IEŠKOTI

Moteriškas kostiumas vietoje suknelės – stilingas pasiūlymas ne tik formalioms progoms

Priimta, kad tinkamiausias moteriškos drabužinės elementas ypatingoms progoms yra suknelė. Visgi ne visos jaučiasi komfortiškai. Suknelės alternatyva tapo elegantiškas moteriškas kostiumas. Įsitikink, kad ši apranga, atėjusi iš vyriškos spintos, gali suteikti moterišką įvaizdį!

Pažiūrėk, su kuo derinti moterišką kostiumą, kad gerai atrodytum ne tik pakilios progos metu.

Šis drabužinės elementas ypač tiks prie galiojančio biuro aprangos kodo. Tačiau atsimink, kad tokiomis situacijomis geriau rinktis bazinių spalvų derinį, pavyzdžiui, juodos, baltos, tamsiai mėlynos, smėlinės arba pilkos. Norėdama savo aprangai suteikti šiek tiek laisvumo, vietoje klasikinių marškinių gali apsirengti margais tėjiniais marškinėliais. Prie viso to priderink ryškios spalvos aukštakulnius, rankinę ir viskas!

304

Švarkas ir kelnės Patrizia Pepe

Tačiau jeigu mieliau žiūri į tonuotas stilizacijas arba negali sau leisti po švarku vilkėti tėjinių marškinėlių su spauda, rinkis klasikinio atspalvio marškinius ir priedus. Žinok, kad pasirinkusi juodą, visuomet pataikysi į dešimtuką!

305

Švarkas Marciano Guess

Prieš Tave vestuvės arba puota? Nori pasirodyti ne tik moteriška, bet ir originali? Vietoje suknelės apsivilk kostiumą! Tik pažiūrėk, kaip gerai jis dera prie pusiau permatomos palaidinės, aukštakulnių batelių ir nedidelės, gyvatės odos rašto rankinės:

306

Švarkas Liu Jo

Drąsesnės moterys švarką gali vilkėti ant…nuogo kūno. Taip daro žvaigždės ir mados tendencijų sekėjos! Tokį drabužių derinį gali leisti sau paįvairinti ir rinktis, pavyzdžiui, sodrios raudonos spalvos. Tačiau atsimink, kad priedai būtų klasikinių atspalvių.

307

Švarkas ir kelnės Patrizia Pepe

Jeigu neesi drąsi, kad galėtum vilkėti tokį drabužių derinį, gali rinktis „oversize” stiliaus moterišką švarką, kuris taip pat suteiks elegantiškumo. Gerai būtų visą stilizaciją papildyti aukštakulnėmis basutėmis:

308

Švarkas ir kelnės Michael Kors

Nors švarkas laikomas vienu labiausiai elegantiškų moteriškos drabužinės elementų, priderintais aksesuarais galima jam suteikti kasdienio „vintage” stiliaus įvaizdžio, kuris pastaruoju metu yra labai madingas. Tik pažiūrėk į margą moterišką kostiumą. Platėjančios klešnės ir sandaletai storu padu – tai yra būtent tie priedai, kurių dėka drabužių derinys primena retro stiliaus madą.

309

Švarkas Tommy Hilfiger

O ką manai apie kostiumo jungtį su…snikeriais? Pastaruoju metu madinga derinti formalią aprangą prie kasdienės. Tai daro vadinamoji „athleisure” tendencija, kuri leidžia švarko ir kelnių rinkinį paįvairinti ir padaryti labiau sportišku! Sportbačių ir kostiumo derinį noriai renkasi influencerės visame pasaulyje. Apgaulingai netinkantys vienas prie kito drabužinės elementai, tai neeilinės ir madingos išvaizdos garantas. Norint, kad stilizacija būtų vientisa, papildyk ją ryškiais tėjiniais marškinėliais su spauda.

310

Švarkas ir kelnės MAX&Co.

Turiu viltį, kad įtikinau Tave, jog moteriškas kostiumas – tai apranga, kurią verta turėti savo spintoje, nes pravers ne tik ypatingoms progoms. Susipažink su švarkų ir „chino” stiliaus kelnių pasiūlymu internetinėje parduotuvėje „MODIVO” ir susikurk savo drabužių rinkinį.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News