IEŠKOTI

Puošnus kasdienis aprangos kodas, arba „smart casual“ – idėja vyriškai stilizacijai

Elegantiška ir profesionali išvaizda be kostiumo? Taip, tai įmanoma! Susipažink su puošniu kasdieniu aprangos kodu, t. y. sportine elegancija. Sužinok, kuo jis ypatingas, kada tinka vilkėti ir atrask sudedamąsias drabužinės dalis, su kuriomis susikursi niekada nesenstančias puošnios kasdienybės stilizacijas.

Šiuo metu puošnus kasdienis aprangos kodas yra vienas mėgstamiausių vyrų aprangos būdų.

Puošnus kasdienis aprangos kodas. Kas tai yra?

Ši aprangos forma jungia komfortą ir puikią išvaizdą. Puošnus kasdienis aprangos kodas, vadinamasis „smart casual“, yra savotiškas aukso viduriukas tarp klasikinės elegancijos ir sportiško laisvumo, dovanojantis pasitikėjimą savimi ir visišką atsipalaidavimą. Visa tai formuoja populiarėjančią šios stiliaus bangą visame pasaulyje.

Puošnaus kasdienio aprangos kodo stilizacijos. Kokiomis progomis?

„Smart casual“ skamba viliojančiai, tačiau nesugalvoji, kokiomis progomis jis pasitvirtina? Pusiau formalus vyriškas stilius puikiai tiks proginiams pietums, Pirmosios Komunijos šventėms, krikštynoms ir kitiems šeimyniniams pobūviams. Rinkis puošnų kasdienį aprangos kodą tuomet, kai eisi į vakarinį susitikimą su draugais, kiną, teatrą arba pasimatymą. Šis stilius taip pat išlaikys egzaminą biuro koridoriuje, ypač tose vietose, kur galioja griežtas aprangos kodas ir kasdienė arba sportinė apranga nepageidaujama.

„Smart casual“ praktikoje – šito negali pritrūkti Tavo spintoje!

Ar žinai, kad puošnus kasdienis aprangos kodas tiesiog sukurtas Tau, bet neįsivaizduoji, kaip jungti drabužius? Skubu į pagalbą! Šis stilius susideda iš kelių pagrindinių elementų, kurių pagrindu labai paprastai susikursi kitus drabužių derinius. Tai yra:

  1. sportinis švarkas,
  1. „chino“ stiliaus kelnės,
  1. medvilniniai ir lininiai marškiniai,
  1. golfai ir megztiniai,
  1. polo marškinėliai.

Sportinis švarkas

„Smart casual“ stiliuje švarko vietą užima pusiau formalus švarkas ir kelnės be kanto. Pavasarį ir vasarą rinkis plonesnius medvilninius arba lininius švarkus, o rudenį ir žiemą vilnonius arba tvidinius. Jeigu Tau svarbu vilkėti universalų švarką, pasidairyk labiau tonuotų, neutralių spalvų, pavyzdžiui, juodos, tamsiai mėlynos arba pilkos. Jei visgi nevengi įdomių raštų, įsigyk madingų langelių švarką.

314 315

Vyriškas švarkas Joop! / Vyriškas švarkas Digel

Stilisto patarimas

Tamsiai mėlynos spalvos švarką drąsiai junk su džinsais. Svarbu, kad tai būtų vykęs derinys, todėl rinkis klasikinio modelio, geriausiai tamsiai mėlynos spalvos, prigludusius džinsus.

„Chino“ stiliaus kelnės

Be šio akcento sudėtinga įsivaizduoti „smart casual“ aprangos kodo drabužinę! „Chino“ stiliaus kelnės tai daugelio derinių pagrindas, todėl naudinga įsigyti kelias ir kelių spalvų tokio stiliaus kelnes. Pradžiai tegul tai būna klasikinės spalvos: juoda, tamsiai mėlyna, pilka ir smėlinė, o vėliau galėsi drąsiau siekti kelnių, papuoštų originalia spauda arba ne itin standartiniais atspalviais.

316

„Chino“ stiliaus vyriškos kelnės Michael Kors

Medvilniniai ir lininiai marškiniai

Nors „smart casual“ sąvoka nurodo nesuvaržytą eleganciją, Tavo spintoje negali pritrūkti tradicinių marškinių. Geriausiai tiks medvilniniai ir lininiai modeliai, akį traukiantys šviesiomis, nesenstančiomis spalvomis: balta, žydra ir šviesiai rožine, arba papuošti švelniais raštais, pavyzdžiui, smulkiais langeliais.

Golfai, megztiniai ir polo marškinėliai

Rudenį ir žiemą vietoje marškinių po švarku gali drąsiai nešioti ploną, neutralios spalvos golfą. Jeigu golfai Tau ne prie širdies, rinkis klasikinės arba V formos iškirptės megztinį. Pavasarį ir vasarą padėk į šoną marškinius ir dėvėk polo marškinėlius. Nors jie šaknis įleido teniso korte, susieti su sportine elegancija greitai tapo kasdienės vyriškos aprangos dalimi.

317 318

Vyriškas golfas Hugo / Vyriški polo marškinėliai Michael Kors

Manai, kad puošnus kasdienis aprangos kodas Tau skirtas? Tokiu atveju pats laikas atnaujinti drabužinę! Viską, ko Tau reikia, norint pradėti derinti „smart casual“ stiliaus drabužius, rasi internetinėje parduotuvėje MODIVO.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News