Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Vyriška džinsinė striukė – su kuo derinti ją?

2 min.

Denimas yra neginčijamas kasdienių įvaizdžių karalius. Nenuostabu, nes ši medžiaga yra patvari, labai universali ir lengvai prižiūrima. Džinsą mėgsta ne tik žinomi mados namai, bet ir nuomonės formuotojai. Vyriška džinsinė striukė yra privalomas kiekvieno vyro garderobo elementas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip kurti su ja nepavaldžius laikui įvaizdžius, kurie niekada neišeis iš mados.

Su kuo derinti džinsinę striukę? Šis drabužis tiks praktiškai prie visko, ką turite savo spintoje! Pažvelkite į įdomiausius derinius ir pasisemkite iš jų įkvėpimo. O jei savo garderobe dar neturite džinsinės striukės, apsilankykite internetinėje parduotuvėje MODIVO, kurioje rasite ypač platų nepavaldžių laikui modelių pasirinkimą.

festival

Iš pradžių džinsinius drabužius dėvėjo tik darbininkai ir ūkininkai – būtent jiems buvo sukurtos kelnės iš plonos medvilnės. Tačiau su laiku šią universalią medžiagą pamėgo visi. Šį sezoną džinsiniai drabužiai yra praktiškai kiekvienoje garsiausių mados namų kolekcijoje, o dizaineriai džinsines kelnes ir striukes derina su viskuo.

Modelis, dėvintis šviesius džinsus ir džinsinę striukę
Prada
Fot. Daniele Venturelli via Getty Images

Kodėl džinsinės striukės yra tokios populiarios (be tokių akivaizdžių jos privalumų, kaip funkcionalumas, nepavaldumas laikui ir t.t.)? Ogi dėl išskirtinės jos formos – apykaklės ir lengvo susiaurėjimo per juosmenį – ji puikiai pabrėžia vyrišką figūrą.

Vyriškų džinsinių striukių galima rasti kelių klasikinių spalvų, iš kurių viena populiariausių – šviesiai mėlyna. Šis variantas puikiai tinka casual stiliaus įvaizdžiams, pavyzdžiui, su baltais marškinėliais, tamsesnio atspalvio kelnėmis ir madingais laisvalaikio batais. Visgi jei siekiate atrodyti elegantiškiau, džinsines kelnes derinkite su juodais, prigludusiais džinsais, tos pačios spalvos marškiniais bei štibletais.

Vyras, dėvintis juodus džinsus, juodus marškinėlius ir džinsinę striukę
Fot. Christian Vierig/Getty Images

Jei mėgstate juodus drabužius, tuomet Jums tikrai patiks juoda džinsinė striukė. Derinkite ją su juodais marškinėliais ir laisvalaikio batais bei pilkais džinsais – monochromatiniai įvaizdžiai dabar yra labai madingi! Jei juoda Jums atrodo per tamsi, rinkitės tamsiai pilkos spalvos džinsinę striukę. Ji irgi puikiai papildys juodus derinius.

Nors džinsinė striukė dažniausiai siejasi su pavasario-vasaros sezonu, žemos temperatūros visiškai nereiškia, kad turite paslėpti ją į spintą. Parduotuvėse gausu džinsinių striukių su avikailiu! Dėl šilto ir minkšto pamušalo toks modelis puikiai pasiteisins net rudenį ar ankstyvą pavasarį. Kaip derinti džinsinę striukę su avikailiu? Šis drabužis ypač tinka kasdieniams įvaizdžiams, todėl galite derinti su “nuskalbtais” džinsais bei pilku megztiniu.

Dėl to, kad yra labai universali, mėlyna yra viena iš mėgstamiausių vyrų spalvų. Išnaudokite džinsinio įvaizdžio galimybes, derindami įvairius džinsinio audinio atspalvius. Norėdami pasiekti įdomesnių efektų, eksperimentuokite su kontrastais. Prie šviesiai mėlynų marškinių derinkite tamsiai mėlynus džinsus ir panašaus atspalvio džinsinę striukę.

Vyras, dėvintis džinsines kelnes, žydrus marškinius ir džinsinę striukę
Fot. Edward Berthelot via Getty Images

Pabaigai pateikiame Jums dar kelis gatvės stiliaus įvaizdžių pasiūlymus, iš kurių, tikimės, pasisemsite įkvėpimo laisvalaikio aprangai. Svarbiausia, neribokite savo vaizduotės. Norėdami sukurti neįpareigojantį įvaizdį, prie šviesiai mėlynos vintažinio stiliaus striukės derinkite laisvus džinsus, pilką džemperį, o visumą pagyvinkite stilinga avalyne, pavyzdžiui, kultiniais laisvalaikio batais Nike.

Vyras, dėvintis plačius džinsus, baltą džemperį ir džinsinę striukę
Fot. Edward Berthelot via Getty Images

Puiki alternatyva – tai džinsinės striukės ar liemenės ir džemperio su gobtuvu derinys. Prie jų taip pat tiks sportinės kelnės. Įvaizdį papildykite beisbolo kepuraite arba beanie kepure ir, aišku, sportbačiais Converse.

Vyras, dėvintis sportinį kostiumą, džinsinę striukę ir oranžinius sportbačius
Fot. Edward Berthelot via Getty Images

Jus gali sudominti: Madingiausios 2023-ųjų pavasario striukės vyrams – pristatome 6 demisezoninius modelius! >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News