IEŠKOTI

Kokia spalva dera prie mėlynos? Sužinokite, kaip sukurti stilingą įvaizdį su mėlynos spalvos drabužiais

Mėlyna spalva yra viena iš tų, kurios niekada neišeina iš mados! Tai simbolikos kupina spalva, kelianti teigiamas asociacijas, todėl ji tokia populiari tarp moterų. Šių metų pavasario-vasaros kolekcijoje galėjome pamatyti gausybę skirtingų mėlynos spalvos atspalvių – nuo melsvos iki pastelinės baby blue ir sodrios kobalto spalvos. Prieš išsirinkdamos savo mėgstamiausią, sužinokite, kokia spalva dera prie mėlynos ir kaip sukurti su ja madingus įvaizdžius.

Mėlyną spalvą galima derinti įvairiais būdais. Sužinokite, kokios spalvos dera su mėlyna ir sukurkite kerintį įvaizdį!

Mėlyna, kaip ir kitos spalvos, turi begalę atspalvių, todėl galima parinkti tinkamą atspalvį kiekvienam grožio tipui. Pavasario moterų tipui tiks šviesūs, šilti žydros spalvos atspalviai, pavyzdžiui, classic blue. Vasaros grožio tipui tinka visi atspalviai, bet ypatingai šalti, tuo tarpu rudens ir žiemos grožio tipo moterys geriausiai atrodys dėvėdamos tamsius, sodrius ir išraiškingus mėlynos spalvos atspalvius, pavyzdžiui, kobalto, safyro ar tamsiai mėlyną.

Mėlyna puikiai atrodo deriny su kontrastingomis spalvomis, pavyzdžiui, žalia, geltona, oranžine ar raudona, taip pat su pastelinėmis – alyvine, pudros rožine ir citrinine. Kokia kita spalva dera prie mėlynų drabužių? Be abejo, kad balta, kuri puikiai atrodo su žydrais ar tamsiai mėlynais džinsais. Patikrinkite populiarių nuomonės formuotojų įvaizdžius su mėlynais drabužiais ir atraskite savo asmeninį derinimo būdą!

Mėlyna su žalia – madingiausias šio sezono derinys

Mergina dėvinti žalius marškinius, mėlynas kelnes ir rožines šlepetesNuotr. Jeremy Moeller via Getty Images

Svarstote, ar mėlyna spalva dera su žalia? Užtenka pažvelgti į žymiausių nuomonės formuotojų įvaizdžius ir įsitikinti, kad taip! It-merginos dievina šią tendenciją ir dažnai žalias kelnes derina su mėlynais švarkais, įrodydamos, kad iš pirmo žvilgsnio nesuderinamos spalvos gali atrodyti labai stilingai. Spalvingus drabužius mėgstanti Sonia Lyson pasirinko tokį pat ryškų derinį: žalius marškinius, mėlynas kelnes aukštu liemeniu ir pudros rožinės spalvos aukštakulnes šlepetes. Šis iš pažiūros paprastas įvaizdis dėl drąsaus spalvų derinio atrodo neįtikėtinai originaliai.

Derinys su mėlynu švarku – rinkitės išraiškingą elementą!

Mergina dėvinti kobalto mėlynos spalvos švarką, juodą palaidinę bei juodas kelnesNuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Šių metų pavasario-vasaros sezoną mėlyną spalvą siūlome derinti dviem būdais: kaip color blocking įvaizdžių elementą arba kaip pagrindinį akcentą. Leonie Hanne pasirinko pastarąjį variantą – juodą suknelę su iškarpomis suderino su kobalto mėlynos spalvos oversize švarku ir lagaminėlio tipo rankine. Šis nepaprastai seksualus, bet elegantiškas įvaizdis puikiai tinka pasimatymui ar vakarėliui ir neabejotinai pademonstruos, kad išmanote mados tendencijas.

Melsva su geltona – madingas pastelinis įvaizdis

Mergina dėvinti melsvą švarką, melsvus batus ir šviesiai geltoną sijoną

Šviesūs mėlynos spalvos atspalviai puikiai dera su kitomis šviesiomis spalvomis, pavyzdžiui, pudros rožine ar citrinine. Jei kontrastingų spalvų deriniai Jums ne prie širdies, rinkitės santūresnę spalvų gamą. Sekite Xeni Adonts pavyzdžiu ir derinkite 2 ar 3 mėlynos spalvos atspalvius su kita pasteline spalva. Tendencijų formuotoja pasirinko mėlyną palaidinę, geltoną sijoną aukštu liemeniu ir melsvą oversize stiliaus švarką. Įvaizdį ji papildė baby blue spalvos ilgaauliais batais plačiu aulu ir džinsine rankine. Toks derinys ypač gražiai atrodys pirmosiomis pavasario dienomis!

Jei svarstote, kokius batus autis prie mėlynos suknelės arba nežinote, kokie aksesuarai prie jos tiks, vadovaukitės mūsų pirmiau pateiktais patarimais ir derinkite prie suknelės žalius, baltus arba pastelinių atspalvių elementus. Raudonos ir mėlynos spalvų deriniai taip pat atrodys įdomiai, ypač jei rinksitės raudonus aksesuarus, pvz., rankinę. Prie mėlynos suknelės taip pat stilingai atrodys pudros rožinės spalvos aksesuarai, todėl drąsiai aukitės šio atspalvio aukštakulnius batelius. Elegantišką įvaizdį su melsvu kombinezonu ar suknele drąsiai papildykite auksinės spalvos papuošalais.

Jus gali sudominti: Išrinkta Pantone 2023 metų spalva! Patikrinkite Viva Magenta atspalvio drabužius ir aksesuarus >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelor via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News