Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Vyriški mokasinai įvaizdžiuose – kaip derinti juos prie kostiumo ir kasdienių kelnių?

3 min.

Kas tie mokasinai ir kaip atrodo ši avalynės rūšis? Tai savotiški įsispiriami batai, kuriuos labai pamėgo santūrios elegancijos gerbėjai. Vyriški mokasinai yra neabejotinai prašmatnesni už laisvalaikio batus, bet ne tokie oficialūs kaip proginiai batai. Geriausiai jie atrodo smart casual stiliaus įvaizdžiuose. Sužinokite apie madingiausius mokasinų modelius ir kaip dėvėti juos. 

Įsitikinkite, kad vyriški mokasinai yra nepakeičiama stilingai besirengiančių vyrų garderobo dalis.

festival

Mokasinai – tai įsispiriami batai be batraiščių, kuriuose raišteliai gali būti naudojami tik dekoratyviniais tikslais. Pagrindinis bruožas, skiriantis vyriškus mokasinus nuo kitų avalynės modelių, yra jų pasiuvimo būdas. Vienas odos gabalas, iš kurio suformuotas padas, atlenkiamas į viršų, kad suformuotų ir batviršio šonus, tuomet prie jo prisiuvamas antras gabalas, kuris sudaro bato viršų. Tokiu būdu susidaro būdingos šiam modeliui raukšlelės su matomomis siūlėmis, kurios ir yra skiriamasis mokasinų bruožas.

Vyriški mokasinai gali būti įvairių rūšių. Visgi dažniausiai jie skiriasi medžiagomis, iš kurių yra gaminami. Iš natūralių populiariausios yra lygi oda ir zomša. Taip pat galima rasti modelių iš minėtų medžiagų imitacijų.

Odiniai vyriški mokasinai įvaizdžiuose

Vyriški odiniai mokasinai – tai ne tik aukštos kokybės, bet ir didesnio dėvėjimo komforto garantas. Šį batų modelį galima rasti įvairių spalvų, tačiau populiariausi yra rudi bei juodi. Be to, idealią odinių mokasinų porą galima rinktis pagal esančius ant jų papuošimus. Dažniausiai pasitaikantys yra šie: kutai, odiniai varstomi dirželiai, pavieniai dirželiai arba metalinės segės. Net ir tokie modeliai tiks daugeliui įvaizdžių.

     

Zomšiniai mokasinai vyriškuose deriniuose

Vyriški zomšiniai mokasinai, kaip ir odiniai modeliai, paklūsta daugeliui šio avalynės tipo tendencijų. Spalvų ir papuošimų įvairovė reiškia, kad kiekvienas vyras ras tinkamiausią sau porą. Mokasinai yra gana universalus avalynės modelis, todėl puikiai pasiteisins tiek elegantišką aprangą mėgstančių, tiek laisvalaikio stilių vertinančių vyrų avalynės kolekcijoje. Pažvelkite, kokių zomšinių mokasinų galima rasti MODIVO asortimente!

Svarbus aspektas perkant naujus mokasinus yra jų spalva. Vieni populiariausių yra rudos ir juodos spalvų modeliai. Nors abidvi spalvinės versijos yra labai universalios, visgi siūlome pažvelgti į vyraujančius spintoje drabužius ir nuspręsti, kurie derės prie jų geriau.

Juodi mokasinai vyriškuose įvaizdžiuose

Juoda spalva yra ne tik nepavaldi laikui, bet ir labai universali, todėl ją galima dėvėti įvairiomis progomis. Ji puikiai derės ir prie elegantiškos, ir prie laisvalaikio stiliaus aprangos. Taip pat juodi mokasinai idealiai derės prie kostiumo, nesvarbu, ar to paties atspalvio, ar šviesesnio varianto. Galėsite autis juos ir prie kitų kelnių. Mokasinai papildys ne tik elegantiškas kelnes su užlygintu kantu, bet ir chinos kelnes ar klasikinius džinsus. Taigi jei dairotės batų, kurie tiktų prie daugelio įvaizdžių, juodi mokasinai kaip tik Jums.

Casual stiliaus įvaizdis su rudais vyriškais mokasinais

Universalia aksesuarų spalva laikoma ne tik juoda, bet ir ruda. Šis šiltas atspalvis puikiai dera prie panašios spalvos drabužių, šviesių smėlio spalvos ir net juodų. Ruda taip pat dera su daugeliu kitų spalvų. Pasirinkę batus ar aksesuarus iš šios spalvos paletės, tikrai neturėsite dvejonių derindami juos prie likusių įvaizdžio elementų. Rudi odiniai ar zomšiniai mokasinai yra įdomus juodos avalynės pakaitalas.

Mokasinų dėvėjimui nėra nustatytų griežtų taisyklių, todėl autis juos galima prie įvairiausių įvaizdžių. Galite drąsiai autis juos net prie kostiumo, nors visgi ypač elegantiškoms šventėms siūlome rinktis tipiškus proginius batus. Mokasinai taip pat pasiteisins kasdieniuose įvaizdžiuose su džinsais ir marškiniais. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip stilingai derinti mokasinus!

Mokasinai prie kostiumo – elegantiškas vyriškas įvaizdis

Mokasinai puikiai dera prie kostiumo, ypač tokio, kurį velkatės eidami į darbą ar susitikimus, kur netaikomas griežtas aprangos kodas. Tačiau, jei gavote pakvietimą į šventę ar renginį, kuriame galioja black tie arba white tie aprangos kodas, mokasinai tikrai netiks. Kitomis progomis jie yra puiki alternatyva klasikiniams varstomiems pusbačiams. Juodi ir rudi mokasinai yra tokie universalūs, kad derės ne tik prie panašių atspalvių kostiumų, bet ir kitų, pavyzdžių, tamsiai mėlynų arba smėlio spalvos.

Vyriški mokasinai prie kasdienių vyriškų kelnių

Vyriški mokasinai dera prie daugelio įvaizdžių. Jie stilingai atrodys su džinsais, chinos ir kitų modelių casual stiliaus kelnėmis. Viršutinė tokio derinio dalis irgi gali būti įvairi, pavyzdžiui, galite vilktis marškinius – ir nebūtinai baltus, o džinsinius, languotus flanelinius ar modelį su kitu raštu, kuris atitiks neįpareigojantį tokios aprangos stilių.

Mokasinai – tai batai, kurie dažniausiai avimi be kojinių. Tačiau, kita vertus, būna situacijų, kai autis batus ant basų kojų nėra pati geriausia idėja. Tam įtakos gali turėti oras, kartu dėvimi drabužiai, įvaizdžio stilius, taip pat mokasinų modelis ir kojinių tipas. Kojines tikrai verta mautis šaltesniu oru, kad pėdos nesušaltų. Tokiu atveju rinkitės odinius arba zomšinius mokasinus, nes prie medžiaginių kojinės nelabai tiks. Kojinės taip pat negali būti atsitiktinės. Geriausias variantas – plono trikotažo kojinaitės, derančios prie viso komplekto spalvos.

Jus gali sudominti: Mada vyrams: 2023-ųjų pavasario-vasaros tendencijos tiesiai nuo podiumų >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Daniel Zuchnik/ Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News