Thora Valdimars, plaukus susipynė į kasą, pristatė tiek laisvalaikio stiliaus, tiek vakarėliams skirtus drabužius.

Kopenhagos mados savaitėje Jeanette Madsen ir Thora Valdimars pristatė 2022-ųjų m. pavasario/vasaros kolekciją su daugybe mini suknelių, su kuriomis pradėjo savo veiklą, bet ne tik. Ant podiumo įvairaus kūno sudėjimo modeliai vilkėjo oversize stiliaus švarkus bei modelius plačiais pečiais. Šioje kolekcijoje kiekviena mados gerbėja ras ką nors tinkamo sau. Joje yra lateksinių ir raštuotų tamprių, Y2K tendencijas primenančių kelnių žemu liemeniu bei romantiškų, vašeliu nertų komplektų.

Modeliai, vilkintys Rotate prekių ženklo drabužius: nertas baltas kelnes, violetinį sijoną, elegantišką baltą kostiumą, juodą palaidinę

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News